Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niektórzy to w ogóle wstydu nie mają. :E Ten rower jest w fatalnym stanie: łańcuch zardzewiały, brudny, porysowany, napęd zaniedbany. Nie wiem, jak można wrzucać coś takiego na aukcję. :E Shimano Altus? Nadaje się co najwyżej do jazdy po bułki. Już na starcie musiałbyś wymienić praktycznie cały napęd, zrobić porządny serwis. IMO zdecydowanie nie warto brać go pod uwagę. Do tego firma krzak, jak już brać rower, to poszukaj czegoś od Krossa, Gianta czy Treka. 

Opublikowano
13 minut temu, Jaycob napisał(a):

Niektórzy to w ogóle wstydu nie mają. :E Ten rower jest w fatalnym stanie: łańcuch zardzewiały, brudny, porysowany, napęd zaniedbany. Nie wiem, jak można wrzucać coś takiego na aukcję. :E Shimano Altus? Nadaje się co najwyżej do jazdy po bułki. Już na starcie musiałbyś wymienić praktycznie cały napęd, zrobić porządny serwis. IMO zdecydowanie nie warto brać go pod uwagę. Do tego firma krzak, jak już brać rower, to poszukaj czegoś od Krossa, Gianta czy Treka. 

Pewnie kradziony :E 

Opublikowano (edytowane)

Nie kupiłbym roweru bez sprawdzenia go na żywo. Trzeba zobaczyć w jakim stanie są zębatki czy łańcuch nie jest wyciągnięty itp. Ten osprzęt jest gówniany nawet jak jest nowy a tu wszystko zużyte na maksa. To nie jest warte więcej niż 400 zł.

Edytowane przez lokiju

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Jak po polsku to biorę na premierę w edycji deluxe, bez względu na cenę. Trzeba szanować tych, którzy szanują nas.
    • Wpadłem poinformować, że znajomy na steamie został pochłonięty przez magię Śniącego, dał się okiełzać bredniom jakie szerzy ta kocia wiara. Uważajcie na siebie nowicjusze, bractwo to tylko przykrywka, byście się potem nie zdziwili kim ten Śniący się okaże, zatracicie się i pochłonie was wściekłość.     Niech Innos ma was w swojej opiece. 
    • Podaruj sobie trochę luksusu i wymień to CPU na przynajmniej i5 2400 (obecnie sprzedawane są w cenie złomu), a RAM'u wstaw te 16GB (moduły DDR3 4GB też są w cenie złomu ... nawet jak masz płytę na max 2 moduły, to przynajmniej wstaw te 2x4GB, a najlepiej 2x8GB). Za parę groszy będziesz miał "inny sprzęt". Może masz jakiś tryb "dynamicznego kontrastu", lub pseudo HDR włączone w monitorze? Nie. Zakładam połączenie jakimś cyfrowym łączem (HDMI lub przynajmniej DVI-D). Wszak analogowy D-SUB to już relikt przeszłości, choć nawet na takim antyku, nie powinno być takich zmian kontrastu/jasności. Na LCD nierówności jasności na poziomie ponad 20% to normalka ... pytanie czy tam masz różnicę taką typową dla LCD (np. 23%), czy może ponad 30% (to już byłoby nietypowo kiepsko). ... jednak tego bez pomiaru kolorymetrem się nie dowiemy. Takie rzeczy, to kwestia choćby profilu monitora i ustawień Windows/oprogramowania - praktycznie każdy ekran przy poprawnych ustawieniach (głównie Windows) ma nieprzesycone kolory.
    • @Keleris W sumie jeszcze nie wystawiałem ale mam Thermalrighta Phantom Spirit 120 i mógłbym komuś puścić na forum w dobrej cenie. Co do padów zmiennofazowych do GPU, od dawna stosuje Gelida Heatphase Ultra, bo jest tani i można go kupić oficjalnym źródłem jak np. Proline. Na Thermalright Heliosa dobre strzały bywają na amazonie, warto czasem sprawdzić. A co do past, mam 8g Arctica MX-7 ale nie miałem jeszcze potrzeby go stosować. Jeżeli wierzyć igorslab jest dobra na gołe rdzenie więc można stosować na wszystko, a ja nigdy nie nakładam jednej gładkiej warstwy tylko "X" z kropkami gdzie docisk robi swoje i mogę mieć w poważaniu jej gęstość (oczywiście są pewne racjonalne granice). Niestety w przypadku MX-7 żywotność jest wielką niewiadomą i to tylko czas pokaże. A mnie osobiście najbardziej irytują nieuczciwe praktyki producentów odnośnie zmiany składu, bo czasem nieświadomie możemy kupić po prostu gorszy/wadliwy produkt, co nieraz historia pokazywała.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...