Skocz do zawartości

RTX 50x0 (Blackwell) - wątek zbiorczy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, lukadd napisał(a):

Ale gwarancja producenta to może mieć zasady określone przez producenta, a rękojma sprzedawcy czyli sklepu to oddzielna kwestia. Rękojmia jest określona prawem UE i każdy sprzedawca w UE musi to respektować. Rękojmi masz 2 lata.

A Nvidia w tym przypadku jest sprzedawcą z UE czy z USA?

Opublikowano (edytowane)
1 minutę temu, darekz napisał(a):

A Nvidia w tym przypadku jest sprzedawcą z UE czy z USA?

Jak sprzedają w PL z polskim Vatem to jak najbardziej ich obowiązują przepisy UE jako sklepu. Masz fakturę na to.

Edytowane przez lukadd
Opublikowano (edytowane)
5 minut temu, tomcug napisał(a):

Niech da znać, jak już wtyczka się upali :hihot:

Są już biosy 1000W do 5090?

 

Na takim biosie na pewno się wypali najlepszy wynik w Nomadzie :E

Edytowane przez lukadd
  • Haha 1
Opublikowano
4 godziny temu, dante2kx napisał(a):

MSI 5070ti Trio mimo gabarytów bardziej zbliżonych do Ventusa a cenowo do Vanguarda.

 

 

gpuz.jpg

 

4 godziny temu, AvengerGT napisał(a):

Ustaw proszę na czujnikach żeby wyłapały maksymalne wartości. Na tym zrzucie masz odczyt tylko z tej konkretnej chwili.

Po co wrzucać testy jak karta leci ledwo na 240W, nie wiem, czy to po UV, czy nie obciążona czymś cięższym. Nie twierdze, że Gaming X Trio jest zły, ale jak już wrzucamy screeny jak zachowują się dane chłodzenia to jak karta leci na 300W w przypadku 5070Ti, bo to jednak jest różnica.

3 godziny temu, Tester Wrażeń napisał(a):

Przeciez to jest cena z dupy

Jak na dzisiejsze czasy to wiesz jak jest. Zwykłe 4070Ti w przyzwoitej wersji przez długi czas po premierze latał po 4200zł, dzisiaj 5070Ti za 4800zł to promocja :E

Opublikowano
37 minut temu, darekz napisał(a):

W jaki sposób?

Strasznie niestandardowe jak na UE te warunki. Przecież mogę zmienić miejsce zamieszkania nawet kilka razy w roku (zdarzało się) i to ma mnie wykluczyć z ich gwarancji? Dziwne...

Alez mozesz zmienic miejsce zamieszkania, tylko musisz im udowodnic ze to Ty, osoba ktora oryginalnie zakupila karta, ja reklamuje. Gwarancja wyraznie mowi - waznosc gwarancji wygasa w wypadku odsprzedazy, tutaj ani x-kom ani nbb czy scan Ci nie pomoga, to sa warunki Nvidii. 

Opublikowano
8 minut temu, ket_rab napisał(a):

EK ma w ofercie 5090/5080 Astrala, TUFa i FE. Przez budowę FE liczą sobie 340 euro. AC dla 5090, 5080 i 5070Ti. W AC dużo większy wybór i cenowo taniej wybrane modele niż EK.

Cenowo to ten EK do FE nawet z +100 euro dopłaty do bloku i tak wychodzi najtaniej, tylko ciekawe jak montaż takiego bloku będzie wyglądać. 

