Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
13 minut temu, galakty napisał(a):

Dokładnie, postawić tam brzydką postać i zainteresowanie -70% :E 

Gdyby wygląd postaci decydował o sukcesie, to taki Wanted: Dead byłoby hiciorem - a jak wyszło, każdy widzi. W Stellar Blade wygląd Eve na pewno pomaga marketingowo, ale gra się broni gameplayem, walką, muzyką i stylem. Ja dałem 8/10 nie za tyłek, tylko za to, że dobrze się bawiłem.

  • Like 2
Opublikowano (edytowane)
27 minut temu, j4z napisał(a):

Grałem i w Stelar Blade i w Wukong. SB imo nawet nie stało obok

Racja, nie stało. :D To trochę jak porównywać jabłka do pomarańczy. Stellar Blade to szybka, dynamiczna gra akcji z mocnym klimatem sci-fi, a Wukong to raczej coś innego - inny styl, gameplay i podejście.

11 minut temu, Element Wojny napisał(a):

Wyzsze partie tez byly dobre, wiec ocena zrozumiala, jestesmy tylko facetami. 

Haha, no co tu dużo mówić - faceci to wzrokowcy. :D  Ale Stellar Blade to więcej niż ładna bohaterka, dlatego u mnie 8/10, a nie tylko 5 za wygląd. ;) 
 

Edytowane przez Jaycob
Opublikowano
6 godzin temu, ODIN85 napisał(a):

Co tam można robić tyle czasu:hmm:

Kilka podejść robi swoje + masę godzin spędziłem w trybie boss rush

 

Za pierwszym podejściem wbiłem też maks level czyli 342 ;)

  • Like 1
Opublikowano
Godzinę temu, Element Wojny napisał(a):

Ja tam liczylem na dobra fabule w swiecie post-apo, ale tutaj nacisk na fabule byl minimalny. Niepotrzebnie gdzies tam podciagnieto w dyskusji odnosnie tej gry porownania do Automaty i wypowiedzi Taro. 

Taro, jak to on, pewnie trollował graczy w swoim stylu. :E Jak wspomniałem wcześniej, w wywiadzie bardziej chwalił klimat, styl i świeże podejście do akcji w świecie postapo. Wielu graczy dostrzega w grze coś z Automaty - głównie w estetyce, muzyce, atmosferze i, no cóż, atrakcyjnej bohaterce. ;)
Sam początek fabuły przypomina trochę deja vu, ale potem robi się już średnio, a dialogi są dość generyczne. To, razem ze słabszymi sekcjami w otwartym świecie, sprawiło, że oceniłem grę niżej.

Opublikowano

Ja teraz gram w Automatę na Switchu bo jakoś na PC nie miałem motywacji nigdy i kurde, oprawa audiowizualna robi robotę, historii jeszcze nie znam bo dopiero początek. 

 

Po Stellar Blade nie spodziewałem się cudów, ale cena i Denuvo przekreśliły tę grę u mnie. Może jak stanieje do 100/150 zł to kupię, nie więcej.

Opublikowano (edytowane)
14 minut temu, galakty napisał(a):

Ja teraz gram w Automatę na Switchu bo jakoś na PC nie miałem motywacji nigdy i kurde, oprawa audiowizualna robi robotę, historii jeszcze nie znam bo dopiero początek

Ja tylko PC na modach, wtedy gra dostaje ostrego kopa. Automata to nie jest kolejna gra, to jest doswiadczenie, ale pod warunkiem ze zlapiesz bakcyla i bedziesz cierpliwy - bo tutaj cierpliwosc zostaje nagrodzona, z nawiazka. 

Edytowane przez Element Wojny
Opublikowano
3 minuty temu, Element Wojny napisał(a):

Ja tylko PC na modach, wtedy gra dostaje ostrego kopa. Automata to nie jest kolejna gra, to jest doswiadczenie, ale pod warunkiem ze zlapiesz bakcyla i bedziesz cierpliwy - bo tutaj cierpliwosc zostaje nagrodzona, z nawiazka. 

Ta gra jest tylko w ENG wersji, prawda? 

Opublikowano (edytowane)

Jak grałem, to korzystałem z moda FAR (Fix Automata Resolution) - naprawiał on problemy z rozdzielczością, stabilnością oraz błędami graficznymi. To było wiele lat temu, więc nie wiem, w jakim stanie jest obecna wersja gry, zwłaszcza że były jakieś aktualizacje. Pamiętam też, że bawiłem się ReShade, żeby poprawić kolorystykę i kontrast.

41 minut temu, JeRRyF3D napisał(a):

Widzę, że tu sporo audio-vocali, jak z co33!

Soundtrack jest mega, serio jedna z lepszych ścieżek dźwiękowych, jakie w grach słyszałem.

Edytowane przez Jaycob
Opublikowano (edytowane)
2 godziny temu, DITMD napisał(a):

@Element WojnyNa jakich modach warto zagrać w Automatę?

Wrzuce Ci liste jak wroce do domu.

29 minut temu, JeRRyF3D napisał(a):

Niezly wybor im dali - nie moga ani kupic ani spiracic, moga jedynie sie walic na cyce. Well done Sony!

Edytowane przez Element Wojny
  • Thanks 1
Opublikowano (edytowane)
7 godzin temu, Element Wojny napisał(a):

Wrzuce Ci liste jak wroce do domu.

 

Super :glodny:, z chęcią sobie po raz kolejny ogram Automatę.

 

Zrzut-ekranu-2025-05-16-230810.png

Zrzut-ekranu-2025-05-16-230824.png

Zrzut-ekranu-2025-05-16-230935.png

Edytowane przez DITMD
  • Like 1
Opublikowano
W dniu 16.05.2025 o 10:00, Element Wojny napisał(a):

Ja tam liczylem na dobra fabule w swiecie post-apo, ale tutaj nacisk na fabule byl minimalny. Niepotrzebnie gdzies tam podciagnieto w dyskusji odnosnie tej gry porownania do Automaty i wypowiedzi Taro. 

Fabuła jest tu dobra, a nawet bardzo dobra. Tyle że źle przedstawiona. 

Faktycznie postacie praktycznie nie mają interakcji. To co jest pokazane na ekranie to mało. A czasami nawet średnio zgadza się dokumentami znalezionymi w grze. I to one realnie zawierają fabułę. Szkoda bo tekst to średni sposób na przedstawienie fabuły w grze akcji. 

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...