-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Popularne tematy
-
Najnowsze posty
-
Przez Pentium D · Opublikowano
Ciekawe czy dobra sztuka czy jednak 1,35V wymagane -
Przez DITMD · Opublikowano
Oni myślą, że wszyscy się na to rzucą, jakby to był nowy Wiedźmin -
Przez oldfashioned · Opublikowano
GPU: Ja mam 5090 Master Ice, rok stuknie lada dzień - 0 problemów. Cewki czasami usłyszę przy odpalaniu gierki, ale nie jest to jakoś zauważalne — a mam na tym punkcie raczej niską tolerancję. 4 lata gwary robi swoje, aspekt wyplywajacego zelu - ponoc naprawili - ja mam karte poziomo i odpukac problemow nie mam https://www.techpowerup.com/344347/gigabyte-removes-controversial-leaking-thermal-gel-from-newer-gpus MOBO: tak jak już wyżej wyjaśnione (mam tę samą płyte) -> trzeba ssd wsadzić w 2 konkretne sloty, żeby nie obniżać pcie grafy. Jak chcesz wiecej niz 2 dyski to jest to problem, przy dwoch - nie ma. -
Przez Pentium D · Opublikowano
Skończyłem Spider Noir w wersji czarno-białej i jest klimat. Historia również ciekawa, warto obejrzeć.
-
-
Aktywni użytkownicy

Rekomendowane odpowiedzi