Skocz do zawartości

Bateria w tablecie


Gość Sabina

Recommended Posts

Gość Sabina

Od kilku dni mam poważny problem z baterią w tablecie. Mianowicie ciągle pokazuje fałszywy stan baterii. Po odłączeniu od zasilania bateria spada w ekspresowym tempie - w ciągu minuty dochodzi do 0% i automatycznie tablet się wyłącza. Nawet podłączony cały czas do prądu potrafi się wyłączyć. Nie jest w stanie załadować się do pełna. Restart systemu nie pomaga. Sprawdziłam też, czy nic nie zżera baterii w tle, ale też nic nie ma. Próbowałam zmienić ładowarkę, ale bez względu na to, czy jest to oryginalna czy inna, problem nadal istnieje. Już od dłuższego czasu załadowana bateria wytrzymywała ok. 1,5 godziny na chodzie, ale teraz nie jestem w stanie odłączyć nawet na pół minuty, mimo, że tablet jest załadowany. Tablet mam od około 20 miesięcy - kupiony fabrycznie nowy. Od początku szybko się przegrzewał, ale wiem, że tablety mają to do siebie. Używany średnio przez 10-12 godzin dziennie. Marka Toshiba. System Windows 8. Czy możliwe, że bateria jest do wymiany, czy coś? Czy problem sam się rozwiążę, czy potrzeba coś zrobić? Nie ukrywam, że nie zbyt chcę iść z tym tabletem do specjalisty, bo w sumie naprawa czegokolwiek byłaby nieopłacalna - tablet wart 200-300zł. Jakieś porady, co zdobić.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...