Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2025 - 18.05.2025 r. / 1.06.2025 r.


Ankieta dot. wyborów prezydenckich  

159 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakiego kandydata zamierzasz oddać swój głos w wyborach prezydenckich?

    • Rafał Kazimierz TRZASKOWSKI (Koalicja Obywatelska)
      56
    • Karol Tadeusz NAWROCKI (bezpartyjny, z poparciem PiS)
      10
    • Sławomir Jerzy MENTZEN (Konfederacja / Nowa Nadzieja)
      25
    • Szymon Franciszek HOŁOWNIA (Trzecia Droga / PL2050, z poparciem PSL)
      9
    • Grzegorz Michał BRAUN (Konfederacja / Konfederacja Korony Polskiej)
      7
    • Magdalena Agnieszka BIEJAT (bezpartyjna, z poparciem Nowej Lewicy)
      5
    • Adrian Tadeusz ZANDBERG (Razem)
      18
    • Artur BARTOSZEWICZ (bezpartyjny)
      2
    • Marek Marian WOCH (Bezpartyjni Samorządowcy)
      0
    • Joanna SENYSZYN (bezpartyjna)
      0
    • Maciej MACIAK (Ruch Dobrobytu i Pokoju)
      3
    • Marek JAKUBIAK (Wolni Republikanie)
      1
    • Krzysztof Jakub STANOWSKI (bezpartyjny, z poparciem PiS (?) )
      6
    • Nie wiem jeszcze, na kogo zagłosuję...
      11
    • Nie wezmę udziału w wyborach (czyli masz gdzieś przyszłość tego kraju...)
      6
  2. 2. Na jakiego kandydata zamierzasz oddać swój głos w II turze wyborów prezydenckich?

    • Rafał Kazimierz TRZASKOWSKI (Koalicja Obywatelska)
      21
    • Karol Tadeusz NAWROCKI (bezpartyjny, z poparciem PiS)
      8
    • Nie wezmę udziału w wyborach...
      3

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 minuty temu, hubio napisał(a):

... no i nie chcesz ocalić Polski przed Nawrockim? Z tego co wiem Zandberg mocno bronił kobiet jak policja pisowska ich biła. Nie chcesz aby zliberalizować prawo aborcyjne bo szczerze nie bardzo rozumiem z jakiego powodu wyborcy Zandberga mają problem z głosowaniem na Trzaska, który jest bardzo progresywny i lewicowy.

Zandberg potrafi mówić konkretnie. W programie miał weto na dopłaty do kredytów. Trzaskowski w programie nie ma ani jednego punktu, który może zrealizować jako prezydent. Powinien kandydować na posła Z tym origramem

 

  • Like 1
  • Upvote 4
Opublikowano (edytowane)
15 minut temu, voltq napisał(a):

ja nadal ich szanuje jako ludzi i będę starał się im pomóc żeby wyszli z tej banki nienawiści i agresji w której się zamknęli 

Ale wiesz, że to jest mission impossible? To się nie stanie, w żadnym scenariuszu. Byłeś na Labie, wiesz jak jest. Akurat ten temat robi z ludźmi to samo, co PoPiS robi z Polską od jakichś 20 lat - dzieli. 

 

Na to nie ma złotego środka, i nigdy nie będzie. Chcesz to się męcz, ja ich po prostu banuję jak leci, bo szkoda mi czasu i nerwów. 

Edytowane przez Element Wojny
Opublikowano
2 minuty temu, Element Wojny napisał(a):

Akurat ten temat robi z ludźmi to samo, co PoPiS robi z Polską od jakichś 20 lat - dzieli. 

To nie ma nic wspólnego z POPiSem konkretnie, tylko z polityką jako taką.

 

Wejdź na grupy konfederackie - ściek.

Wejdź na grupy lewackie - ściek.

 

I wszyscy zarzucają sobie nawzajem to samo.

