Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moze gdyby ojciec sie bardziej za siebie wzial, nie wiem, mial chociaz te 185 cm czy cos? 

Dzieci majace dzieci - tego sie juz nie zatrzyma, ta zmiana pokoleniowa juz nastapila.
Wychowanie swojego potomstwa w obecnych czasach (majac swiadomosc tego co sie dzieje i jaki wplyw bedzie mialo srodowisko) to dopiero bedzie przejazdzka. 
 

Opublikowano
6 minut temu, GordonLameman napisał(a):

Może wystarczyłoby, żeby odwiedził synka?

3 miesieczne - niektorzy ojcowie znacznie dluzej nie widza swoich dzieci, mimo ze chca. Tu nawet nie bylo czasu na formalizacje praw. Patrzac po swojej ex i co odstawila swojemu facetowi, tutaj zero zdziwienia. No i ciezko oceniac jak nie mamy wiecej informacji.

Teraz, oldfashioned napisał(a):

Przeciez ona pewnie nawet nie wie kto jest ojcem tego dziecka, ojciec pewnie tez nawet nie wie. 

Skoro jest u ojca to wiadomo kto prawnie byl wpisany - kto jest biologicznym niech sam sprawdza.

Opublikowano (edytowane)
11 minut temu, GordonLameman napisał(a):

Ojciec sie tym dzieckiem teraz zajmuje - tak jak ich poprzednia 3-letnia córka.

 

Proponuje czytać artykuły a nie tylko je komentować :) 

Dlatego tez warto spojrzec na inne artykuly, a nie tylko ten z faktu.
Spojrz sobie na 'wording' innych, w jednym pada sformulowanie ze Weronika J ma 'jeszcze jedno dziecko' z poprzedniego zwiazku. 


Prosze:
https://www.fakt.pl/wydarzenia/horror-w-szczecinie-interweniowala-sasiadka-matce-nikodema-grozi-dozywocie/h753m11

"
Kobieta miała jeszcze trzyletnią córkę, ale dziewczynką zajął się jej ojciec. Mężczyzna nie jest tatą Nikosia."
 

Edytowane przez oldfashioned
Opublikowano
53 minuty temu, ryba napisał(a):

https://www.fakt.pl/wydarzenia/szczecin-niemowle-uratowala-sasiadka-matka-skazana-na-13-lat-wiezienia/jm6jy9b

 

Im mlodsze pokolenia tym gorzej bedzie z kobietami - imprezy, lans i bzykanie, ale poukladac sobie zycie to juz tak niezbyt. Dzieci to wiadomo, ze skrzywdzone, ale co chlop ma teraz na lata rozwalone zycie...

Dobrze, że tam nie było akurat jakiegoś "konkubenta" na numerek, bo madka polka wyszłaby z tego bez szwanku. 

Opublikowano
26 minut temu, oldfashioned napisał(a):

Dlatego tez warto spojrzec na inne artykuly, a nie tylko ten z faktu.
Spojrz sobie na 'wording' innych, w jednym pada sformulowanie ze Weronika J ma 'jeszcze jedno dziecko' z poprzedniego zwiazku. 


Prosze:
https://www.fakt.pl/wydarzenia/horror-w-szczecinie-interweniowala-sasiadka-matce-nikodema-grozi-dozywocie/h753m11

"
Kobieta miała jeszcze trzyletnią córkę, ale dziewczynką zajął się jej ojciec. Mężczyzna nie jest tatą Nikosia."
 

Okej, racja. 
 

To inny chłop, ale i tak cienki w uszach, że synka nie odwiedził. 
 

Ja bym walczył gdybym musiał . 

Niezły wyrok dostala przyznam. Zazwyczaj kobiety tak wysokich nie dostają. 
 

ba, za zabójstwo można dostać 8. 

Opublikowano

@GordonLameman drzwi z framuga mial wywalic z buta? Bo zakladam, ze jakby to zrobil w 1 czy 2 miesiacu, to jeszcze takiej tragedii z dzieciakiem nie bylo i on by mial przewalone. Policja bez papierow z sadu przeciez by na nim siadla, a nie "matce".

 

Ok, tez nie mowie ze zrobil co "mogl", mamy za malo info. Ale dzisiejszy 20-25 latek to nie to samo co 20 lat temu. Oby tylko na dziecku sie to nie odbilo, tak jak na tej dziewczynce ze Swiebodzina co byla karmiona winogronami - bo tu niestety czesciowe kalectwo i nie da rady tego wyleczyc.

