Skocz do zawartości

Fifa 17


Gość Michał

Recommended Posts

Gość Michał

Adminie, to znowu ja. Tak, ten od problemów z wymaganiami Fify17. Widzisz czekałem aż instalacja się zakończy cały dzień( dokładnie pobieranie). Kiedy już zniecierpliwiony próbowałem włączyć grę ona jedynie pojawiała się w procesach. Reinstalowałem sterowniki do karty graficznej 2 razy i dalej nic. Jestem bez sił już. Bardzo proszę was o pomoc, jeśli jakkolwiek się da odwdzięczyć lub wynagrodzić to tylko powiedzcie w jaki sposób. Ahhh i zapomniałem spytać : Jeśli to wina procka to wypadałoby kupić nowy prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Programik dual fix core teoretycznie pomaga, ale są takie ścinki, że masakra. Dosłownie kilka sekund udało mi się pograć bez lagów :) . Może istnieją jakieś alternatywne sposoby, bo mam wrażenie, że to ten programik grę strasznie ogranicza, a sam komputer powinien raczej pociągnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

karta graficzna to GeForce 950 więc nie wydaje mi się że to mogłabyć jej wina. Ewentualnie w grę wchodzi stary dysk twardy. Próbowałem dual fix core do tego aby gra chociaż się uruchomiła. Zadziałało, ale co mi po grze w której nie da sie płynnie rozegrać spotkania, a co ciekawe w menu chodzi wszystko płynniutko. Pozdrawiam was i czekam na dalsze instrukcje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...