Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolos powoli gospodarczo przyjmuje co raz mocniejsze ciosy. Jak na 4 lata to idzie wręcz w ekspresowym tempie. Wojna powoli zmierza do czasu w której trwała II wojna światowa, dość długo jak na spec operacje i “kliniczne” uderzenia :E 

 

Czyżby kasa z Rosji się skończyła? Lol. 
 

 

Ale to byłby kosmos jakby Ukrainie udało się przemielić potencjał Iranu, Rosji i Korei :E 

Opublikowano

Kacper "Francuz" Bass był jednym z najbardziej zasłużonych polskich ochotników, którzy walczą po stronie Ukrainy w wojnie z Rosją. Brał udział w operacjach na większości newralgicznych kierunków frontu, a także w akcjach bojowych na terytorium Rosji. Zmarł w wyniku odniesionych ran ostatniego dnia minionego roku. Jego polscy koledzy, którzy wciąż walczą z Rosją, wspominają go jako wyjątkowego żołnierza.

 

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/zginal-polski-ochotnik-walczacy-z-rosja-w-ukrainie-francuz-mial-28-lat/

  • Sad 3
Opublikowano (edytowane)
22 godziny temu, TheMr. napisał(a):

Kolos powoli gospodarczo przyjmuje co raz mocniejsze ciosy. Jak na 4 lata to idzie wręcz w ekspresowym tempie. Wojna powoli zmierza do czasu w której trwała II wojna światowa, dość długo jak na spec operacje i “kliniczne” uderzenia :E 

 

Czyżby kasa z Rosji się skończyła? Lol. 
 

 

ta kasa się im skończyła 2 lata temu, podobnie jak iksandery i czołgi a jaka jest rzeczywistość widzi każdy kto choćby ogląda trochę youtuba i śledzi naszych rodzimych blogerów podróżujących po krajach za naszą wschdnią granicą, jak Rosja zaprzestanie regularnych ataków setakami dronów i rakiet dalekiego zasięgu to stwierdzę że faktycznie coś jest na rzeczy, póki co to raczej my z swoim zadłużeniem i fikołami z wydatkami jesteśmy w dupie a przy tym mamy przy władzy zielonych idiotów jak ten poniżej którzy dodatkowo rzucają kłody pod nogi, doprowadzając do osłabienia państwa i upadku państwa, z takimi cymbałami nie trzeba wojny aby nas wykończyć

 

Edytowane przez ptys
edycja tekstu
Opublikowano

XD   to jak to leciało  .Trump aniołek pokoju    ,za swojej kadencji nie  uwikła USA w ŻADNĄ wojnę  i zakończy wszystkie  obecne konflikty  ,a wojnę na ukrainie w 100  dni zakończy :E  . Tak było gadane w kampanii  ,a jaki stan rzeczy mamy każdy widzie . 

 

Także  kwestią czasu  jest jak Chiny ruszą na Taiwan  ,a Putin  spokojnie  pójdzie w głąb ukrainy 

  • Haha 1
  • Upvote 2
Opublikowano
1 minutę temu, Dimazz napisał(a):

chciałbym wiedzieć jak to logistycznie przeprowadzono. Całe pojmanie ale pewnie długo się nie dowiemy bo cała operacja przy sile, wiedzy i potędze USA nie jest zaskoczeniem. 
 

Możliwe że poddał się oddając władzę, ocalając życie, zobaczymy. 

  • Upvote 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...