Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jednak regulacji nie ma za wiele jeśli chodzi o PT. Główny suwak nie reguluję jakości czy tam ilości promieni. Po prostu na kolejnym poziomie załącza dodatkowy efekt.

 

Czyli w zasadzie mamy 3 opcje/efekty PT on, albo off.

Opublikowano
2 minuty temu, azgan napisał(a):

Cyberpunk 2077 nie miał z tym problemu 😉

Jak to nie jak ludzie jeszcze na pclabie wynajdowali/robili statyczne screeny i pokazywali, że prawie nie ma różnic :E I po co to komu.


W jednych miejscach były mniejsze w innych większe również w CP. RT robi real time niezależnie od zmiennych oświetleniowych i najlepiej sobie to w ruchu jak się zmienia wszystko w grze oglądać :E

Opublikowano
3 minuty temu, JeRRyF3D napisał(a):

Ten dalej swoje z tym CP.

W sumie to bardziej poziom Uncharted niż Cyberpunka więc masz rację 🤭

1 minutę temu, lukadd napisał(a):

Jak to nie jak ludzie jeszcze na pclabie wynajdowali/robili statyczne screeny i pokazywali, że prawie nie ma różnic :E I po co to komu.


W jednych miejscach były mniejsze w innych większe również w CP. RT robi real time niezależnie od zmiennych oświetleniowych i najlepiej sobie to w ruchu jak się zmienia wszystko w grze oglądać :E

Na odbiciach było widać i to w sumie najważniejsze 

Opublikowano (edytowane)
16 minut temu, azgan napisał(a):

Na odbiciach było widać i to w sumie najważniejsze 

Czyli w Indianie, gdzie ma się odbijać? W klepisku? :)
Błędne koło (i mylenie tematu). 
Jak jest nay...ne gówna i wszystko się świeci, jak psu jajca, to jest sapanie, że wszystko się świeci jak psu jajca (no ale RT widać!).
Ale jak jest grafa bez wody, posadzek, i świecidełek, to sapanie, że... "łe, a co to za RT, że nic nie widać !" :)

No to zdecydujta się! ;)

Edytowane przez JeRRyF3D
Opublikowano

I tak dobrze, bo jeszcze nie dawno nie do pomyślenia było, że sobie ktoś będzie mógł PT odpalić na karcie graficznej w swoim komputerze. Tak, że to dalej pieść przyszłości, ale fajnie, że powoli można sobie to chociaż potestować na własnej skórze, nie koniecznie przechodzić grę z PT.

  • Like 1
Opublikowano

Ogólnie jakby ktoś nie zauważył to w tej grze bez PT w podstawowym trybie jest GI realizowane za pomocą RT i całkiem przyzwoicie działa na dzisiejszych sprzętach.

PT będzie zarzynać bo jest po prostu bardzo wymagające :E

  • Like 2
Opublikowano
52 minuty temu, lukadd napisał(a):

@PaVLo 

Weź jak możesz w wolnej chwili sprawdź czy po włączeniu RT Sun Shadows dalej są takie masakryczne doczytywania cieniowania jak bez tej opcji, czy jednak coś to poprawia względem zwykłego trybu.

To już jutro, bo obowiązki wezwały 🙄

 

Ale raczej wszystkie cienie miałem na maxa i nie zauważyłem, aby doczytywało przy obracaniu kamery. Szkoda, że generator klatek robi takie opóźnienia przy poruszaniu myszką 🙄

Opublikowano
34 minuty temu, JeRRyF3D napisał(a):

Czyli w Indianie, gdzie ma się odbijać? W klepisku? :)

Jasne że tak tam masz masę miejsc gdzie mogą się pojawić odbicia np. kałuż lub inne mokre powierzchie ale tutaj wystarczy że wspomni się PT i niektóre osoby mają mokro w innych miejscach 🤭

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • na pewno gordon pisał takie rzeczy a kilku innych mu kibicowało      to znaczy jakiej racji? szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem wcześniej o istnieniu tego moda i nawet samej gry, a temat podłapałem prosto z neta. Narracja w tvp była jechana że służy on do jakiejś propagandy prorosyjskiej (przecież w tej grze można nawet naziolami wygrać świat), bez zdziwienia na tym forum przeczytałem to samo. Takie stwierdzenia są po prostu idiotyczne. Potem, że wojna jest finansowana z wpływów tego ruskiego x D. To po prostu głupie stwierdzenie, na które odpowiedziałem równie głupim, że ci co produkty microsoftu użytkują to wspierają pedofilskie schadzki na wyspie epsztejna i wstawiłem jego zdjęcie z billem gatesem, żeby uchwycić płytkość takiego myślenia x D.     
    • @sideband W11 21h2 w wersji ghost spectre o ten chodzi dokładnie https://archive.org/download/ghost-spectre-windows-11 ?  NTLite to zależy od wersji bo zwykły jest darmowy, dopiero za wersję pro sobie życzą prawie 5 stów  
    • Stary "PCLab" via Onet też już grali     
    • Jeśli ma pęknąć, to na pewno nie w najbliższym czasie. Na razie moce przerobowe są już zakontraktowane na dłuższy okres. Jeśli ktoś pisze, że w ciągu roku pęknie, to mówi o jakiej abstrakcji
    • @GordonLameman Znowu zbywasz wszystko brednią i odwracasz kotem ogonem, kpiąc... np. tutaj: Zażądałem własnoręcznego odpowiedzenia na pytania, abyś udowodnił że wiesz o czym mówisz, ale dalej tylko  powtarzasz oskarżenia urzędników, bez jakiegokolwiek namysłu.  Ważne jest również jak i dlaczego tworzy się takie normy, więc jeszcze raz: Jakie to normy? Na czym polegają? Jak je ustalono? Jakie jest podłoże tych twierdzeń? Ale nie odpowiesz, bo masz czas tylko kpić w przerywnikach od innego kpienia. Co najwyżej przekleisz jakiś "AI slop".  Praktyk i wieloletni producent nabiału raczej wie lepiej, niż korpoludek z problematycznym ego.   Jest możliwość zgłoszenia tego od strony weterynaryjnej, bo w przeciwieństwie od innych produktów jest to praktycznie w pełni produkt odzwierzęcy, ale tak mądrzyj się zapewne znowu poprzez AI, bo zdanie praktyka w biznesie jest dla Ciebie mniej warte. Wklej sobie wszystkie filmy Bartosza Czekały lub wybrany do AI i czegoś naucz się, bo nawet spisu jego listy badań nie przeczytasz. Ja mam dość rozwijania twoich wiadomości, bo nic nie są warte. Widzę tylko to, czego się spodziewałem. Kto inny chce podyskutować to jestem chętny. Ciebie już nie czytam, bye bye  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...