Skocz do zawartości

System Windows nie może się uruchomić


Santino

Recommended Posts

System windows nie utworzył automatycznego punktu przywracania. Kurde, bardzo chciałbym Tobie pomóc ale chyba kończą mi się pomysły.

 

Spróbuj może odbudować BCD, możliwe że po odbudowie będzie trzeba jeszcze raz wpisać klucz od bitlockera.

 

Komendy do odbudowania BCD:

bootrec /fixMBR
bootrec /fixBoot
bootrec /rebuildBCD

 

Jeśli to nie pomoże, spróbuj jeszcze narzędzia check disk.

W wierszu należy wpisać: CHKDSK C: /R

Tutaj proces może zająć dłuższy czas

Edytowano przez Kendi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kendi ogromnie doceniam Twoją chęć pomocy i przepraszam, że straciłeś dzień na cholernego Windowsa przeze mnie. Po wpisaniu komend są takie efekty jak na screenach i co dalej po wpisaniu zrobić??

327090956_901413301104190_2019104610860972411_n.jpg

328125536_616775146926767_4393078474361099867_n.jpg

Czyli znowu sprobowac odpalic w trybie awaryjnym?

Edytowano przez Santino
Aktualizacja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KendiWielkie dzięki za pomoc kumplu jutro spróbuje jeszcze tego check disca jeśli nie zadziala to trudno zawiozę do Media Markt i niech wgrają nowy system bo on jest na gwarancji i rece mi już opadają sory, że Cię w to wciągnąłem i zmarnowałeś dzień na przygodę z Windows 10 pozdrawiam serdecznie trzymaj się:)

Edytowano przez Santino
Poprawki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kendi Siema jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc i tyle poświęconego czasu, laptop działa zadzwoniłem na infolinię HP i był mega spoko gość pomógł mi zainstalować Windowsa i wszystko śmiga:) I mam jeszcze jedno pytanko czy na tych screenach, które wysyłałem były jakieś dane wrażliwe odnośnie laptopa albo systemu? Bo szczerze ja się na tym kompletnie nie znam pozdrawiam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...