Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

 

Chcę przejść na Maka + konsola docelowo, więc (znowu) rozważam sprzedaż kompa.

 

Mam takie cuś:

Rejzen 5600 bez X

32GB RAM DDR4 3200MHz (czerwone Patrioty Wajpery)

dysk dam 256GB M.2 Gen3

płyta MSI Pro-vdh Max B450

Grafa: chyba firmy Palit, 4060 Ti 8GB

zasiłka Corsair CX450

pudło Fractal Design Meshify

mam sporo wiatraków i chłodzenie Dark Rock Pro 4, bo wszystko miało być chłodne, ciche i żreć mało prądu (i takie jest).

 

Ile za to mogę zaśpiewać?

 

Pozdro!

Opublikowano
32 minuty temu, Dirian napisał(a):

Coś w ten deseń, chociaż 2700 zł to już raczej z kategorii "chcę sprzedawać a nie sprzedać" ;)

 

Nawet jak byś wystawił za 2400 to i tak janusze będą pisać jaka cena ostateczna i czy za 2100 da radę wiem z doświadczenia po wystawiłem telefon za 230 zł to miałem chyba z 15 wiadomości czy da radę za 150 zł xD 

  • Upvote 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...