Skocz do zawartości

Jaka płyta główna i ram 32 GB pod ryzena 5600x?


Gość gosciu02

Recommended Posts

Gość gosciu02

Witam!

 

Jak w temacie. Doradzcie jakie mobo bedzie optymalne pod tego cepa (nie za drogie, nie za tanie; optymalne jesli chodzi o stosunek mozliwosci/cena)?

ceny celowo nie podaje na razie, zeby nie zawezac zbytnio wyboru.

 

jesli chodzi o ram, to musi byc 32 GB, tylko nie wiem, czy lepsze bedzie w 2 czy w  4 modulach. Raczej szybki - minimum 3200 Mhz, a najlepiej okolice 3600 Mhz z dobrymi timingami (nie najtansze/najgorsze kosci). Chce go puscic na 1:1 z FCLK oczywiscie.

 

dzieki i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka płytę teraz masz czy ni masz já teraz zmieniam ASROCKA phantom gaming 4 x570 na MSI X570 Ace jakie chcesz fclk 1800 - 1900 2000,? 

Ile chcesz USB AEROUS MASTER X570 jest fajny tylko řev 2.1-2.0 wyższe taktowanie ram 

Dużo płyt ma zmodernizowana obsługę ram szukaj płyt z ram max 5100Mhz 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź nie pier... Na pamiątkę. Patrz jakie piękne, będzie się ładnie prezentować na półce. Nie bądź cienias :D

 

P.S. Jakby chcieli, to by zrobili ładną płytę na zielonym laminacie lub z zielonymi akcentami, tyle że teraz "czarna moda".

Edytowano przez Pawelek6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Já bym brał 2x16 dwustronne mają fajna wydajność ja mam hyperx predator 3600cl17 spokojnie robią 4000Mhz niestety oja płyta jetts kastratem i nie pozwala na więcej jak 1.45Vmem tak że ciężko sprawdzić jakie cl robią 

PBO 4850Mhz w grach ale chłodzę teraz arctic liquid freezer ii 420 tobie bym zaproponował 240 wprawdzie 400zl ale wentyl robi robotę na VRM jak chcesz powietrzne to sie nie wypowiem bo jestem fanatykiem Noctua 🤣🤣

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...