  • Upvote 1
Opublikowano
2 minuty temu, voltq napisał(a):

 

Te warunki, to smieszna sprawa w sumie :E moze gdyby mial 40%..

Prawda jest taka, ze jesli jego wyborcy zaglosuja na nawrockiego, to ich sila polityczna przepadnie na kolejne 5 lat, razem z wolnoscia , sadami i KPO. 

Slusznie ktos powiedzial: glos na nawrockiego to polityczne samobojstwo na raty.. 

  • Confused 1
  • Upvote 3
Opublikowano
2 minuty temu, Element Wojny napisał(a):

A głos na Trzaskowskiego to niby co, polityczna inwestycja? Nie róbmy sobie jaj. 

Wygra jeśli nic im nie da. 

Bardziej dywidenda z rozumu. Bo głosowanie na faceta, ktory nie musi kupowac waszych głosów, ani rozdawac synekur, to w Polsce juz akt odwagi obywatelskiej. W odroznieniu od pewnych kandydatow, co to wystawieni przez pis, udaja niezaleznych i obywatelskich. ;) 

Najwazniejsze, ze nie jest marionetka kaczego, nie ma problemu z konstytucja i nie myli nato z onz. :)

  • Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1
Opublikowano

Był taki film, gdzie grał Richard Pryor (Miliony Brewstera) i tam było dobre hasło wyborcze "żaden z powyższych". Typ kandydował tylko po to aby nie wygrał nikt z głównego nurtu (skorumpowane urzędasy). Jeśli Memcen chce ugodzić za antysystemowca, to nie powinien nikogo popierać, ani nawet nie coś sugerować.

 

 

Opublikowano
2 minuty temu, ghostdog napisał(a):

Był taki film, gdzie grał Richard Pryor (Miliony Brewstera) i tam było dobre hasło wyborcze "żaden z powyższych". Typ kandydował tylko po to aby nie wygrał nikt z głównego nurtu (skorumpowane urzędasy). Jeśli Memcen chce ugodzić za antysystemowca, to nie powinien nikogo popierać, ani nawet nie coś sugerować.

 

 

Z tego co kojarze, to Brewster chciał uniewaznic wybory, a nie pozwolic, by wladze przejal gosc od czyszczenia mieszkan i dojenia. To nie ten sam kaliber, kolego. :)

I nie, wedlug mnie Mentzen nie ma mormalnego prawa udawac neutralnego, bo to jego wyborcy beda ponosic konsekwencje jego milczenia. 

  • Confused 1
Opublikowano
3 minuty temu, leelooo napisał(a):

jego wyborcy beda ponosic konsekwencje jego milczenia. 

Jego wyborcy będą ponosić konsekwencje niezależnie od jego milczenia.

 

Bo jego wyborcy obu tych kandydatów uważają za dno. Kwestia technikaliów i tego kogo co bardziej gniecie.

 

Marionetka Kaczyńskiego vs. marionetka Tuska.

  • Like 1
  • Upvote 1
Opublikowano
2 minuty temu, Winter napisał(a):

Bierność ma też swoje konsekwencje.

A co ja napisałem? Niezależnie kogo poprze, czy nie poprze nikogo jego wyborcy i tak będą ponosić tego konsekwencje.

W różnym stopniu zależnie od indywidualnych poglądów.

  • Like 1
Opublikowano
7 godzin temu, Kamiyanx napisał(a):

No na razie kiepsko się okazuje, bo ja słyszę głosy z lewa, że nie za bardzo chcą iść na Trzaska.

Na pewno część wyborców Zandberga zostaje w domu.

Juz komuś o tym pisałem. Myślę że to takie jęczenie po I turze. A na II sie jednak ludzie zmobilizują i zagłosują by nie wygrał kandydat gangsterski.

  • Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1
Opublikowano
Godzinę temu, Voodoo2 napisał(a):

Drugich Węgier nie będziesz tu mieć,

No przecież już było bardzo blisko... :) Jak się PiS wziął za TVN, sądy, przejął gazety regionalne... Przecież szli równo modelem węgierskim... :) Razem z konfą to wyprowadzą Polskę z UE na bank.