Opublikowano

Po raz n-ty, ten gosc ktory teraz siedzi z mlodym, moze nie byc ojcem nawet na papierze. 
Moze Julka sie puscila, zlapala brzucha i wtedy byly partner ze swoim dzieckiem sie wyprowadzil > Wtedy w ogole nie musial sie poczuwac do sprawdzania co tam sie dzieje. 

A Wy tutaj chcecie z buta w drzwi wjezdzac do domu ex %-)

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Niestety tu nie pomogę, bo - nie interesuje mnie wierność oddania barw, więc ten temat od zawsze pomijam. Nie wiem nawet czy OLED czy taki IPS optymalizowany pod szybkość a nie edycję grafiki, będzie lepszy w wierności odwzorowania barw - ja wolę żywe kolory. Nawet kosztem realizmu. Po prostu są przyjemniejsze dla oka. - do tego mam lekką formę daltonizmu, co chyba wyjaśnia czemu opinii o wierności odwzorowania barw nie chce mi się czytać. Przecież pracował przy kolorach nie będę nigdy.    Ale na forum znajdziesz osoby, które na tych sprawach znają się bardzo dobrze, choć przestrzegam przed ich skrzywieniem. Jak ktoś od 20 lat biega z kolorymetrem i co 10 minut kalibruje monitory, to uważaj, bo taki perfekcjonista może nazwać niezły monitor kaszaną. Upewnijcie się, że się dobrze zrozumieliście przy tym, bo wybitny artysta może mieć inne spojrzenie od hobbysty, który raz na miesiąc sobie podłubie w edytorze video.    Monitory na Pulsarach to 650$+VAT co daje na dziś 3000 (a jutro 3100, pojutrze 3200 jak tak dalej pójdzie, złotówka leeeeci dzisiaj na łeb) ale na ceneo znalazłem jedynie za 3300. W każdym razie one dopiero wchodzą na rynek, więc nie wiadomo na ilu skończą i co będzie dostępne w Polsce i kiedy. Na pewno na start będzie "podatek od nowości"
    • Po uj tam sie pchamy? Niech pomarańczowy idiota sam pije piwo ktore nawarzył 
    • No fajnie jak głównie pod tą grę miały być
    • Na Traderie czasem jest tylko problem z różnicami czasowymi. Sporo tradów idzie na serwerze Azja. Ale to tylko mała niedogodność  W nocy dobre dropy na offline. Goldwrap, Chance Guards, Lidless Wall oraz buty 20 frw, 30 light res i 25 mf. Jakby miały jeszcze fire res  Do tego runa Um. Socket i to hełmu zawsze to 15 all res. Przyda się na Hell. Teraz w sumie monarcha, robię Spirita i można lecieć Hella
    • Ja nie mam też takiej ochoty, siły i samozaparcia by się skupiać aż tak na walce i uczyć się wszystkiego na swoich błędach. Po kilku nieudanych próbach odpalam YT z walką z danym bossem i to nie musi być jakiś super speedruner, nawet zwykły wyjadacz, który się męczy i oglądając taką walkę dopatruję się plusów minusów nawet własnych błędów- ja swojej gry nie nagrywam., wtedy dopatruję się czy dany unik zrobić w prawo lewo czy może sparować jak się uda itp. Tak analizuję walkę, czasem na filmiku wydaje się "przecież to takie proste, banalne" potem odpalam grę i staję do walki z bossem, który mnie nadal leje ale to oglądanie trochu pomogło, bo już za kilka prób go ubijam, a tak musiałbym się z nim męczyć, samemu bym się powoli wściekał, a to nie na tym polega granie.   Korzystam z wszelkiej pomocy w grach soulslike, bomby, łuk, czasem jakieś blokowanie moba jak się uda, atakowanie z wysokości a on nic mi nie może zrobić, lurowanie łukiem po jednym zamiast wskoczyć do walki z kilkoma naraz. Boss to wiadomo, mniej więcej opisałem jak to wygląda. Zdarza się pomęczyć z godzinę, może dłużej ale nigdy za długo, bo na to nie mam cierpliwości, odpalenie YT pomaga zrozumieć słabe i mocne strony bossa jak i samemu zobaczyć co się zrobiło źle.  W Elden Ringu trzeba było jakoś kombinować, szczególnie dodatek to był masakryczny. Dlatego też w większości grach tego typu idę pod siłę, tank z tarczą o ile gra pozwala.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...