Skocz do zawartości

Stan Hdd pomocy


zielony

Recommended Posts

potrzebuje pomocy :
 

Win Xp po reinstal (z błędami)  odpalił, ale nie zapisały się pliki dll. Czy są na uszkodzonych sektorach hdd i przez to nie mogę zainstalować sterowników ani ich doinstalować?...  Czy to już śmierć mojego HDD?.  Jaki kupić najlepszy HDD gdy mam: intelcore2 4,4Ghz  nvidiaGeForce8500Gt na MSI 7236.  Proszę o Fachową pomoc....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje bardziej technicznej odpowiedzi niż: wymień se dysk, bo to wiem.  Chyba się "skrin" nie zapisał to pisze ; HD tune- 05 100 100 36 0 .  C5 100 100 0  4 . C6  100 100  0  4 .  Jeśli HDD jest fizycznie uszkodzony i nie ma miejsca na relokacje dysk jest do wymiany?...  Health is ok ;-) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gtxxor dzięki za odpowiedz. Hdd mi do tej pory świruje, ale co dziwne nadal działa ;-) a ma już ponad 26000 godzin. tylko ni jak nie da się zainstalować sterowników dzwięku przez brak dll. Kwestię wymiany dysku mamy już za sobą, teraz powiedz mi czy jest sens dokupić podobny albo nawet taki sam dysk. Ja się za bardzo nie znam na sprzęcie, bo jestem budowlańcem ;-). Wyżej opisałem co mam, z 8 lat temu sporo kosztował-teraz nie wiem ile jest wart. Nowego kompa można kupić już za 800-1000zł i nie wiem czy jest sens dać 200zł na sam hdd gdy w nowym kompie będą lepsze "bebechy"...Z góry dzięki za odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz wydać te 1000 zł, to nawet coś takiego będzie znacznie żwawsze od tego co posiadasz: https://ithardware.pl/poradniki/jaki_komputer_kupic_za_1000_zlotych-889-1.html

Z drugiej strony - dysk tak czy siak kupić musisz nowy... więc wydasz albo 200 zł na sam dysk, albo ok 1000 zł na cały komputer z, o ironio, dyskiem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..."Pogrzebałem" se tu i ówdzie ;-) w www!...  No i fakt-z tym co mam szału nie zrobię...

gtxxor dzięki za pomoc. Dla mnie ten temat został zamknięty....

... Muszę coś jeszcze wiedzieć ;-) Skoro u mnie jest 0 relokowanych sektorów,(a oczekują na remapowanie 4 ) to chyba hdd nie jest jeszcze do wyrzucenia?...Tym razem chyba jest Screen. To mam uszkodzony dysk czy nie?, bo już się gubię... Kupie se nowy, ale muszę wiedzieć ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...