Skocz do zawartości

Czy da się to odzyskać?! :C


Gość Gość

Recommended Posts

Witam. Mam bardzo poważny problem... Otóż co się stało: Pewnego dnia pobrałem film o Ratchetcie i Clanku z prywatnego linku w cda. Prawdopodobnie jedyny nie usunięty... Teraz filmu nie ma już nigdzie... Nawet na tym linku... W każdym razie jak mówiłem pobrałem film i chciałem obejrzeć go z rodziną tego dnia (2016-11-21). Niestety... Film na pendrive został prawdopodobnie nie odwracalnie skasowany... Oryginalny rozmiar: jest, oryginalna nazwa i format pliku: są. Jedyne czego brakuje to sam film! Pomóżcie! Czy da się to jeszcze odzyskać?! ;C Naprawdę nie wiem co się stało ale film wcześniej działał poprawnie... Ale co najważniejsze: BYŁ!  Jeżeli pomożecie będę wam wdzięczny za pomoc... Wiem że piszę jak bym w ogóle nie zwracał uwagi na to co piszę ale jest to dla mnie ważne... Filmu nie ma do pobrania już nigdzie! Za wszelkie odpowiedzi dziękuje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to moze od poczatku bo nie bardzo rozumiem.....

filmu nie ma ale jest plik z jego nazwa formatem i rozmiarem...???

a nie masz go na dysku??? odrazu po sciagnieciu go skasowales?

wydaje mi sie ze skoro raz byl dostepny w necie to dalej jest;) kwestia znalezienia go na odpowiednim streamie;)

w internecie nic nie ginie;)

pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to moze od poczatku bo nie bardzo rozumiem.....

filmu nie ma ale jest plik z jego nazwa formatem i rozmiarem...???

a nie masz go na dysku??? odrazu po sciagnieciu go skasowales?

wydaje mi sie ze skoro raz byl dostepny w necie to dalej jest;) kwestia znalezienia go na odpowiednim streamie;)

w internecie nic nie ginie;)

pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...