Czy da się to odzyskać?! :C
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Popularne tematy
-
Najnowsze posty
-
Przez JeRRyF3D · Opublikowano
Próbowałem wszystkiego, twardego resetu G6, nawet zapinałem do plejaka - ten sam efekt - on / off / on / off... co 30 sek - ponoć to częste w G6 (na necie dużo wpisów i lamentów, o to). Szkoda. Jestem dalece zwiedziony. Dla mnie CREATIVE był zawsze synonimem jakości i bezproblemowości. Ale widać, czasy się zmieniają i trzeba weryfikować "przyzwyczajenia". Co prawda teraz (nadal) można go wyrwać za 270 pln, więc bez jaj, ale... jakiś niesmak zostaje (tym bardziej, że czytam, że to nie jest odosobniony przypdak i że G6 często padają). -
Przez Krzysiak · Opublikowano
@Phoenix.w akwarium bq nie była tak słyszalna choć nadal się wybijała na tle wentyli, ale w havn która ma praktycznie otwarty cały przód, tył, górę przy skręconych wentylach dopiero przy 30% jest cicha -
Przez Phoenix. · Opublikowano
Teraz juz naprawde trzeba miec pecha lub kupic jakiegos klamota zeby bylo slychac pompke tak, ze wybija sie przez zamknieta obudowe. -
Przez Krzysiak · Opublikowano
@Phoenix.bo w navisie jest cicha i też trzymałem na 100% @Pentium Dto nie on -
Przez STALKER · Opublikowano
Raz ograłem teraz mogę poczekać spokojnie na dodatki.
-
-
Aktywni użytkownicy

Rekomendowane odpowiedzi