Keller 879 Opublikowano 16 Października 2025 Opublikowano 16 Października 2025 17 minut temu, Suchy211 napisał(a): To w punkt 2 i 3. Co do tych badań, to czytałem kiedyś jakieś anglojęzyczne. W biznesie, czy tam korpo nie pamiętam, odsetek dochodził nawet do 40%. Też uważam, że to czy ktoś jest leniwy czy nie raczej nie wynika z wychowania, ale to nie ma większego znaczenia. Nie chce ci się, to się po prostu zmuszasz i przyjmujesz cierpienie na klatę. ja często tak robię. Przyjęcie cierpienia to często takie jest, że nawet się już nie ruszasz jest tak duże. I to jest depresja. A ludzie mówią nie - zniewieścienie, pedały, geje, za mało bicia w domu. Więc naprawdę pluję na takich ludzi bo widzę co się dzieje w otoczeniu.
Stjepan Opublikowano 17 Października 2025 Opublikowano 17 Października 2025 Co za szon tam się wypowiada, niech idzie patusiara pod latarnie. K***** j*****. Kiły i rzeżączki jej życzę.
GordonLameman Opublikowano 17 Października 2025 Opublikowano 17 Października 2025 (edytowane) W dniu 17.10.2025 o 08:19, Stjepan napisał(a): Co za szon tam się wypowiada, niech idzie patusiara pod latarnie. K***** j*****. Po co reagujesz na baity dla idiotów? Edytowane 25 Czerwca przez GordonLameman
Stjepan Opublikowano 17 Października 2025 Opublikowano 17 Października 2025 3 minuty temu, GordonLameman napisał(a): Po co reagujesz na baity dla idiotów? Zabijam czas w robocie.
nozownikzberlina Opublikowano 17 Października 2025 Opublikowano 17 Października 2025 (edytowane) Chłop ćwiczy codziennie, jakieś tam kalisteniki i inne, ale jest "okej ale bez szału" - i mówi to laska szpachlując twarz xDDD Edytowane 17 Października 2025 przez nozownikzberlina
Stjepan Opublikowano 17 Października 2025 Opublikowano 17 Października 2025 Kupiłem sobie całe opakowanie katarzynek z Torunia i się z żadną raszplą nie podzielę, sam dzisiaj skonsumuje. W czasie grania w demo W40K Space Marine 2, From the Emperor!!!!
ryba Opublikowano 17 Października 2025 Opublikowano 17 Października 2025 https://obserwatorgospodarczy.pl/2025/10/13/w-polsce-rekordowa-liczba-kobiet-nie-pracuje-nie-uczy-sie-i-nie-zajmuje-domem/
Liber8 Opublikowano 17 Października 2025 Opublikowano 17 Października 2025 Na takie coś trafiłem: Cytat "The Economist": Dlaczego piosenkarki pop mieszają z błotem przeciętnych mężczyzn https://wydarzenia.interia.pl/interia-blizej-swiata/news-the-economist-dlaczego-piosenkarki-pop-mieszaja-z-blotem-prz,nId,22431587
ghostdog Opublikowano 17 Października 2025 Opublikowano 17 Października 2025 Ten tekst to jakieś nieporumienienie. Od kiedy piosenkarki spotykają się z przeciętnymi facetami. Jak już, to są aktorzy, sportowcy, biznesmeni, modele (może być biedny i głupi).
Stjepan Opublikowano 17 Października 2025 Opublikowano 17 Października 2025 1 godzinę temu, ghostdog napisał(a): Ten tekst to jakieś nieporumienienie. Od kiedy piosenkarki spotykają się z przeciętnymi facetami. Jak już, to są aktorzy, sportowcy, biznesmeni, modele (może być biedny i głupi). Ważne że się nie słucha takiej muzyki, tylko elitarnej, ja z***** na żywo to od razu słychać, nie ma takich infantylnych tekstów stworzonych przez tekściarzy i muzyki stworzonej przez pieńcusest producentów, tylko kuźwa wszystko tworzy kapela i albo grasz dobrze, albo s**** na drzewo.
