Skocz do zawartości

Spdki fps w grach


Gość shhhhhhhhh

Recommended Posts

Gość shhhhhhhhh

Amd ryzen 5 3600 -3,6ghz boost 4.2ghz,gtx1666super,pamięć ram 2x8 3200mhz g.skill 16CL,płyta główna gigabyte A320M-S2H,Dysk HDD toshiba p300 1tb 7200 obr.s,dysk ssd wd 500gb m.2 sata,zasilacz bandit power 650W +80 bronze-NA NICH MA, SPADKI WIECIE JAKA MOŻE BYĆ PRZYCZYNA ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kristoff napisał:

Windows też przydało by się zaktualizować, jak nie jest ...

 

Aktualizowanie windowsa to najgorsze co można zrobić w sytuacji niestabilnego działania systemu, ponieważ każda nowsza wersja to gówno :)

mam wersje win10 20h1 i moge powiedzieć ze gdybym mógł to cofnął bym się do 1909 ponieważ była to najstabilniejsza wersja :P

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Szanowni

 

Ja tam mam zdanie odrębne ... Win 10 wersja 2004, czyli 20H1 działa ładnie i jest stabilna, nie spotkałem się z problemami ... oczywiście z dużymi aktualizacjami wskazane jest poczekać, no ale od tej minęło już trochę czasu, więc spoko. Piszę na podstawie własnego doświadczenia, no ale każdy może mieć inne.

 

Jak się pojawiają takie problemy to najlepiej zacząć od podstaw - bios, stery; jak to nie pomoże to szuka się czegoś innego ... tańszy sprzęt nie musi być zły.

 

A te spadki to takie drastyczne, że rwie się obraz ?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kristoff kolego składam srednio od 2 do 7 kompów na misiac Bios tylko niektóre wersje sa OK niektóre zle prowadza pamieci niektóre maja błedy trzeba dobrze wybrac ,sprzet jak sporzet ale aktualizacja windows tez wiaze sie z ryzykiem nie wspierania sprzetu  (poprostu jest go dużo) jedna rzecz którą robie ja uzywam do procków AMD sterów AMD ze stronuy nie producenta płyty ale AMD bo tylko oni wiedza co spieprzyli i co danego procka boli .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dziarson napisał:

 

5 godzin temu, Kristoff napisał:

No Szanowni

 

Ja tam mam zdanie odrębne ... Win 10 wersja 2004, czyli 20H1 działa ładnie i jest stabilna, nie spotkałem się z problemami ... oczywiście z dużymi aktualizacjami wskazane jest poczekać, no ale od tej minęło już trochę czasu, więc spoko. Piszę na podstawie własnego doświadczenia, no ale każdy może mieć inne.

 

Jak się pojawiają takie problemy to najlepiej zacząć od podstaw - bios, stery; jak to nie pomoże to szuka się czegoś innego ... tańszy sprzęt nie musi być zły.

 

A te spadki to takie drastyczne, że rwie się obraz ?

 

 

Nie takue ze mam stale 144 i nagle do 50 albo do 80 spadek fps czasami nawt nizej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kristoff napisał:

 

Czy sterowniki masz zainstalowane najnowsze ? UEFI (BIOS) zaktualizowany do najnowszego ? Windows też przydało by się zaktualizować, jak nie jest ...

 

Bios najnowszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka wersja Windows 10 ? Można sprawdzić wpisując winver lub "Wybierz przycisk Start  > Ustawienia  > System  > Informacje ."

 

Jak kolega wie co to bios/uefi to może sobie poradzi ze sprawdzeniem HWINFO, jest z tym trochę kombinowania no ale:

 

HW INFO

https://www.fosshub.com/HWiNFO.html

 

RTSS - wyświetla parametry podczas grania (takie osd):

 

https://www.guru3d.com/files-details/rtss-rivatuner-statistics-server-download.html

 

Opis jak to zrobić i na co patrzeć:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3347862.html

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...