Skocz do zawartości

POMOC z windows


Gość Kuba

Recommended Posts

A wiec kupilem 3 lata temu laptopa z windows 8 zepsul mi sie juz po gwarancji oddalem go do naprawy oczywiscie juz windowsa nie mialem. Zainstalowalem jakiegos windowsa 7 ( pirata ) i kolega mi powiedzial ze moge teraz przywrocic mojego laptopa do ustawien fabrycznych ale nie wiem jak czy ktos moze mi pomoc ???? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem... jak mogl wrocic z gwarancji/naprawy bez systemu...?(to tak jakbys oddal smartphona do serwisu i po naprawie nie ma androida:D)

jesli wgrales juz windowsa 7 to zapewne wyczysciles dysk razem z obrazem recovery windowsa 8 , a zatem utraciles obcje przywracania systemu, a co gorsze klucz systemu...!!!:/

kopi systemu zapewne nie wypaliles na plyty...?!

na chwile obecna wydaje mi sie ze pozostalo ci tylko prosic microsoft o nowy klucz do systemu, sciemniajac oczywiscie ze twoj stary hdd sie popsul, ale nie wiem czy jak oni sie do tego ustosunkuja....

 

moze ktos z forumowiczow ma jakies doswiadczenia w tym...

pozdro

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem... jak mogl wrocic z gwarancji/naprawy bez systemu...?(to tak jakbys oddal smartphona do serwisu i po naprawie nie ma androida:D)

jesli wgrales juz windowsa 7 to zapewne wyczysciles dysk razem z obrazem recovery windowsa 8 , a zatem utraciles obcje przywracania systemu, a co gorsze klucz systemu...!!!:/

kopi systemu zapewne nie wypaliles na plyty...?!

na chwile obecna wydaje mi sie ze pozostalo ci tylko prosic microsoft o nowy klucz do systemu, sciemniajac oczywiscie ze twoj stary hdd sie popsul, ale nie wiem czy jak oni sie do tego ustosunkuja....

 

moze ktos z forumowiczow ma jakies doswiadczenia w tym...

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...