Mam te manipulatory, sa kiepskie. ten LOAD cell na poczatku tylko robi takie fajne wrazenie. Jednak im dluzej uzywasz tym zauwazasz, że nie działa dokladnie. Ciezko wyczuc sile hamowania szczegolnie w VR gdzie nie masz zadnych paskow po bokach. Tradycyjne magnetyczne manipulatory na krótkim skoku duzo lepiej sie sprawdzaja i są o wiele bardziej precyzyjne i powtarzalne. Jednak jezeli chodzi jako tako o niedzielnego kierowce i przyjemnosc z jazdy to rzeczywiscie siła nacisku i prawie zerowy skok pedala jest najprzyjemniejsze.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się