EK zawsze było drogie, Vector 3 dobrze wygląda. W grze jest jeszcze WC Heatkiller :D poczekam do lata i zobacze sam co do 5080 kupić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • testując nuc 14 pro plus z 185H zignorowałeś Procesor 45/115 ustawiony przez intela na 64/115 ty ustawiłeś 72/72 do testu W mobile tdp jest o wiele ważniejsze by coś wykminić bo produkty sa różne i ograniczone chłodzeniem ale w pc to starczy 100zl by kupić chłodzenie na 200wat. Ogólnie to podejrzewam ze cofając sie w czasie do  historii powstania turbo jest ona powiązana z boxem intela bo taki 14700k vs 14700 niczym sie nie różni
    • dzisiaj za 1500zł masz podstawową kartę  do grania od nvidii. Chyba niżej już nie ma. Same ulepy i frankensteiny z poprzednich generacji. Wtedy miałeś prawie topkę wydajnościową. Dziś na coś takiego musisz wydać grubo ponad 3k zł
    • Mnie to mocno zaskoczyło, że w ogóle ludzie są przyjaźni. Aż mi się głupio grało tuż po premierze. Wszyscy tylko sławetne "dont siut", no to się litowałem na początku :P. Tylko po 3 dniach zaczynało się to robić powoli nudne. Plus raz na jakiś czas zdarzył się gracz, który jednak strzelał, a człowiek przyzwyczajony, że sobie może beztrosko biegać wśród innych nie był na takie coś przygotowany :E.   W innych extraction shooterach 95% jak nie więcej ludzi jest wrogo nastawiona, więc widząc kogoś wiesz, że będzie walka. W Tarkovie może na początku wipe są sytuacje że ktoś mówi na voice, że nie chce walki, bo robi questa, ale im dalej w "sezonie" tym rzadziej się cos takiego zdarza. W Arc Raiders też tak było, w zamkniętych testach pół roku temu i przed premierą prawie każdy do siebie strzelał od razu. To ta "przyjazna" natura graczy po premierze gry była tą "nienaturalną" dla tych co przychodzili z innych extration shooterów, czy grali we wcześniejsze beta testy.   Jako, że jest to pvpve, to trzeba też brać pod uwagę otoczenie, boty/AI. To podstawowy element w tym gatunku. Walczymy z botami na głośno, musimy to robić szybko, w miarę bezpiecznym miejscu. Bo z tyłu głowy cały czas mamy to, że nasza walka z nimi mogła przywołać innych ludzi. Na otwartym terenie jest zbyt ryzykownie, lepiej boty ominąć. Zostawić ich jako czujki na innych graczy, a w tym czasie lootować sobie jakiś budynek. Jak zobaczymy albo usłyszymy, że się agrują, to wiemy że ktoś z tamtej strony nadchodzi. Wyjście z mapy powinno być sukcesem, człowiek powinien czuć satysfakcję, że przeżył raid. Od nas zależy ile jesteśmy na raidzie. Im dłużej tym więcej dobrego lootu możemy znaleźć, ale również większa szansa, że zginiemy. Tak samo podróż w miejsca z dobrym lootem, można się obłowić, ale ryzykujemy spotkanie z wieloma graczami, którzy też mają chrapkę na te miejsca.  Stosunek wyjść na poziomie 40-50% to całkiem dobry wynik w innych grach tego gatunku. W Arcu co prawda nie ma takich statsów, ale na oko mam chyba 90-95% :E.    Jedynie co bym zmienił, to wejście z darmowym sprzętem tylko po 12 minutach trwania raidu albo później, a jak wchodzisz ze swoim to zawsze na początku. Windy nie powinny się zamykać, do końca powinny być wszystkie otwarte. Oraz w solo grze zmniejszył bym trochę ilość graczy, bo jak się wszyscy zaczną napierdzielać, to będzie trochę chaotycznie.   To, że gra prędzej czy później zacznie tracić graczy jest naturalne. Mnie i tak zaskoczyła taka popularność. Nastawiałem się na 200k ludzi w okolicach premiery i koło 80-100 miesiąc po niej. Jest sporo lepiej i bardzo dobrze, bo to świetna gierka z małymi problemami (desynci, balans). Byle jej z czasem nie spierdzielili.   Na horyzoncie kolejne extraction shootery z jakimś tam potencjałem. Nowy PUBG :E, oraz Marathon od Bungie.
    • Ale klikasz obok i masz 253W  Wasze zarzuty byłyby słuszne gdyby właśnie nie to "obok"  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...