Po prostu amerykańce mają pierdolca na punkcie wieku, płci, rasy i ogólnie całe ich życie to identity politics. Szkoda tylko że to szaleństwo wylewa się też do Europy, w tym do Polski. Większość z nich nigdy nie widziała świata poza dziurą w swoim stanie, co więcej sami myślą że są pępkiem świata i każdy przeciętny człowiek na całym globie wygląda 20 lat starzej niż powinien i ma 50 kg więcej niż powinien.
Ja się tylko śmieję, bo oni sobie popsioczą, a gierka się sprzeda jak ciepłe bułeczki, w odróżnieniu od postępowych, amerykańskich produkcji z brzydkimi mordami
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się