  • Upvote 1
Opublikowano (edytowane)
31 minut temu, crush napisał(a):

Jego wyborcy będą ponosić konsekwencje niezależnie od jego milczenia.

 

Bo jego wyborcy obu tych kandydatów uważają za dno. Kwestia technikaliów i tego kogo co bardziej gniecie.

 

Marionetka Kaczyńskiego vs. marionetka Tuska.

Sytuacja jest dość skomplikowana, mentzen pogada sobie z Trzaskowskim i Nawrockim jeżeli w ogóle Trzaskowski przyjdzie, potem wręczy deklaracje która zawiera te 8 punktów do podpisania ,  Nawrocki podpiszę bo on i tak przez najbliższe 2.5 roku będzie głównie wetował ustawy uśmiechniętej Koalicji i to będzie jego główne zadanie do czasu aż PiS powróci do władzy , potem jak już PiS będzie miał sejm i prezydenta to będzie mógł podetrzeć się tym co podpisał, natomiast Trzaskowski ma problem bo nawet gdyby podpisał to jego partia jest u sterów a on jako prezydent musiał by wetować te ustawy natomiast jeżeli tego nie zrobi tylko podetrze się tym to za 2.5 roku mentzen to wyciągnie i będzie to główny temat do wyborów parlamentarnych, PiS również to wyciągnie bo to będzie działało wzmacniająco na konfederację i wzmacniająco na PiS , natomiast osłabi to koalicję obywatelska, jeżeli jednak by dotrzymał obietnicy to koalicja obywatelska nie spełni swoich obietnic bo Trzaskowski będzie im wetował wszystkie ustawy i ludzie tym bardziej będą zawiedzeni i się od nich odwrócą, to jest inteligentne rozegranie tej sprawy  przez mentzena, Nawrocki odrazu się zorientował o co chodzi lub ktoś ze sztabu mu to wyjaśnił, natomiast Trzaskowski ma problem nie ma dobrego ruchu

To będzie poparcie Nawrockiego bez udzielenia poparcia taka ucieczka do przodu która wzmocni PiS i konfederację a osłabi koalicję obywatelska i to wszystko jest wina tego że platforma obywatelska odeszła od swoich korzeni z lat 2004-2013

Edytowane przez voltq
  • Like 1
  • Upvote 1
Opublikowano
Godzinę temu, hubio napisał(a):

... no i nie chcesz ocalić Polski przed Nawrockim? Z tego co wiem Zandberg mocno bronił kobiet jak policja pisowska ich biła. Nie chcesz aby zliberalizować prawo aborcyjne bo szczerze nie bardzo rozumiem z jakiego powodu wyborcy Zandberga mają problem z głosowaniem na Trzaska, który jest bardzo progresywny i lewicowy.

Moje poglądy nie są skrajne w żadną stronę. Kilka rzeczy przemawia za Nawrockim, a kilka za Trzaskowskim. 

Jeszcze nie wiem na kogo zagłosuję. 

Najchętniej bym nie głosował wcale, bo jeden i drugi mi nie pasuje. 

A kolejny raz ratować państwo przed pisem Tylko po to, aby narzekać na po.... Ile można. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Opublikowano
1 minutę temu, voltq napisał(a):

