Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gra ktoś w tą gre ja do niej wróciłem po wielu latach i jest moc, cryengine daje rade.

Ta gierka to prawdziwa perła wśród  extraction ehooterów  polecam jak cholera. 

Jest klimat jest moc jest fun. Namowilem znajomego aby  kupił keya  23zl na g2a i nie moze sie oderwac

Rok temu  wyszedl update ktory   bardzo gre zmienił  , piszcie jak w nią gracie dodamy sie do  fl.

Opublikowano (edytowane)

Wróć do gierki bo naprawdę daje rade. Teraz nie robią  takich klimatycznych gier. Tu Head shoot to prawdziwy Head. Ja byłem zaskoczony a teraz gdyby nie hunt to od forzy bym nie odszedł. Miazga 

 Ciężko zacząć w to grać ale potem jak się trochę ogarnie jest fun i adrenalina na Maxa 

Daj znać podszkole cię trochę 

Edytowane przez AlienT
Opublikowano (edytowane)
Godzinę temu, Keller napisał(a):

Ja obiecałem sobie że kupię gdy dadzą poniżej 50zł, a ciągle najniższa cena chyba 56

To kupuj:

 

image.thumb.png.44afc52180bd698d17b354095b3bb7cf.png

 

https://gg.deals/search/?title=Hunt+Showdown+1896

 

Był w bundlu kiedyś więc można na bazarku kupić jeszcze taniej (a właściwie dalej jest w bundlu, został 1 dzień,  którego cały pakiet jest po około 56 PLN). Te klucze są właśnie z tego bundla:

 

image.png

 

https://bazar.lowcygier.pl/?type=&platform=&payment=&game_type=&game_genre=&title=Hunt Showdown 1896&game_id=&sort=-created_at&per-page=25

 

image.png

Edytowane przez Kabor
  • Upvote 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...