Skocz do zawartości

patryko

Recommended Posts

A dzięki, dzięki ;)

Dobra, niebieskiego światełka na GPU nie da się przemienić na czerwone bez rozkręcania karty, więc temat na razie leży.

Choroba jednak postępuje i dziś coś takiego zmajstrowałem(chyba będę musiał osobny temat w modding założyć;) ) :

DSC_0526.jpgDSC_0529.jpg

Edytowano przez Amonhell
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System Aurora RGB-302 byłby ciekawym uzupełnieniem mojego komputera ponieważ posiadam obudowe SilentiumPC M35 Gladius z własnoręcznie zrobionym oknem. Niebieskie elementy okna wspaniale współgraja z niebieskim finem na chłodzeniu SilentiumPC Fortis 3 Malik Customs oraz niebieskimi elementami płyty głownej msi z97-g43. System Aurora byłby idealnym uzupełnieniem tego zestawu podświetlając go w kolorze niebieskim.

xd7st61hx348.jpgx28dq7a950dn.jpgswif4kci4xog.jpgf698w9e4gh9q.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clqznyuz80il.jpg

pgw96roshj92.jpg

i5q6bgxf7k9m.jpg

9rnozxirxlxn.jpg

4a4ik3tjtlh9.jpg

Dlaczego uważasz, że system Aurora byłby ciekawym uzupełnieniem Twojego komputera? Uważam, że w końcu moja obudowa byłaby prawidłowo oświetlona, teraz jest tam kompletny DIY, parę diod białych z góry oświetlających Grandisa XE1236 i 2 diody czerwone oświetlające z dołu płytę główną i kartę graficzną od MSI na czerwono. W całym pokoju znajduje się system oświetlenia Philips Hue, jedna z żarówek znajduje się za komputerem, jednak to komputer powinien tętnić blaskiem..

pgw96roshj92_t.jpg

goq69e16ieto_t.jpg

i5q6bgxf7k9m_t.jpg

s0up3e5dp44f_t.jpg

9rnozxirxlxn_t.jpg

4a4ik3tjtlh9_t.jpg

60ezqhjhnviy_t.jpg

Dlaczego uważasz, że system Aurora byłby ciekawym uzupełnieniem Twojego komputera? Uważam, że w końcu moja obudowa byłaby prawidłowo oświetlona, teraz jest tam kompletny DIY, parę diod białych z góry oświetlających Grandisa XE1236 i 2 diody czerwone oświetlające z dołu płytę główną i kartę graficzną od MSI na czerwono. W całym pokoju znajduje się system oświetlenia Philips Hue, jedna z żarówek znajduje się za komputerem, jednak to komputer powinien tętnić blaskiem...

W skład zestawu wchodzą:

2x Pamięć HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 Intel XMP X2 Grey Series

Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB

Obudowa SilentiumPC Gladius M40 Pure Black

Napęd Samsung DVD

Zasilacz SilentiumPC Deus M1 550W PSU 80Plus Bronze Modularny

Płyta główna MSI Z97 GAMING 3

Procesor Intel Core i5-4690K

Chłodzenie CPU SilentiumPC Grandis XE1236

Karta graficzna MSI GeForce GTX 760 2GB DDR5 (256 Bit)

Edytowano przez LukasLizard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LanCool K62
Prolimatech Megahalems
Noctua NF F12 industrialPPC-2000
Asus Maximus VIII Ranger
G.Skill RipJaws V 2x8GB @3200
Intel Core i5 6600k @4500
Asus GTX980Ti Strix @1500
Creative Sound Blaster ZxR
Sandisk A110 M.2 256GB
Crucial M4 128GB
OCZ ZS750
BenQ XL2420T
CM Storm QuickFire TK 
Qpad 8k optical / Zowie ZA11 + Roccat Taito / Zowie G-TF
HyperX Cloud / AKG Q 701

