Skocz do zawartości

blue screen


Gość Anna

Recommended Posts

Witam, od razu zaznaczę, że jestem kompletnie zielona w temacie 

Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu:    BlueScreen
  Wersja systemu operacyjnego:    6.0.6002.2.2.0.768.3
  Identyfikator ustawień regionalnych:    1045

Dodatkowe informacje o problemie:
  BCCode:    124
  BCP1:    00000000
  BCP2:    86476028
  BCP3:    B2000040
  BCP4:    00000800
  OS Version:    6_0_6002
  Service Pack:    2_0
  Product:    768_1

jeśli ktoś zna rozwiązanie, to proszę krok po kroku

Windows Vista 32-bitowy, jeśli coś więcej potrzeba, to podam mój e-mail [email protected]  Już trzeci raz piszę ten post, bo komp się ciągle wyłącza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej na poczatke powiedz w jakich okolicznosciach ci to dzieje... np. w czasie grania, wtedy kiedy komputerek jest obciazony???

nastepnie czy w ostatnim czasie wgrywalas jakies nowe programy badz aktualizacje...?

na poczate proponuje sprawdzic temperaturki programem hwmonitor. pozdrawiam

 

 

tak jak kolega napisal najprawdopodobniej problem sprzetowy obstawiam zasilacz;) ale wrozyc nie ma sensu;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odp. Całkiem możliwe, że to zasilacz. Laptop ostatnio się "mocno nagrzewa" i nieważne czy gram, czy nie wyłącza się. Żadnych eksperymentów nie robiłam, nic nie podkręcałam, użytkuję normalnie, tzn. korzystam z internetu, czasem w coś pogram, np. farmerama, wiejskie życie i to wszystko. nic nie wgrywałam, tzn. w ostatnim czasie zainstalowany został program Avira, ale problemy pojawiały się już wcześniej. A to sprawdzenie "temperaturek" jak należy przeprowadzić? Komputer nie jest dla mnie czarną magią, ale informatykiem też nie jestem, wybaczcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz sobie temperatury w czasie normalnego uzytkowania, po uruchomieniu w polowie okienka aplikacji masz model twojego procesorka i obok temperature...

jesli komputerek w spoczynku (nic nie robieniu) wskazuje temperature 60+ to powodem bedzie przegrzewanie sie... trzeba wyczyscic wentylatory plus ewentualnie nowa pasta.

sprawdz sobie temperatury w czasie normalnego uzytkowania, po uruchomieniu w polowie okienka aplikacji masz model twojego procesorka i obok temperature...

jesli komputerek w spoczynku (nic nie robieniu) wskazuje temperature 60+ to powodem bedzie przegrzewanie sie... trzeba wyczyscic wentylatory plus ewentualnie nowa pasta.

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...