Sytuacja jest dość skomplikowana, mentzen pogada sobie z Trzaskowskim i Nawrockim jeżeli w ogóle Trzaskowski przyjdzie, potem wręczy deklaracje która zawiera te 8 punktów do podpisania ,  Nawrocki podpiszę bo on i tak przez najbliższe 2.5 roku będzie głównie wetował ustawy uśmiechniętej Koalicji i to będzie jego główne zadanie do czasu aż PiS powróci do władzy , potem jak już PiS będzie miał sejm i prezydenta to będzie mógł podetrzeć się tym co podpisał, natomiast Trzaskowski ma problem bo nawet gdyby podpisał to jego partia jest u sterów a on jako prezydent musiał by wetować te ustawy natomiast jeżeli tego nie zrobi tylko podetrze się tym to za 2.5 roku mentzen to wyciągnie i będzie to główny temat do wyborów parlamentarnych, PiS również to wyciągnie bo to będzie działało wzmacniająco na konfederację i wzmacniająco na PiS , natomiast osłabi to koalicję obywatelska, jeżeli jednak by dotrzymał obietnicy to koalicja obywatelska nie spełni swoich obietnic bo Trzaskowski będzie im wetował wszystkie ustawy , to jest inteligentne rozegranie tej sprawy , Nawrocki odrazu się zorientował o co chodzi lub ktoś że sztabu mu to wyjaśnił, natomiast Trzaskowski ma problem nie ma dobrego ruchu

To będzie poparcie Nawrockiego bez udzielenia poparcia taka ucieczka do przodu która wzmocni PiS i konfederację a osłabi koalicję obywatelska 

Próbujesz zagrac intelektualnie, ale nie wychodzi.

Trzask jako prezydent Warszawy nie zawetował ani jednej obywatelskiej inicjatywy, nie robil czystek, nie dzialal przeciwko praworzadnosci. Nawrocki za to to człowiek z ipnu, ktory milczy w sprawie afer, grzechow pis i złodziejstwa w spolkach skarby panstwa. Po drugie, wetowanie wszystkiego przez 5 lat, to nie strategia, tylko paraliżm. Nawrocki niczego nie wymusi, bo jest zbyt uległy wobec kaczora. Trzaskowski nie musi podpisywac deklaracji, bo jego kariera pokazuje, że dba o interes publiczny, a nie partyjne przetrwanie.

I najwazniejsze, Trzaskowski moze przegrac wybory, nawet jesli konfa nic nie da pisowi. Ale nawrocki, jesli wygra, to pis wraca do gry. Bez deklaracji, bez umowy, za to z pelna kontrola nad prezydentem. Tyle, jesli chodzi o technikaliow i kto kogo bardziej gniecie. 

  • Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 8
Opublikowano
2 minuty temu, crush napisał(a):

PiS i bez Nowogrodzkiego wraca do gry.

 

Rękami nieudolnej koalicji. :rotfl:

Wiesz, zamiast gadac, ze i tak sie pali, warto sie zastanowic, kto naprawde przynosi kanister z benzyna. ;) 

  • Confused 1
  • Upvote 2
Opublikowano
8 minut temu, voltq napisał(a):

wzmacniająco na PiS

8 minut temu, voltq napisał(a):

inteligentne rozegranie tej sprawy  przez mentzena,

to nie idzie w parze... 

Mentzen potrzebuje osłabionego PiSu, Mentzen potrzebuje wyborców PiSu, bo tych bardziej w lewo nie przekona i tak. Mentzen mówi, że wygrałby z Trzaskowskim, co z tego jak przegrał w półfinale z Nawrockim. 

Pomijając te kwestie powiedzmy też sobie szczerze, młodych wyborów Mentzena nie będzie interesować co powie Trzaskowski czy Nawrocki przez godzinę, tylko to co powie on na tik toku w 2 minutowym filmie. Więc tak realnie ma duży wpływ na to kto wygra, ale umocnienie PiSu nie powinno być mu na rękę, zwłaszcza że KO przegrywa sama ze sobą, więc jej nie potrzeba "pomagac" by traciła swoich wyborców.

Opublikowano
18 minut temu, leelooo napisał(a):

Wiesz, zamiast gadac, ze i tak sie pali, warto sie zastanowic, kto naprawde przynosi kanister z benzyna. ;) 

No koalicja. W 1.5 roku taki samozapłon to jest wyczyn.

