Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć kocmołuchy 👋 

 

Do oddania w dobre ręce mam kartę graficzną Gigabyte Radeon RX 9070 XT Gaming. 

 

Karta w pełni sprawna, nic się z nią złego nie dzieje. Sprzedaję, ponieważ naszedł czas na nowe zabawki.

 

Kupiona w połowie stycznia w sklepie Morele - od daty zakupu biegnie 36 miesięcy gwarancji producenta, czyli zostały jeszcze 32 miesiące. Oczywiście przekażę fakturę nowemu właścicielowi. 

 

 

Zdjęcia w spojlerze. 

Spoiler

IMG-20260510-150144745-HDR.jpg

IMG-20260510-150225746-HDR.jpg

IMG-20260510-150215438-HDR.jpg

IMG-20260510-150154670-HDR.jpg

Screenshot_20260508-195557.Opera.thumb.png.33beef193cab5e64361321a095db3f46.png

Po więcej zdjęć albo benchmarki zapraszam na PW. 

 

CENA: 2020 PLN + koszt wysyłki. 

Opublikowano
10 minut temu, Radio Tirana napisał(a):

Cześć kocmołuchy 👋 

 

Do oddania w dobre ręce mam kartę graficzną Gigabyte Radeon RX 9070 XT Gaming. 

 

Karta w pełni sprawna, nic się z nią złego nie dzieje. Sprzedaję, ponieważ naszedł czas na nowe zabawki.

 

Kupiona w połowie stycznia w sklepie Morele - od daty zakupu biegnie 36 miesięcy gwarancji producenta, czyli zostały jeszcze 32 miesiące. Oczywiście przekażę fakturę nowemu właścicielowi. 

 

 

Zdjęcia w spojlerze. 

  Ukryj zawartość

IMG-20260510-150144745-HDR.jpg

IMG-20260510-150225746-HDR.jpg

IMG-20260510-150215438-HDR.jpg

IMG-20260510-150154670-HDR.jpg

Screenshot_20260508-195557.Opera.thumb.png.33beef193cab5e64361321a095db3f46.png

Po więcej zdjęć albo benchmarki zapraszam na PW. 

 

CENA: 2020 PLN + koszt wysyłki. 

Za tyle to biorę ;) 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...