Skocz do zawartości

BF6  

139 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy planujesz kupić grę?

    • Tak - Preorder
    • Tak - kupuję na premierę
    • Tak - kupuję po premierze
    • Nie - A komu to potrzebne


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, dawidoxx napisał(a):

łoooo panie ale wyniki kręcisz :E 

Czasem jest lajtowo i sobie klepię boty a czasem trafisz na spoceńca w przeciwnym teamie i się robi ciekawiej, 1 na 1, 3 na 3 itp. Na początku było 3 na 3 i przegrywaliśmy. W przeciwnym teamie było dwóch kolesi z konsoli z jakimś dziwnym pingiem bo strzałów z 5 metrów z m1014 nierejestrowało. Jak zaczeliśmy wygrywać to się przeciwny team zaczął wykruszać i wygrana. Życie sobie utrudniałem bo blisko 50 minut z pompką i pistoletem ganiałem.

 

 

image.thumb.png.fb17176e8a8b20fa211edd02ebee195d.png

 

image.thumb.png.69234a1fd478ce3f507de88c063fb2cc.png

Opublikowano

Nie macie czasami takiego wrażenia ze podłączeniu do   gry  jesteście jak by krok z tyłu za wszystkimi  w grze  ...  ja mam to dość często  jak by lag ,ale nie lag . Ping mam zazwyczaj w  granicach 20-26  to chyba nieźle  ,a mimo to mam  gry  takie jak choćby dzisiaj  ze   .ładuje  gościa z 1-2 metrów w plecy z m1014   i pada typ  dopiero po 3 strzale , to samo z KORD  ,MP5   trzeba z pół magazynka zeby padł  nawet jak dostaje HS  .

 

Przeciwnicy jak by mnie wcześniej widzieli  ,bo ja  jeszcze nie wszedłem do budynku a dostaje HS  od gościa który siedzi  w tym budynku  na schodach  itp  sytuacje 

No i same  moje zgony ja mam wrażenie ze ginę dosłownie od   jednej  kuli  

Opublikowano

Czasem nie idzie wkleić w dystansie na noże, ale taki urok grania przez neta.

 

Ja nawet nie skaczę w tej grze a inni skaczą jak małpy, wślizgi jakieś robią i inne cuda na kiju. Dla mnie pro ruchy kończą się na położeniu się gdy do mnie strzelają :hihot:

Opublikowano
17 minut temu, dawidoxx napisał(a):

Nie grałem smg praktycznie w ogóle w 6 ale ostatnio zacząłem kv9.. jaką  to robi miazge.. na bliski dystans przeciwnik praktycznie bez jakichkolwiek szans ;) 

 

11111.png.140cc81a71f17878eb5fdf66c1ff8a89.png

 

2h gry i 29 poziom broni - ładnie podkręcili odblokowywanie dodatków

 

KV9 i potem SCW10 to chyba najlepsze giwery na bliskim w całej grze.

Ja od kilku dni gram bardzo dużo na zmianę MP5 i SL9, no zajebiscie mi się nimi gra, mega użytkowe pukawki. 

KV9 trochę przymały magazynek dla mnie, dlatego to raczej spluwa dla prosów a ja zwykły random 😀

  • Like 1
Opublikowano
2 minuty temu, Fenrir_14 napisał(a):

 

KV9 trochę przymały magazynek dla mnie, dlatego to raczej spluwa dla prosów a ja zwykły random 😀

To fakt, ale mozna odblokować magazynek z 27 pestkami takze wtedy robi się kosiarka.. na razie latam ze standardowym  :D 

Opublikowano

Modlę się do DICE o nerfy jak najszybsze by takim koczkodanom poucierać nosy, PM od premiery ma lepszy zasięg niż nie jedna szturmówka co jest tragikomedią samą w sobie. Zakazuję używania PM pod groźbą kąpieli w mojej beczce.

  • Haha 1
  • Upvote 1
Opublikowano (edytowane)

Zasięg to jedno, PM praktycznie nie mają żadnego recoila, przy nich to szturmówką rzuca jak na statku podczas sztormu. :E Tutaj zdecydowanie przydałaby się korekta.

32 minuty temu, caleb59 napisał(a):

Nie gram inżyniorem śmierdziolem. U mnie głównie szturman, ewentualnie wsparcie. :gordon:

Dziwny sposób na podziękowanie za trzymanie w ryzach populacji jeżdżącego i latającego złomu. Do usług. :E I pamiętaj kolego, zawsze znajdzie się większa beczka. :cool:

Edytowane przez Vulc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik


  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Jak użytkownik identycznego modelu powiem jedno: QuickCPU. To taka appka, która pozwala w dowolny sposób poprzestawiać sobie profile zasilania. Ja generalnie w swoim laptopie pracuję cały czas na jednym trybie - balanced, ale ustawiłem właśnie w QuickCPU limit taktowania dla procesora w trybie na baterii i na ładowarce. Dzięki temu procesor rzadko przekracza 80C w stresie, co powoduje że całe chłodzenie się nie nagrzewa zbyt mocno. Ma to szczególnie znaczenie w kontekście GPU i faktu, że vram przy nim potrafi się porządnie rozgrzać (nawet powyżej 90C). Druga kwestia, to w własnie w gaming hub, ustawiłem sobie dwa tryby pracy wentylatora. U mnie wentylator pracuje caly czas - niezależnie od stanu komputera - z niewielkimi obrotami. Natomiast dla GPU i CPU ustawiłem że przy przekroczeniu temperatury obroty płynnie przechodzą na poziom 70%. To dalej relatywnie cicho jak na laptopa, a dzięki temu ani grafika ani CPU się nie gotują. W lecie mam podstawkę z hubem, która podnosi mi laptopa nad biurko - i generalnie jestem mega zadowolony.   Po tych zabiegach bateria trzyma spokojnie 5-6h przy necie, laptop ani nie jest przesadnie głośny, ani ciepły. Działa też bezproblemowo. No i pro tip, mobilne ryzeny wolą mieć niższy boost. Pozostawienie tego fabryce podnosi tylko temperatury a przyrost wydajności jest znikomy, o ile wogóle  
    • @Send1Nwracając do zakładki OC CPU w adrenaline.   Czysty system ze świeżo wrzuconym 25.12.1    
    • No patrz, te wszystkie studia nagraniowe inwestują w taki drogi sprzęt i ci muzycy a tu wystarczy kupić słuchawki HyperX za 600zl  Trzeba mieć naprawdę wąskie pojęcie w temacie aby uważać ze słuchawki mają lepszą jakość dźwięku od kolumn głośnikowych.
    • problem już rozwiazał Pan Mateoo, działa bez problemu na 280hz
    • Głośniki, dobre głośniki zaoferują lepszą jakość dźwięku. Ale z głośnikami to nie jest tak, że wywalimy 10 czy 15k i postawimy byle gdzie i będzie grało  bez odpowiedniej akustyki i ustawienia nie będzie szału.    Słuchawki mają ten plus, że niezależnie od akustyki pomieszczenia zagrają. A są różne słuchawki i badziewie i dobre.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...