PC 5000pln ARGB
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Popularne tematy
-
Najnowsze posty
-
Przez Pentium D · Opublikowano
Ciekawe czy dobra sztuka czy jednak 1,35V wymagane -
Przez DITMD · Opublikowano
Oni myślą, że wszyscy się na to rzucą, jakby to był nowy Wiedźmin -
Przez oldfashioned · Opublikowano
GPU: Ja mam 5090 Master Ice, rok stuknie lada dzień - 0 problemów. Cewki czasami usłyszę przy odpalaniu gierki, ale nie jest to jakoś zauważalne — a mam na tym punkcie raczej niską tolerancję. 4 lata gwary robi swoje, aspekt wyplywajacego zelu - ponoc naprawili - ja mam karte poziomo i odpukac problemow nie mam https://www.techpowerup.com/344347/gigabyte-removes-controversial-leaking-thermal-gel-from-newer-gpus MOBO: tak jak już wyżej wyjaśnione (mam tę samą płyte) -> trzeba ssd wsadzić w 2 konkretne sloty, żeby nie obniżać pcie grafy. Jak chcesz wiecej niz 2 dyski to jest to problem, przy dwoch - nie ma. -
Przez Pentium D · Opublikowano
Skończyłem Spider Noir w wersji czarno-białej i jest klimat. Historia również ciekawa, warto obejrzeć.
-
-
Aktywni użytkownicy

Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się