Skocz do zawartości

Ankieta


Enoxide

Recommended Posts

Ja zastanowisz się nad tym kto jest na tym forum, i poprzeglądasz wątki to powinieneś zrozumieć że najprędzej wypełnia ja ruskie boty co nam na forum spamują. 

Sory za określenie gowniana ale np te wszystkie profile zaufane czy urząd online nadaje się tylko dla ludzi którzy w tej Polsce mieszkają, a ci którym naprawdę ten urząd online mógł by się przydać nie maja do niego dostepu bo zasady są obsrane jak masz np já założyć profil zaufany jeżeli nie jestem w stanie dostać się do Polski anie konta w polskim banku nie posiadam? Chcesz wyrobić dowód czekasz miesiąc. Opiszę ci 2 możliwości 1.Polska jadę do urzędu składam wniosek za 1 miesiąc jadę znowu po odbiór. Sposób 2.Czechy przyjeżdżam do urzędu pani mi drukuje dowód laminuje i po 10 min odchodzę z nowym z urzędu. 

Najciekawsze w tych epupach jest to że kosztuje to 500x więcej niż by Ci dowód wystawili po stremu, ale musí być zabezpieczony żebys go nie podrobil a potem i tak udostępnia dane onlajn jak to miało miejsce np dzisiaj 🤣🤣

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawelek6 zawsze mnie bawiło to że Polska potrzebuje być elektroniczna wszędzie zapłacisz kartą dowody elektroniczne prawko nie będziesz potrzebował że sobą blabla bla. U mnie np takich rzeczy nie ma mamy elektroniczne autostrady no portal zapłacisz online 1500Kc na rok za możliwość jeżdżenia po autostradach (240zl) jedno co wiem to napewno że elektroniczne państwo jest w huj drogie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...