Opublikowano
55 minut temu, leelooo napisał(a):

nie robil czystek,

Znam osobę, co pracuje od dawna u Trzaskowskiego i jest pisowcem. Kiedyś dostała informacje, że dopóki będzie robić co ma robić, to nikt nie będzie jej ruszać :) 

Opublikowano
9 minut temu, MaxaM napisał(a):

Znam osobę, co pracuje od dawna u Trzaskowskiego i jest pisowcem. Kiedyś dostała informacje, że dopóki będzie robić co ma robić, to nikt nie będzie jej ruszać :) 

A kierowca autobusu wstal i zaczal klaskac

 

W panstwowkach po przejeciu wladzy przez usniechnietych, wszyscy, ktorzy mieli jakiekolwiek powiazania z pisem w pierwszej kolejnoaci out. I na stoleczki wymiana na swoich

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Być ładnym i się tak oszpecić... nie wiem czym to jest spowodowane, czy faktycznie strzępkiem mózgu czy ogólnym stereotypom że kobieta bez "lifitingu" jest brzydka.
    • Zacznij od formata i zainstalowania podstawowych rzeczy, msi center i tam tylko sterowniki do chpisetu i nic więcej, stery do grafy trochę starsze i testuj. Żadnych light, razerów i co przyjdzie Ci jeszcze do głowy, tym bardziej programów monitorujących, bo to też potrafi działać negatywnie na gry jak i na psychikę  .W obecnym stanie możesz jeszcze wrzucić ss z latencymoon. Czy w ww grach różnicę robią ustawienia graficzne? Tzn. czy jak dasz wszystko na low to jest taki sam efekt jak na Twoich ustawieniach? Czy jak ograniczysz liczę klatek do 60fps, to też jest problem? Ja wiem że w grach online trzeba mieć więcej, ale z ciekawości możesz zobaczyć. Oczywiście blokujesz klatki o te 3 mniej, niż masz odświeżanie monitora? A tak na marginesie możesz poczytać  https://forum.ithardware.pl/topic/8975-stuttering-latencymon/ https://forum.ithardware.pl/topic/8444-stuttering-w-grach/#comments tylko tutaj są procki od AMD czy ludzie sobie z tym poradzili to nie wiem, trzeba się zagłębić, aaa jeszcze mamy jednego kolegę którego stuttery już długo męczą i sobie z tym nie poradził, też na AMD.      
    • Zależy czy procesor jest lutowany, ale tego lapka to się powinno oddać na elektrozłom i każda zł zainwestowana w niego to wyrzucanie pieniędzy w błoto.  Chyba że lubisz takie rzeczy i robisz to dla sportu to poczekaj na kogoś innego o ile w ogóle się taki znajdzie. Z mojej strony to elektrozłom i powinno się go zutylizować a nie używać  
    • Witam, poszukuję pomocy w rozwiązaniu problemów z micro stutteringu na zestawie: GPU - 5070 12 GB Gigabyte CPU - i5 14600kf MOBO - MSI PRO B760-P WIFI DDR4 CHŁODZENIE - PEERLESS ASSASIN 120  RAM - 32GB VIPER DDR4 3600MHZ A2 B2 (podczas zmiany nie miałem budżetu na DDR5 a szybko potrzebowałem nowej płyty do cpu) PSU - CORSAIR RMX 650W 80 GOLD PLUS DYSKI - M2 NVME SSD SAMSUNG 970 EVO PLUS 500GB + SATA SSD CRUCIAL MX 500 1TB  MONITORY - AOC24 1080/144HZ DISPLAY PORT + PHILIPS24/1080/60HZ DVI (podpięte w kartę graficzną nie płytę główną)  SYSTEM - WINDOWS 11 SOFTWARE który może powodować problemy i robić problem z frame time (?) - msi center + msi mystic light (odinstalowałem jednak za pewne siedzi dalej w rejestrze itd), razer synapse, sterowniki do chipsetu, intel gna, realtek, realtek ethernet, intel serial io, najnowszy sterownik nvidia game ready, sterowniki dźwiękowe