Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Hej mam pytanie odnosnie  Aio od Lian li

Lian Li HydroShift LCD ARGB 360mm Black 360R

Lian Li GALAHAD II LCD 360 Black ARGB

czy ktoś orientuje  sie jakie tu dokladnie sa wentylatory.Pisalem do proline i dostalem odp ze UniFan ale bez konkretnego modelu, na stronie Lian Li nic nie znalazlem

Czy ewentualnie jest jeszcze jakaś firma niż Lian Li Phanteks Thermaltake co robi wentylatory daisy chain(łączenie szeregowe) lub aio

Edytowane przez raffi23
Opublikowano

 Mi sie bardziej wydaje że podajac akurat te firmy Lian Li Phanteks Thermaltake  chodzi mu o bezprzewodowe łaczenie wentylatorów jak np. phanteks d30 tylko żle to napisał. Ale to niech autor sam sie określi o co mu chodzi dokładnie

wentylator-phanteks-d30-120mm_58056.webp

  • Upvote 1
Opublikowano

GALAHAD -> Lian Li UNI FAN SL-INF 120 ARGB PWM

https://lian-li.com/product/galahad-aio-uni-fan-sl-edition-240-360/

HydroShift -> UNI FAN TL fans

https://lian-li.com/product/hydroshift-aio/

 

Lian Li Phanteks Thermaltake plus inni producenci jak IN WIN

https://www.guru3d.com/story/in-win-offers-aurora-fans-that-you-can-daisy-chain/

Cougar

https://www.computeralliance.com.au/120mm-cougar-apolar-argb-modular-daisy-chain-fan-black-3-pack

DeepCool

https://ezonelb.com/product/cool-140mm-pwm-4-pin-daisy-chain-3-white-fans/

Corsair

https://www.corsair.com/pl/pl/s/icue-link?srsltid=AfmBOoqyvrZ0x2YpK4AZ2gBT9W_yBBfJ97SYNRdwwc48sDS4gkVvNYNE

itd...

 

Jest tego masa i jest tu bajzel jak się masz...co firma to inny ekosystem,inne wtyczki inne kontrolery.

Lepiej nie kombinować i trzymać się wentylatorów jednej firmy w PC...nie mieszać bo dramat z wysterowaniem tego.

 

Przerabiałem te modele wentylatorów LL SL-series TL-series daisy chain zarówno 120mm i 140mm

i jednak SL i SL-LCD wersje najbardziej mi pasowały (materiały jakość rotora/łożyskowania i kultura pracy)

 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

To jeszcze Corsair takie posiada w serii iCUE LINK (ale te wentyle musisz kupić razem z kontrolerem ponieważ nie podłączysz ich bezpośrednio do wejścia 4 pin na  mobo), był jeszcze jeden chiński producent który niedawno wypuścił wentyle lączone łańcuchowo i ceny też miał przystępne, ale nie mogę sobie nazwy przypomnieć, natomiast firma NZXT ma jeszcze coś takiego, jak jeden blok złożony z 3 wentylatorów:

 

https://www.euro.com.pl/chlodzenie-obudowy/nzxt-wentylator-nzxt-f360-rgb-core-czarny-pwm.bhtml?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=it_pmax&gad_source=1&gclid=CjwKCAiAmfq6BhAsEiwAX1jsZ0mLUr1Q2jUR7hBInqyfD0--jNTJnBelvX79jOIClOyu-q8Fn1WFzRoCgRUQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

 

Lian Li GALAHAD jest w 2 wersjach jedna z wentylami UNI FAN SL-INF a druga to chyba ST120, a ten Hydro ale w wersje bez ARGB ma bodajże UNI FAN P28, wersja ARGB bodaj UNI FAN TL.

 

Edit:

Jeszcze Seasonic serie Magflow ma łaczoną łańcuchowo.

 

Edit2:

Te wentylatory co zapomniałem nazwy to InWin Lynx.

