Skocz do zawartości

POMOCY KOMPUTER


Gość szymon

Recommended Posts

Cześć, jestem zielony jesli chodzi o komputery stacjonarne. Dlatego nie decyduje sie na samo skladanie komputera. Mialem zamiar kupic komputer gotowy ale nie byle jaki https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/komputer-stacjonarny-msi-nightblade-x2b-247eu?gclid=CjwKEAiA79zDBRCgyf2FgeiY-CESJABzr0BMsTF92Me0IUtIcmyJIGGaJRBjW0lWmTNovv6wD77w9RoC9onw_wcB jak wejdziecie w ten link to wlasnie ten chce kupic czy bede mógl na nim zagrac w Gta V, Wiedzmin Dziki Gon 3 i Battelfield 1 na najwyzszych ustawieniach? I 2 moje pytanie bo w specyfikacji pisze ze karta wi fi to znaczy ze nie musze laczyc kablem czy jak? Z góry dzięki :-D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mimo tego, że GTX1060 jest solidną kartą to z najwyższymi ustawieniami może nie zawsze sobie poradzić. Za 5 tysięcy masz takie pole manewru, że możesz zlecić komuś budowę komputera i na pewno będzie on znacznie lepszy od tego podlinkowanego.
2. Tak, jeśli komputer/płyta główna ma kartę WiFi to nie potrzebujesz kabla do łączenia się z internetem. To tak jakbyś podłączał telefon do WiFi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ten hajs (4999zł) możesz spokojnie zbudowac lepszy komputer niż gotowiec z super marketu. Nawet jak sie nie znasz na komponentach to jak pójdziesz np do x-komu dobrze Ci doradzą i jak się nie myle to złożą Ci kompa za darmo. To samo w morele, choć tam chyba już sobie pare groszy liczą za złożenie.

Nie to że jestem na nie z zakupuem gotowych zestawów z supermarketów, ale oni nigdy nie dają pełnej specyfikacji komponentów, nie wspominając już o producencie każdego podzespołu. Zreszą, na YT możesz sobie pooglądać recezncję komputerów z super marketów.

Jak chcesz, to podam mi jakie masz preferencje do grania. tzn, jaki masz monitor, czy będziesz robił OC, czy gry chcesz odpalać na wysokich detalach czy na maksa, czy zależy Ci na ciszy, czy obudowa ma być wersji CUBE czy tower. to coś Ci podrzuce to sobie zobaczysz czy warto iśc w coś samemu skonfigurowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udzwignie, ale na pewno nie na maksa. wygładzanie bedziesz musial wył albo ustawic na 2x, ustawić pare opcji na wys. zamiast b.wys. i na pewno pojdzie stabilnie w 45kl/s.

Ale tak jak kolega Podwójniak pisał, gt1x060 nie jest kartą nadzwyczajną. nowe tytuly pojdą na średnich/wysokich detalach na 1080p.

Za kwotę 5000zł, spokojnie mozna zbudowac sprzet z gtx 1070 i juz nie bedzie problemu zeby gta5 nie poszlo na maksa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie ten test gtx 1060

https://www.youtube.com/watch?v=3tOTOyqLsig

tyle ze ta karta byla testowana na duzo lepszej platformie, bo i7 podkrecona do 4,5ghz i na 16gb przy częstotliwosci 2440Mhz. a ten zestaw co chcesz kupic ma i5 o czestotliwosc 3,0Ghz i pamięc 8Gb pewnie pracującej na czestotliwosc 2133Mhz. Na pewno gry będe chodziłu gorzej na ym kompie.

Wiedzmin3 na ustawieniach na maksa bez HW - 35-44kl/s czyli bez szalu

Tomb Raider , ustawienia wysokie (czyli nie najwyzsze) - 62-73 kl/s czyli ok, ale ustawienia nie na maksa

GTA5 - ustawienai na maksa - 32-35kl, czyli slabo, lekko powyzej plynnej grywalnosci, trzeba zejsc z wygładzaneim i wył zaw. ustaw graficzne zeby pograc w 60kl.s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość napisał:

za ten hajs (4999zł) możesz spokojnie zbudowac lepszy komputer niż gotowiec z super marketu. Nawet jak sie nie znasz na komponentach to jak pójdziesz np do x-komu dobrze Ci doradzą i jak się nie myle to złożą Ci kompa za darmo. To samo w morele, choć tam chyba już sobie pare groszy liczą za złożenie.

Nie to że jestem na nie z zakupuem gotowych zestawów z supermarketów, ale oni nigdy nie dają pełnej specyfikacji komponentów, nie wspominając już o producencie każdego podzespołu. Zreszą, na YT możesz sobie pooglądać recezncję komputerów z super marketów.

Jak chcesz, to podam mi jakie masz preferencje do grania. tzn, jaki masz monitor, czy będziesz robił OC, czy gry chcesz odpalać na wysokich detalach czy na maksa, czy zależy Ci na ciszy, czy obudowa ma być wersji CUBE czy tower. to coś Ci podrzuce to sobie zobaczysz czy warto iśc w coś samemu skonfigurowane.

Zalezy mi na tym zeby na wysokich ustawieniach gta V i wiedzmin chodzil na 60fps i zeby byl w malej obudowiw 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziales ten zestaw powyzej? wystarczy zmienic obudowe na CUBE i płyte główna w mATX i będzie git. na tym kompie z media marktu zapomnij to tym że pograsz w gtav i wiedzmina w 60fps i full detalach. Nie ma takiej opcji. procek za słaby, karta graf. za słaba, RAM w pewnych momentach w GTA 5 mogłoby zabraknąc.obudowa to juz kwestia indywidualna. więc znajc sobie taką jak Ci sie podoba i dobrac do tego płytę główną reszta podzesolow z koszyka i tyle w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...