Skocz do zawartości

Karty Graficzne Crossfire


Gość S4B4T

Recommended Posts

Witam. 

Windows 7 64-bit.                                GPU R7 370 Asus 2Gb 256-bit.          AMD FX 9370.                                      Asus Sabertooth 990FX R 2.0.          Kingi HyperX 1600MHz 2X 8Gb.      Zasilacz Corsair CX500 

Chcialbym zakupic karte na zlacze crossfire jednak nie wiem czy oplaca sie laczyc karty 128bit i 256bit poniewaz interesuje mnie GeForce 750 Titan. Oczywiscie jestem otwarty na propozycje innych kart nie przekraczajacych kwoty 1000PLN chociaz wolalbym zatrzymac sie na 700PLN.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka proponujesz i tak odbiegajac od temtu delikatnie po co w kartach jest az tyle wejsc skoro lepiej miec jedna? Tu rozchodzi sie o stream i chce jedna karte do stabilnego zapisu obrazu gry a drugiej do odtwarzania gry a nie chcem gnebic jednej 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to po co? Żeby ktoś mógł sobie zamontować kilka monitorów. Wiele ludzi ma takie systemy 2-3 monitorowe. 

Jakiego radeona proponuje to sam nie wiem xD Zależy czy potrzebujesz już czy możesz sie troszke wstrzymać, lada moment wychodzi vega czyli karty z wyższej półki bo do tej pory wyszły polarisy dla biedaków ;)

 

Z tego co ja rozumuje to procesor jest od zgrywania obrazy gry, więcej da ci zmiana procesora niż dwie karty graficzne :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sie wstrzymam z kupnem karty a pod ta plyte nie znalazlem lepszego procka bo to socket AM3+ i tylko taki moge tam umiescic. Zreszta widze ze moj radeon ma 2 vga na co uwagi nie zwrocilem. W takim razie dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...