Edytowane przez Godlike
Opublikowano (edytowane)

Corsair odpada bo to przegięcie z cena.Narazie czekam na Galahanda LCD SL-INF w proline.Nzxt odpada bo muszę dokupić 3x140 i 1x120 a chce mieć jak da radę jednego producebtaJeszcze zastanawiam na wersja HydroShift  TL ale  tu trzeba dokupić Kontroler i wentyle są wysoko wycenione

Edytowane przez raffi23
Opublikowano (edytowane)

No to jak chcesz miec jednego producenta i połączone wentyle w jeden łańcuch to Lian Li chyba jest najlepsza opcja, bo np 4 wentyl możesz połączyc specjalnym kablem do pozostałych 3,ale taka opcje ma napewno seria SL V2 i Infinity (nie wiem jak jest w TL w tym przypadku) do tego ten kabelek występuje tylko w zestawach z kontrolerem albo samych kontrolerach. 

Edytowane przez Godlike
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Jak ocenicie wczorajszą premierę kolejnego star treka: sekcja 31?
    • Fort Solis zaliczone. Wrażenia? Takie se. Cała para poszła w gwizdek. Oprawa top, ale czy warta tak wysokich wymagań sprzętowych? Raczej nie. Voice acting top, w końcu mamy tu dwie gwiazdy Rockstara - Arthura Morgana i Nathana Drake'a. Reszta? Taka se. Czy to najmniej interaktywna gra narracyjna, w jaką grałem? Chyba tak. Otwieramy drzwi, zbieramy baterie i karty dostępu do zamkniętych drzwi, kolekcjonujemy audio i wideologi. I tyle. Zero wpływu na dialogi. Są dwie zagadki z kodami dostępu, ale do tej obowiązkowej rozwiązanie mamy metr dalej. No i jest parę sekwencji QTE, ale nie mają żadnego wpływu na przebieg akcji, zginąć nie zginiemy i scenka zawsze kończy się tak samo. Jak nie gameplay, to może historia? Otóż też nie. Klisza na kliszy.    Następne na liście dodatki do Metro Exodus. Podstawka zaliczona z 5 lat temu, więc czemu tak późno? A no bo zaliczona w game passie, więc z dlcekami trzeba było poczekać na dobrą cenę Golda. I na zimówce Steama dobra cena się trafiła. Więc lecim. 
    • No właśnie na integrze jak miałem podłączone to był lipny dźwięk, a jak przełączyłem na kartę Sound BlasterX AE-5 Plus co mam w pc to było zupełnie inaczej, ale to przez mini jack tylko wtedy nie działa mikrofon. W ustawieniach Windows jest napisane, że za wejście głosu jest odpowiedzialna karta dźwiękowa i jest w życiu, ale jak robię test mikrofonu to nie wykrywa nic. Jak włączę muzykę na słuchawkach podłączonych na karcie muzycznej i odpalę testowanie głosu, to nagrywa tą muzykę, ale jak ja gadam to nie nagrywa nic. Mega dziwne jak dla mnie.  
    • powrót do 2999zł https://www.amazon.pl/dp/B0CX2653FR?smid=A2R2221NX79QZP&tag=egcplpepper2-21&ascsubtag=ppr-pl-652842803 Ale skubaniec kusi, szkoda że zakrzywiony tak że mało ci szyi nie owinie. 
    • Nie mam switcha. Laptop łączy się przez wifi a desktop z routera. Może rzeczywiście coś z kablem jest nie tak.. Musiałbym wszystkie sprawdzić. Kiedyś sam je zaciskałem więc może zrobiłem coś nie tak.  Smart bakcup od Gigabyte (sterownik płyty głównej zainstalował ten program i go zostawiłem bo jest łatwy w obsłudze). Ale co ciekawe narzędzia windowsa do robienia backupu też nie chciały się połączyć z serwerem jak nie widniał w eksploratorze. Albo ja coś źle robiłem. Co jest prawdopodobne. Bo teraz wybieram w opcjach "sieć" i dalej folder docelowy i śmiga. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...