Skocz do zawartości

komp pod gry 2500zł


kackap

Recommended Posts

Domyślam się, że to z Tobą pisałem na ModdingPC. Jeśli tak i, tak jak pisałeś wówczas, możesz dorzucić te 100 złotych, to ten sprzęt będzie najrozsądniejszym wyborem

techplanet_pl_2016_03_07_17_37_46.png

Otrzymujesz mocnego 4-rdzeniowca od Intela i GTX-a 950, który spokojnie wystarczy Ci zarówno do BF4, jak i Battlefronta, na czym Ci zależało. Reszta komponentów to po prostu głos rozsądku podyktowany ceną. Nie ma co tutaj się rozwodzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic krecił nie bd więc płyta mnie nie obchodzi. Tylko gry, YouTube i takie tam normalne rzeczy jak muzyka mp3. A dałoby się ten zestaw od Xora trochę taniej zrobić? Na zasilaczu czy cuś?

Gtx 750 nie chce bo widziałem testy

No i jaka myszka do tego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta Ci spokojnie wystarczy, więc niespecjalnie wiem, o co chodzi powyżej. Z kolei ciąć, bym nie ciął, ale to już jak uważasz. Z zasilaczy możesz wyrwać jakiegoś używanego Fortrona na Allegro, bo ten GTX 950 to właściwie pobór ma żaden, a 100 zł w kieszeni (np. na myszkę) zostanie. Ja bym sobie jednak odpuścił. Co nowe, to nowe.

Jeśli chodzi o myszkę, to proszę Cię uprzejmie, abyś założył temat w dziale z myszkami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...