WYŁĄCZENIE CROSSPLAY W BATTLEFIELD 6:
wejdz w dokuments/battlefield 6/settings/steam/PROFSAFE profile i dodaj/zmień wartość GstGameplay.CrossPlayEnable 0
(z 1 na 0)
Czas przejsc na druga strone mocy, praktycznie wszystkie opcje na AMD juz do zabawy wykorzystalem wiec czas sie pobawic niebieskim. Poki co jest 245KF tymczasowo zamontowany do premiery Refreshy, ktore zapowiadaja sie bardzo dobrze i intel odrobil lekcje. ramik ustawiony poki co wstepnie na 8200 i procesor na stock, w offset napiecia sie na nim nie bawie bo to i tak nie jest docelowy cpu a i tak nie dobija do PL w syntetyku, tym bardziej w grze wiec szkoda mi czasu na offset i testy stabilnosci jesli i tak niedlugo wleci inny cpu. D2D/NGU ustawilem na 30 czyli dokladnie o tyle wiecej ile ma podniesiony Refresh.
Troche zawiedziony jestem bo okienka sie szybciej nie otwieraja a tyle obiecywali
Podoba mi sie to, ze proc ma niski pobor w idle i nie skacza tempy jak na amd. Jest to szczegol ale jednak na plus.
W wypalarkach proc ma 65st i nie dobija do PL 159W na stocku.
Przy okazji wpadly jeszcze nowe sluchaweczki
Jesli chodzi o mobo asusa to bardzo mi sie podoba demontowanie radiatora nvme o raz montaz dysku, zero srubokreta, wszystko na zatrzask co bardzo milo mnie zaskoczylo
Myslalem na poczatku, ze bede musial obracac aio ale jednak nie chaczyly weze o radiatory i chlodzenie dociska jak trzeba.
Czekamy na refreshe!
Phoenix team blue! Kto odwazny dołaczy??
IMG_8901.mov
Zapytaj się, ja nie mam fioła na punkcie Niemców, to PiS co chwila o nich mówi, to oni Tuska wyzywają od Niemców, tak samo wszelkie internetowe trolle robią identycznie to samo. Nie interesują mnie te "twoje" Niemcy. Jak to mawiają pisowscy tu jest POLSKA!
Zresztą żeś z Berlina to powinieneś wiedzieć w czym problem.
Nawrocki kłamie... ale u niego to norma
Zresztą warto wiedzieć, będąc w Nato i tak podlegamy obcemu dowództwie, gdyby przyszło co do czego.
To jest dokladnie ten produkt - https://www.xbox.com/pl-PL/games/store/call-of-duty-black-ops-7-zestaw-miedzygeneracyjny/9N8KMNW6942X/0010/9X052N446DM2
dla potomności FSR 4.1
w cp2077, cronos i ghost of tsushima zadzialala zamiana amdxcffx64.dll w system32
w witcher3 i alan wake 2 nie dzialalo mi na latest stable 0.7.9, a w ostatnim nightly Optiscaler_0.9.0-pre11 (20260311)_RC4.5 jak zloto
Rekomendowane odpowiedzi
Opublikowane przez Pan Mateoo,
4 reakcje
Pokaż odpowiedź
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się