Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, sino napisał(a):

1. Skąd pewność, że mail dojdzie?

2. I tym bardziej skąd, że ktoś go przeczyta?

 

Należy dzwonić i tyle. A lepiej było tego nie odbierać skoro niezgodne z umową.

Skąd pewność, że ktoś odbierze? :lol2: 

 

3 godziny temu, sino napisał(a):

 

Problem, że będzie sobie pół roku zawracał głowę i się wkurzał, a to dużo warte (w tym czekanie pozwą do sądu czy nie i kiedy, a może wpadnie policja o 6:00? bzdury Gordona działają tylko w utopii, realnie to sędzia decyduje według widzimisię, jak też przedawnienie 5 lat może trwać 100 itp).

brednie. typowe forumowe brednie od gościa, który dosłownie nic nie wie. :) 

 

3 godziny temu, sino napisał(a):

W teorii Gordona obowiązuje inna utopia, zaś realnie:

-pracownicy stoją w pracy po 8-12h i kamera ich pilnuje by na chwilę nie siedli (skrajnie niezgodne z prawem pracy, a realnie tylko robią petycję)

-pracownicy płacą ze swojej pensji za pomyłki (w tym nawet za uszkodzenie stroju służbowego - ubrania roboczego, którego realnie nie da się ochronić itp).

znowu brednie. :) 

 

 

jak kiedyś napiszesz coś co nie jest kłamstwem lub bzdurą to powinni w Mongolii święto narodowe zrobić.

  • Like 1
Opublikowano

Zwykly blad z powodu natloku swiatecznego imo. Sklep odznaczyl ze zaplacone podczas zamawiania kuriera i tyle. 

Najlepiej jak sie op odezwie do nich emailowo albo przez support z czatem/phone call z nagryhwaniem rozmowy - choc oni sami sie powinni upomniec.

Nie ma opcji ze kurier, ktory zadzwonil spytac do centrali zostanie zwolniony bo to sensu nie ma - on ma dostarczac. Papierki i kwitki to sprawa ludzi z biur.

  • Upvote 1
Opublikowano

a jako sprzedajacy mialem tak:

bylo to bardzo  dawno temu jak wysylalem jeszcze pobraniem - plyta glowna za 200, przy wplacie wysylka 20zł, pobranie 35zł 


gosc wybral pobranie - wyslalem mu z tym ze zapomnialem wpisac ze to pobranie, wiec dostał free, NIC nie napisał

dopiero po tygodniu sie zorientowalem ze mi sie cos nie zgadza w kasie :E - a chłop do mnie  ze nie miał czasu sprawdzic, wiec mi przeleje jak sprawdzi - nie wiem co za roznica bo jakby mial pobranie to musialby odrazu wplacic jeszcze przed jakims sprawdzaniem

kolejny tydzien minał, pisze do goscia a on ze plyta ma ryski i nie bylo nic wspomniane (takie czepianie sie na siłe - a sprawdzenie po 2tyg sugeruje to ze poprostu sie rozmyslił) i on mi moze 150 dac za nią - powiedzialem ze ją wezme spowrotem i jeszcze musialem mu przelew robic na wysyłke (zawyzona) bo on ma mozliwosc wyslalnia tylko poczta i nie bedzie czekał na kuriera - a na koniec mi jeszcze negatywa wstawił

bonus:
1. plyte sprzedalem drugi raz i to drozej
2. po roku trafił mi sie taki sam model i wystawilem ją ale z innego konta - i ten sam gosc chciał ją kupic tylko płakał ze pobrania nie ma :E 


 

Opublikowano
4 godziny temu, GordonLameman napisał(a):

Skąd pewność, że ktoś odbierze? :lol2: 

No i właśnie Gdańsk nie odbierał. ~15minut powisiałem na słuchawce, ale natłok przedświąteczny, linia zajęta. Znudziło mi się, odszukałem formularz kontaktowy, po kilku godzinach jest odzew z instrukcją, jak to uregulować.

 

Przelew na konto, w tytule nr. Zamówienia - brzmi legitnie? Jeszcze dumam, jak się upewnić, komu ja ten ewentualny przelew zrobię? Trochę mój overthinking, ale wiecie, jak to w dzisiejszych czasach jest. 

 

Spróbuję dodzwonić się na infolinię i zweryfikuję podany nr. Konta, czy to na pewno konto MediaM, a nie jakiegoś pracownika :E

 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...