Czasami z pędu człowiek czegoś może nie zweryfikować. Jesteśmy tylko ludźmi i nikt z nas nie jest nieomylny.
Co innego gdybym miał pełną świadomość błędu i próbował go za wszelką cenę bronić stosując jakieś fikołki.
Ale ja tak nigdy nie robię.
Takie ścierwo? Praktyka czyni mistrza, teraz jesteś jak ja byłem leszczem, nikim ale za kilka godzin to będziesz bić dużo silniejszych. Czuć progres. Ja byłem na (spoiler) nabić trochu doświadczenia Też będziesz takich bił, o ile wcześniej Ci się coś w grze nie spodoba, jeśli masz styczność pierwszy raz z taką grą.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się