AudRob 403 Opublikowano 14 Maja Opublikowano 14 Maja (edytowane) Kupiłem taki monitor ale wbrew opinii poszedł na zwrot , dobrze że zostawiłem swój Dell . Nie mówię że Gigabyte jest zły ale to nie to co powinno być . Szkoda kasy. Edytowane 14 Maja przez AudRob 2
kamilos69 385 Opublikowano 15 Maja Opublikowano 15 Maja @AudRob Poniżej jest temat żeby się pożalić. Nie trzeba zakładać nowego tematu.
AudRob 403 Opublikowano 16 Maja Autor Opublikowano 16 Maja W dniu 15.05.2026 o 07:22, kamilos69 napisał(a): Poniżej jest temat żeby się pożalić Kto tu się żali po prostu mi nie odpowiadał i tyle .
Qrdello 1 207 Opublikowano 16 Maja Opublikowano 16 Maja @AudRob napisz coś więcej, bo żeby OLED przegrał z LCD to raczej się rzadko słyszy...
AudRob 403 Opublikowano 16 Maja Autor Opublikowano 16 Maja (edytowane) 20 minut temu, Qrdello napisał(a): @AudRob napisz coś więcej, bo żeby OLED przegrał z LCD to raczej się rzadko słyszy... Siema ale nie będę wchodził z Tobą w dyskusję bo wiadomo będzie długa , a żadnym fachowcem od OLED nie jestem , więc masz na pewno większą wiedzę niż ja. Kupiłem nie odpowiadał mi zwróciłem i wszystko miałem jak to nazywają efekt brudnego ekranu Vertical banding. Gość ze sklepu twierdził że problem może ustać po paru czy kilkuset godzinach pracy ale nie musi ,więc poszedł na zwrot. Edytowane 16 Maja przez AudRob
Qrdello 1 207 Opublikowano 16 Maja Opublikowano 16 Maja (edytowane) No to słabo. Nie miałem jeszcze takiego uszkodzonego OLEDa ale słyszałem że czasami takie kwiatki się dzieją Może podmiankę trzeba było sprawdzić ? Edytowane 16 Maja przez Qrdello
AudRob 403 Opublikowano 16 Maja Autor Opublikowano 16 Maja 2 minuty temu, Qrdello napisał(a): No to słabo. Nie miałem jeszcze takiego uszkodzonego OLEDa ale słyszałem że czasami takie kwiatki się dzieją Może podmiankę trzeba było sprawdzić ? A jak już się taki trafił , pomyślałem że sobie odpuszczę i na razie zostanę na obecnym. Może ktoś ze znajomych co używa już z pół roku , będzie sprzedawał już sprawdzony wygrzany itp. wtedy odkupię a gwarancja i tak będzie. 12 minut temu, Qrdello napisał(a): Może podmiankę trzeba było sprawdzić ? Oferowali mi taką opcję, ale jak pisałem na razie mi przeszło po tej akcji
JeanPepin 443 Opublikowano 4 Czerwca Opublikowano 4 Czerwca (edytowane) Prawda to że f07 robi krzywde sporą HFRowi i póki co instalować tylko f06? Taki temat widzałem na reddicie Edytowane 4 Czerwca przez JeanPepin
Lameismyname 3 593 Opublikowano 4 Czerwca Opublikowano 4 Czerwca 3 godziny temu, JeanPepin napisał(a): Prawda to że f07 robi krzywde sporą HFRowi i póki co instalować tylko f06? Taki temat widzałem na reddicie Pomyliłeś temat. Ten tutaj to temat użytkownika, który monitora prawdopodobnie nie miał (uznaje wyższość IPS co już jest absurdem) - we wcześniejszych wersjach postów (przed edycją) nie był w stanie określić powodu niezadowolenia - pewnie AI podpowiedziało. Sam z resztą przeczytaj co tu było poruszane. Nic dla siebie wartościowego nie znajdziesz, gwarantuje. Za temat główny odnośnie tego modelu uznaje się ten: 1
CryptTM 586 Opublikowano 4 Czerwca Opublikowano 4 Czerwca (edytowane) 3 godziny temu, JeanPepin napisał(a): póki co instalować tylko f06 Dokładnie tak. F07 rozjeżdża gamut, a VB wali po oczach, że aż strach. Wrzucasz F06 i czekasz na F08. Jak my wszyscy. Edit: @Lameismyname a jak Twój sprzęt, że tak zapytam? Edytowane 4 Czerwca przez CryptTM 1
Pitross20 360 Opublikowano 4 Czerwca Opublikowano 4 Czerwca Ja od nowości mam F06 i obecnie na tym zostaje, bo dla mnie działa git, więc po co zmieniać. Z F07 ponoć ktoś tu opisywał,że nie jest to najlepszy soft.
Kyle 479 Opublikowano 4 Czerwca Opublikowano 4 Czerwca 2 godziny temu, CryptTM napisał(a): F07 rozjeżdża gamut, Na czym polega "rozjeżdżanie gamutu"?
CryptTM 586 Opublikowano 5 Czerwca Opublikowano 5 Czerwca Po włączeniu HDR-a masz tak przesycone barwy, że aż oczy bolą. Kolory wyglądają, jakby monitor był jakoś "uszkodzony" czy coś. Po powrocie do F06 wszystko jest OK. Generalnie takie moje spostrzeżenia, musieli coś zrypać przy tym sofcie, nic więcej. Poczeka się na nowy i tyle.
galakty 4 755 Opublikowano 6 Czerwca Opublikowano 6 Czerwca A będzie nowy? Zapowiadali? Ja siedzę na F06, wszystko działa, nie zmieniam bo nie ma po co. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się