Skocz do zawartości

Nowy składak do gier (6000-6200)


BloodBoy

Recommended Posts

Jak w temacie chce złożyć nowego kompa, jednak części dopiero będę miał w okolicach połowy stycznia. Komputer ma być w całości przeznaczony do gier jakie są obecnie dostępne oraz całkiem nowe, które mają dopiero wyjsć. Preferowałbym aby posiadał także dwa dyski. Będę także korzystał z dwóch monitorów, główny to MSI  Optix MAG271C a pomocniczy to HP 27ER. Nie posiadam żadnych części, które mógłbym użyć ponownie. Wiem, że obecnie ciężko o karty graficzne oraz o lepsze ceny procesorów, bo wszystko drożeje, ale wolę kupić teraz niż potem czekać na okazję bóg wie kiedy.

Z góry dzięki 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.x-kom.pl/lista/m9gkrdym9

Niestety nie wiem jakiej przestrzeni dyskowej potrzebujesz i jakie mają to być dyski. Ja ci wrzuciłem SX8200 512GB na interfejsie M.2 oraz P300 1TB HDD na dane na złącze SATA. 
Co do reszty zestawu - postawiłem na fajną płytę, gotową na przyjęcie choćby I9 10900K czy 11 generacji Intela.
Procek to raczej oczywisty wybór w tym budżecie. Świetna jednostka do gier, najlepszy procek do około 1100zł
RAM pozwoli rozwinąć skrzydła prockowi i da dodatkowego kopa w grach, a szczególnie w grach w percentylu. 
Karta graficzna, musisz sam dorzucić RTX 3060TI/3070 - niestety ja nie mogłem jej dodać do koszyka przez jej niedostępność. 
Chłodzenie, obudowę i zasilacz dobrałem tak, żeby posłużyły przez dłuższy czas i zapewnią odpowiednią wydajność. 

Jeśli chcesz rabat, to na tym forum jest wątek temu poświęcony, wklej link do koszyka i czekaj na feedback


 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...