nozownikzberlina Opublikowano 18 Października 2025 Opublikowano 18 Października 2025 (edytowane) Edytowane 18 Października 2025 przez nozownikzberlina
Crew 900 Opublikowano 18 Października 2025 Opublikowano 18 Października 2025 (edytowane) 5 godzin temu, nozownikzberlina napisał(a): Ano takie są te fałszywe k.... kobiety... Dziś i dalej będzie tylko gorzej. Nic nie umieją, coraz głupsze itd... A ty zapieprzaj by miała na kosmetyczki i inne gówna. Edytowane 18 Października 2025 przez Crew 900
kubikolos Opublikowano 19 Października 2025 Opublikowano 19 Października 2025 Cytat Wywiad przeprowadzony w Polsce przez jakiegos obcokrajowca przyjezdnego. Pytaja p0lki jak ocenia goscia z fotki a ta najpierw pyta czy to Polak a jak dowiaduje sie, ze tak to mowi, ze jak jest Polakiem to ocenia go na 1. w razie czego pamietaj za co bedziesz walczyl w okopie XDDDDDDDDDD
nozownikzberlina Opublikowano 19 Października 2025 Opublikowano 19 Października 2025 they say: nie nie to nieprawda że kobiety lecą na patusów, narkomanów i innych bad boyów, a później zbierają owoc miłości w postaci obitej twarzy samotnie wychowując bombelka też kobiety po obejrzeniu filmu o polskich kibolach, gdzie podrzędny wątek to danie dupy przez na pozór normalną dziewczynę po piętnastu minutach znajomości z jakimś łysym ćpunem co zabił innego:
GordonLameman Opublikowano 19 Października 2025 Opublikowano 19 Października 2025 Kto to jest Golden?
nozownikzberlina Opublikowano 19 Października 2025 Opublikowano 19 Października 2025 (edytowane) 8 minut temu, GordonLameman napisał(a): Kto to jest Golden? dla przynajmniej ~90 tysięcy kobiet (policzyłem raptem cztery filmiki na tiktoku) - materiał do naśladowania dla mężczyzn. Edytowane 19 Października 2025 przez nozownikzberlina
Totek Opublikowano 19 Października 2025 Opublikowano 19 Października 2025 Taka natura kobiet, zawsze mam bekę jak biorę moje czarne audi TT, nie jestem urodziwy a zdecydowanie się kręcą, zwracają uwagę, oglądają. Za to biorę starą skodę i staje się tłem, choćbym skóre i czarne oksy ubrał. Stary trick a działa, normalnie kisnę z tego. Na podobnej zasadzie pewnie lecą za kibolami, zwyrolami.
Szambo Opublikowano 20 Października 2025 Opublikowano 20 Października 2025 (edytowane) Oglądałem w weekend ten paździerz. Wynika z niego, że każda nawet porządna dziewczyna jak widzi gangusa to rozkłada nogi. Możliwe, że jest tak nawet w rzeczywistości, chociaż na pewno w mniejszej skali. Aczkolwiek wychodzi spora niekonsekwencja w tych wysrywach na TikToku. Bo pewnie ta sama laska nagrała w momencie gdy panował na to trend filmik typu "chciał, chciał, chciał... ale nie zrobił" Edytowane 20 Października 2025 przez Szambo
Stjepan Opublikowano 20 Października 2025 Opublikowano 20 Października 2025 Tak jak w Materialistach, gostek grany przed Pedro Pascala chirurgicznie zwiększył swój wzrost o 15cm, do tego zarabiał pewnie 500tyś USD rocznie, albo i więcej to go Dakota wybrała, ale to film i bajka więc na koniec i tak wróciła do swojego dawno chłopa który był kelnerem i pracował przy cateringu na przyjęciach dla bogaczy.
Szambo Opublikowano 20 Października 2025 Opublikowano 20 Października 2025 "Bo łobuz kocha najmocniej"? Tak to szło. A potem taka porzucona z dzieckiem... czasem z limem pod okiem wylewa żale na internecie. Oczywiście kieruje swój kontent do 90% facetów, których by nie wybrała, bo "nie umieją dobrze przypier*olić".
huudyy Opublikowano 20 Października 2025 Opublikowano 20 Października 2025 27 minut temu, Stjepan napisał(a): Tak jak w Materialistach, gostek grany przed Pedro Pascala chirurgicznie zwiększył swój wzrost o 15cm, do tego zarabiał pewnie 500tyś USD rocznie, albo i więcej to go Dakota wybrała, ale to film i bajka więc na koniec i tak wróciła do swojego dawno chłopa który był kelnerem i pracował przy cateringu na przyjęciach dla bogaczy. A czy to nie tak, że gdyby wzięła tego bogatego, to by była wyzywana od materialistek? Tak źle, tak niedobrze.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się