Upgrade gotowowca.
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Popularne tematy
-
Najnowsze posty
-
Przez sideband · Opublikowano
To jest kwestia ustawień jak nie żyłujesz tRCD i tREFI to pamięci są mniej czułe na temp to nawet przy 80stopniach będziesz miał skałę jedynie będzie wchodził throtling i będzie spadać wydajność. -
Przez JeRRyF3D · Opublikowano
Próbowałem wszystkiego, twardego resetu G6, nawet zapinałem do plejaka - ten sam efekt - on / off / on / off... co 30 sek - ponoć to częste w G6 (na necie dużo wpisów i lamentów, o to). Szkoda. Jestem dalece zwiedziony. Dla mnie CREATIVE był zawsze synonimem jakości i bezproblemowości. Ale widać, czasy się zmieniają i trzeba weryfikować "przyzwyczajenia". Co prawda teraz (nadal) można go wyrwać za 270 pln, więc bez jaj, ale... jakiś niesmak zostaje (tym bardziej, że czytam, że to nie jest odosobniony przypadek i że G6 często padają). -
Przez Krzysiak · Opublikowano
@Phoenix.w akwarium bq nie była tak słyszalna choć nadal się wybijała na tle wentyli, ale w havn która ma praktycznie otwarty cały przód, tył, górę przy skręconych wentylach dopiero przy 30% jest cicha
-
Aktywni użytkownicy

Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się