itd. ( WSZYSTKIE NAKŁADKI DISCORD/NVIDIA WYŁĄCZONE ) Bios aktualny z września (7D98v1F) , wcześniej korzystałem z wersji beta z okresu maja (7D98v1F1(Beta version)) Zawsze robiłem UV poprzez cpu lite load ponieważ temperatury były przesadzone, testowałem różne ustawienia, od personalnych poradników na forum msi do losowych porad innych osób. (nawet bez uv na wyższych temp było to samo)   Linia czasowa zmiany podzespołów:  Procesor na początku tego roku razem z płytą główną, Karta graficzna w sierpniu, Reszta podzespołów: płyta główna, ram, zasilacz, itd z poprzednich zestawów ( posiadane przez 3-5 lat ) Posiadałem wcześniej rx 6700 xt  + i5 10600k, następnie 4060 ti + 10600k (zwróciłem kartę ponieważ nie byłem zadowolony z wydajności) 5060 ti + 14600kf (bardzo głośne cewki, zwrot) aktualnie 5070 i5 14600kf  Ważna informacja, na wymienionych zestawach które posiadałem przez okres 2-3 lat praktycznie na każdym miałem ten sam problem z micro stutteringiem, raz większy raz mniejszy, teraz dopiero poważnie się za to biorę bo jednak wolałbym żeby taki zestaw dawał z siebie trochę więcej stabilności i frajdy. Zawsze robiłem DDU czy nawet format więc nigdy nie było problemów żeby sterowniki się ze sobą "gryzły"  Opis problemu:  Grając w większość gier odczuwam dziwny micro stuttering, gram zwykle na vsyncu ponieważ bez niego występuje problem z screen tearingiem i rozjeżdżającym obrazem (limit fps nie poprawia tego lub zaburza płynność obrazu), fps spadają z 144 na 142/141 lub nawet 138, w 90% spadek FPS pojawia się w losowym momencie. Podczas akcji FPS jest idealnie stabilny. Praktycznie nie ważne co się dzieje nie odczuwałem spadków poprzez brak zapasu mocy zestawu. Micro stuttering występuje w momencie kiedy np stoję w miejscu lub akcja w danej grze "ucicha". Testowałem też bez vsync, limit fps, odblokowane fps, praktycznie w każdym ustawieniu jednak było to czuć. Gry które najbardziej na to cierpią i praktycznie zabierają całą zabawę z rozgrywki to:  Numer 1 - War Thunder, gram na wysokich/max ustawieniach, gra wojenna jak to wiadomo pełno akcji, wybuchów itd, fps idealnie stabilny, za to natomiast jadę pojazdem, na ekranie spokój, spadki fps do 140 z 144 co kilkadziesiąt sekund lub w dobrym okresie co kilka minut.  ( cpu 20-40% gpu 75% )  Numer 2 - Fortnite, gram na ustawieniach wydajnościowych, testowałem jednak też Direct 11 czy 12, tutaj również problem wygląda praktycznie tak samo chociaż myślę że o wiele bardziej agresywnie, spadki 1 low % z 144 na 90 itd.  Numer 3 - Valorant/League of Legends, sytuacja taka sama jak wyżej, akcja, duża ilość rzeczy dziejących się na ekranie, fps idealnie stabilny, losowe momenty i rwanie fps.  Numer 4 - Minecraft edycja z microsoft store, czuję dość częsty i mocniejszy stuttering nawet przy zmianie renderowania chunków itd. Inne gry to np:  CS2 - działa u mnie na wysokich praktycznie idealnie, nigdy nie odczułem żadnych spadków nie ważne co, Gry wyścigowe pokroju forza horizon/forza motorsport/need for speed itd ustawienia ultra bez problemów,  Rainbow Six Siege tak samo ustawienia ultra, 144 fps prawie idealnie jednak od czasu do czasu coś chrupnie. Elden Ring/Nightrein ultra 60 fps idealnie. Dodam jeszcze że podczas grania i rozmawiania jednocześnie na Discordzie problem pogłębia się/występuje częściej ( akceleracja sprzętowa wyłączona! ) Na tym zestawie nie miałem żadnego bluee screena czy losowego wyłączania kompa, jedyne co pamiętam to kilkukrotny problem z brakiem pamięci wirtualnej, udało się to naprawić poprzez powiększenie go.  