Skocz do zawartości

be quiet! Silent Loop 280mm


Barcelona

Recommended Posts

Witam, mocno zainteresowałem się tematem nowego produktu od be quiet! Przede wszystkim fakt że nie zajmuje to praktycznie w ogóle miejsce nad płytą główną, oraz sama instalacja nie wydaje się skomplikowana.

88879524694496203274.jpg

Mam tylko pytanie czy do takiego rodzaju chłodzenia muszę dobierać specjalną obudowę? Aktualnie na mojej liście znajduje się obudowa z tej samej firmy be quiet! Silent Base 800 Window i wydaje mi się, że w swoich opcja ma możliwość instalacji chłodzenia cieczą.

Jak zwykle proszę o opinie ekspertów :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

witam, chciałbym się podpiąć po temat tego chłodzenia. Mianowicie też mam zamiar zakupić to chłodzenie do mojej obudowy SilentiumPC Aquarius X70W, montował ktoś tego silent loopa 280mm na topie tej obudowy, niby w instrukcji piszę że 280mm wejdzie na top, ale chłodnica od silent loopa jest szersza niż 280mm więc mam obawy. A drugie pytanie, co jest bardziej wydajniesze, montowanie chłodnicy z wentylami na froncie aby zaciągała zimne powietrze do środka czy na topie aby wyciągała ciepłe na zewnątrz? Dodam że razem z chłodnicą mam zamiar zamontować jakieś ciche i wydajne dwa wentyle 140mm bo te dwie 120mm sigma pro, na pewno są wydajne bo nieźle dmuchają ale dla mnię są za głośne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...