Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)
1 godzinę temu, Dresiq napisał(a):

Ktoś dostał grę za kupno RTX ? Dostanę kod wcześniej niż 14 po zakupie ?

Przeciez to zależy od sklepu jedni dają od razu kod na fakturze drudzy dopiero wysyłają po 14 dniach..  pytaj w sklepie tam gdzie kupiłeś a nie na forum, bo skąd to ma człowiek wiedzieć jak nawet  nie podałeś gdzie kupiłeś 🤣

Edytowane przez dawidoxx
Opublikowano

gram sobie w te gre lajtowo i coraz wiecej rzeczy mnie wkurza , np to że gra (zwłaszcza w grze solo) defacto promuje zachowania podłe bo są najbardziej opłacalne w pvp :(.

1 ) Przykładowo po co sie męczyć z lootem i jego szukaniem skoro mozna isc sobie w swiat i zabijać.

ktoś powie ze to nie takie proste, otóż to bardzo proste wystarczy użyć sprytu i być podłym i sprytnym a gra to nagradza.

Wystarczy udawać przyjaciela i w odpowiednim momencie strzelić gosciowi w plecy któremu wczesniej obiecywalismy ze bedziemy dobrym wujkiem. Sam zostałem wlasnie tak zabity dzisiaj 3 razy i mimo epickiej tarczy  :mad: którą miałem takie walenie po plecach z zaskoczenia jest bardzo skuteczne jesli zostanie wykonane w odpowiednim momencie.

2) Kolejna rzecz to szukanie itemków , nie mówie ze wszystkich ale czasami jest to tak upierdliwe że głowa mała i zaczyna mnie to już nudzić a jeszcze do "wajpa" nie doszedłem pierwszą postacią i szczerze nie wiem czy po "wajpie" bedzie mi sie chciało znowu mozolnie robic to samo co robie teraz. Ta opcja śledzenia zasobów którą można sobie włączyć w grze to jest tak przydatna jak świni siodło, mogli wymyślić coś lepszego.

3) Pojemność plecaków , wg mnie jest strasznie upierdliwa, na podstawowym plecaczku to wogole jakis absurd bo otworzysz szafki w jednym mieszkaniu i mozesz miec pełen plecak i juz wiecej niz nie zbierzesz pozostaje wracać do bazy.

4) Brakuje mi w grze takiego chowania sie za osłonami i strzelania jak w Gearsach czy w Division

5) Zachowanie sie robocików (tych większych jak np Bastion) w miejscach w których my jestesmy w pomieszczeniu które oddziela nas jednymi drzwiami od przeciwnika jest bardzo schematyczne i powtarzalne. Po prostu stoi i strzela . z jednej strony ułatwia to farmienie a z drugiej strony szybko nudzi.

6) Poczytałem posłuchałem troche o tym endgejmie i kompletnie mnie to nie zachęca. Pogram jeszcze troche swoją postacią i jesli w grze nie bedzie w przyszłosci jakis ciekawych atrakcji (nowe mechaniki, mapy , nowe roboty) to gra pojdzie w odstawke.

Opublikowano (edytowane)
Cytat

3) Pojemność plecaków , wg mnie jest strasznie upierdliwa, na podstawowym plecaczku to wogole jakis absurd bo otworzysz szafki w jednym mieszkaniu i mozesz miec pełen plecak i juz wiecej niz nie zbierzesz pozostaje wracać do bazy.

Już niebieski "plecak" sporo poprawia w tym aspekcie. Oto tez chodzi by podjąć decyzję co zabrać, a co zostawić.

Cytat

1 ) Przykładowo po co sie męczyć z lootem i jego szukaniem skoro mozna isc sobie w swiat i zabijać.

Mam tak około 1 na 10 rajdów. Jest już więcej takich graczy. Pojawili się też czyściciele lobby, ma odpalony "stream" i zabija wszystkich na mapie, w sumie tylko po to gra.

Cytat

6) Poczytałem posłuchałem troche o tym endgejmie i kompletnie mnie to nie zachęca. Pogram jeszcze troche swoją postacią i jesli w grze nie bedzie w przyszłosci jakis ciekawych atrakcji (nowe mechaniki, mapy , nowe roboty) to gra pojdzie w odstawke.

Ja już jestem w połowie 5 z 6 etapów projektu. Jak tylko będą dodawać ewenty i dodatkowe zadania, nie będzie tak źle. Chyba,ze się nie lubi mmo.