Temperatury GPU to zwykle 40-60+, cpu 40-65+ stopni (bez uv np 75 w stresie podczas grania) Rzeczy jakie testowałem:  różne ustawienia BIOSU, UV, bez UV, różne ustawienia zasilania, wyłączanie, hyper threading itd itd itd... nowy bios, xmp włączony/wyłączony zmiany zarządzania energią w nvidia czy panel sterowania, odinstalowanie xbox game bar,  zmiany ustawień gry czy akceleracja gpu w windowsie,  zmiany zarządzania energią karty sieciowej i magistracji usb w menedżerze urządzeń,  wyłączenie karty sieciowej i granie na wifi a następnie wyłączenie w biosie bluetooth + wifi, granie na 1 monitorze z odpiętym całkowicie drugim,  przesłanie całej gry która powoduje problemy + shader cache na dysk NVME + fizyczne odpięcie SATA żeby na pewno nie przeszkadzał,  reset shader cache + zwiększenie rozmiaru pamięci podręcznej,  wyłączenie szybkiego rozruchu w windowsie,  różne ustawienia skalowania nvidia,  zmiana hz w klawiaturze i myszce, wyłączona izolacja rdzenia windows,  AKTUALNE USTAWIENIA BIOSU:  Włączone XMP, resizable bar, intel default power 181W, CPU LITE LOAD 15, C1E włączone, Hyper Threading włączone, E Cores P Cores itd tak samo włączone, CEP ( Current Excursion Protection) włączone (sprawdzałem z wyłączonym), reszta default praktycznie. Co mogę jeszcze zrobić, potestować żeby to naprawić? Tak jak mówię problem występował na poprzednich zestawach, od 4-5 lat posiadam ten sam RAM oraz zasilacz plus dyski, gram na 1080p w 144fps locked więc myślę że to nie wina braku mocy. Jedynie zmieniały się karty czy procesor. Można powiedzieć że problem nie jest jakoś bardzo drastyczny jednak posiadam znajomych którzy mają podobne zestawu lub lekko gorsze i nie odczuwają takiego micro stutteringu a i ja czasami mam dni gdzie wszystko działa prawie na medal, jednak następnego dnia jest 2x gorzej. Szukam rozwiązań żeby osiągnąć jak najlepszą stabilność, sprzęt wyciąga zwykłe +200/250 fps na wysokich/ultra w tych gierkach więc fajnie byłoby uzyskać płynność na tych 144 fps przy aktualnym monitorze a w przyszłości po upgrade na lepsze wyniki. Jest sens coś tam jeszcze grzebać czy może kolejny format + sterowniki gpu + chipset i wtedy testować i szukać winowajcy? Czy może jakieś konkretne ustawienia posprawdzać w biosie chociaż wątpię że jest rzecz której nie ruszałem. Dodatkowo jak sięgam pamięcią to na gorszym zestawie gdy były spadki fps to występowały one w racjonalnym momencie a w okresie spokojnym fps trzymał się stabilnie, tutaj prawie na odwrót.  Moim głównym celem jest po prostu ustabilizowanie frame time bez losowych spadków i czysta frajda w ulubionych gierkach niż jakieś wygórowane wyniki w benchmarkach. Z góry przepraszam za jakieś błędy w opisie czy ocenie sytuacji ale dopiero pierwszy raz zabieram się za diagnostykę problemów tego typu i nie ogarniam, dziękuję za pomoc i w razie pytań postaram się udzielić dalszych informacji.   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...