3D Mark Firestrike 16299 FireStrike Extreme 8925

obudowa ma juz z 6 lat, chłodzenie podobnie =) dobry zakup


z0DBWf1.pngh3W0P3i.pnglE0qALL.jpg

vnwZOck.jpg

Edytowano przez Phyber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System Aurora RGB-302 byłby ciekawym uzupełnieniem mojego komputera ponieważ jestem w trakcie budowania obudowy M20 własnego pomysłu. Pracuję właśnie nad dużą dziurą po kuli z wygiętymi kawałkami blachy do zewnątrz która będzie spełniała rolę okna. Brakuje mi już tylko oświetlenia który by ładnie podkreślił wygląd zestawu a Aurora będzie w tej roli idealna :) 

sam_0378apsbs.jpg
 


Zestaw dosyć leciwy:
AMD Phenom X4 965 Black Edition
Asus M5A97 R2.0 AM3+
Gigabyte GeForce GTX550Ti OC Windforce
GoodRam Play 2x4GB 1600Mhz
Western Digital Green 1TB
SilentiumPC Fera 2
SilentiumPC M20 Pure Black
OCZ ZS550
I czekam na dysk SSD GoodRam CX100 120GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem do budy okno w miejsce zaślepek 5,25 i lustro na piwnicę:

DSC_0538.jpgDSC_0539.jpgDSC_0541.jpgDSC_0543.jpg

 

Uważam, że system oświetlenia Aurora RGB-302 byłby ciekawym uzupełnieniem mojej budy, ponieważ mógłbym zmienić kolor podświetlenia i pewnie znalazł bym ciekawą alternatywę dla koloru czerwonego. Do tego w trybie pulsowania obudowa by dosłownie "ożyła". ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam, jak konkurs to konkurs :D:D 

   

 

dsc_914194jhf.jpg

 

Czemu uważam, że system Aurora RGB-302 powinien trafić do mnie ? Już od dłuższego czasu szukam czegoś ciekawego i kompaktowego co odpowiadałoby za oświetlenie w swoim projekcie. Te założenia idealnie spełnia system Aurora i sądzę, że będzie dobrym uzupełnieniem projektu :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fxcloVo.jpg

mDQkiqE.jpg

W8jVkLQ.jpg

Myślę, że system Aurora RGB-302 stanowił by świetne dopełnienie całego projektu, ponieważ mimo obecności białego światłą całości brakuje "tego czegoś", swoistego dopełniania. Ty dopełnieniem mógł by być własnie system oświetlenia Aurora RGB, który dałby mi możliwość takiej manipulacji kolorami, żeby z dobrze oświetlonego wnętrza wydobyć 110% :)

Edytowano przez Młody
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważam, że system Aurora byłby ciekawym uzupełnieniem mojego komputera? Czerwone elementy płyty głównej - są, czerwona pamięć RAM - jest, czerwone chłodzenie CPU - jest, czerwone elementy na karcie graficznej - oczywiście również są. Zestaw jest nowy i powoli zaczyna się komponować, ale niestety wszystkie starania diabli biorą gdy w pokoju robi się ciemno i wtedy nie widać już całego starania w doborze kolorów, tylko czarną skrzynkę z zarysami podzespołów w środku, no ale gdyby znalazło się tutaj czerwone podświetlenie, z całą pewnością byłoby o niebo lepiej :D

21apoi.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przedstawiam mój zestaw złożony na początku tego roku (jeszcze nawet choinka widnieje ;) ) Dokładnie w Nowy Rok przekładałem „bebechy” ze starej obudowy do nowego Fractala oraz instalowałem chłodznie.

Procesor – Intel Core i7 2600K 3.40GHz

Płyta główna – ASUS P8Z68-V PRO/GEN3

Karta graficzna – ASUS GTX 960 Strix

Pamięć – 16 GB RAM

Obudowa – Fractal Design ARC Midi R2

Chłodzenie - Fractal Design Kelvin S24

Zasilacz – Corsair GS 800

Dyski – 4 x Samsung 320 GB (RAID 5)

Napęd DVD – LG

 

3DW6PMI.jpg

1Agu7Il.jpg

6YbcqVr.jpg

EmGkua3.jpg

Chciałbym otrzymać system Aurora, ponieważ byłby doskonałym uzupełnieniem mojego zestawu. Oświetlił by doskonale wszystkie podzespoły i wprowadził by ostateczny modding mojego komputera. System Aurora byłby ukoronowaniem i uwieńczeniem mojej wymiany obudowy oraz chłodzenia. System Aurora świetnie się prezentuje na filmie, a jeszcze lepiej wyglądał by w mojej obudowie. Mam już nawet miejsce do przyklejenia taśmy LED dla Aurory. Pozdrawiam Wszystkich!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...