 

Tak naprawdę myślę, ze dopiero śliznęliśmy grę i jest sporo do odkrycia. Nie oglądać youtuberów którzy graja po kilkanaście godzin dziennie, potem robią poradnik, a ty idziesz jak po sznurku i tracisz bardzo dużo z gry. Stosować tylko jak się ugrzęźnie w jaki  zadaniu.

Edytowane przez KaszaWspraju
Opublikowano (edytowane)

dzisiaj zginąłem 4 razy i za kazdym razem w podobny sposob od jakiegos goscia który wchodzi tylko po to zeby zabijac, albo kampienie z krzaków albo goscie łażą po cichu po bazie i atakują, w tej grze osoba która zaatakuje pierwsza  ma bardzo dużą przewage  (zwłaszcza z bliska), bo rzadko można po trafieniu do takiego typa uciec a 1 strzał zabiera bardzo dużo , zwłaszcza jesli sie jest na darmowym wyposażeniu i czegos sie aktualnie szuka.

Edytowane przez Oldman
  • Upvote 1
Opublikowano

Ja zagrałem 6 rund, w połowie padłem od gracza, w pozostałych była współpraca. A raz walczyłem z mocnym ARC chowając się w budynku, przybiegł do mnie gracz, dostał bułę od bota i zginął :E Powiedział tylko że spoko, mogę sobie wziąć jego itemy i udało mi się uciec :E 

Opublikowano

Ja wczoraj zagrałem kilkanaście rund, i nie pamiętam ile razy padłem od gracza, ale generalnie miałem sporo fajnej współpracy przy ubijaniu, tych większych ARC, na części.

W ostatniej rundzie prawie załatwiłem skoczka, ale wpadłem pod tekstury, i nie dałem rady wyjść...:(.

Uważajcie generalnie na mapie "pogrzebane miasto" zwłaszcza w punkcie ewakuacji, bo już spotkałem dwóch którzy utknęli w teksturze ławek :D.

 

Opublikowano (edytowane)

 

 

Pewnie było, ale dobre. Na streamie u kolesia co gra na amerykańskim serwie, to po kilku minutach dostał strzała jak lootował, wczoraj np 7 godzin gry i nie miał żadnego PVP, ogólnie rozmawia na czacie, pyta się czy ktoś jest w pobliżu, jest friendly itd, teraz nawet z kimś pogadał i ten go ostrzegł, że ktoś go niego strzelał przy frontowych drzwiach, żeby uważał. Trafiają się spoko gracze i są też które mają miano złych łajzów. 

Edytowane przez Reddzik
Opublikowano
55 minut temu, Reddzik napisał(a):

Pewnie było, ale dobre. 

odnosze wrażenie że te windy są specjalnie tak zaprojektowane żeby było spore prawdopodobieństwo że odrzucony po strzale gracz nie załapie sie na transport bo go klapy odepchną %-)

  • Upvote 1
Opublikowano (edytowane)

Projekt ekspedycja ukończony, czekam aż odblokują w grudniu? Zostały dwa warsztaty do zrobienia na LVL 3, ale to wymaga ubicia kilku bastionów i granadierów. Potem będę zwiedzał mapy, jest dużo ukrytych miejsc i smaczków. Ranking sobie odpuszczam. Zadania 53 z 63 zrobione.

Edytowane przez KaszaWspraju
Opublikowano
3 minuty temu, dawidoxx napisał(a):

Masz przecież napisane gdzie znaleźć.. i tak jest z każdym przedmiotem.

Serio? Dzięki!!!!

 

Tylko że na 6 rajdów nie znalazłem ani jednego, a chodzę w tereny gdzie można je znaleźć. 

Opublikowano
Teraz, galakty napisał(a):

Serio? Dzięki!!!!

 

Tylko że na 6 rajdów nie znalazłem ani jednego, a chodzę w tereny gdzie można je znaleźć. 

No pytasz w taki sposób jakbyś nie wiedział jak tego szukac, a później ironicznie palisz głupa... co ja mam Ci podać dokładna lokalizacje gdzie w której szufladzie je znajdziesz?  :E 

Skoro nie ma na rajdach to próbuj na 1 mapie - tam zazwyczaj jest wszystko 

Opublikowano
8 minut temu, dawidoxx napisał(a):

No pytasz w taki sposób jakbyś nie wiedział jak tego szukac, a później ironicznie palisz głupa... co ja mam Ci podać dokładna lokalizacje gdzie w której szufladzie je znajdziesz?  :E 

Tak, właśnie mi chodziło o to czy są w szufladach, czy np, pojemnikach które trzeba sforsować, ale sorry, widocznie zbyt trudne pytanie to było :E 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...