Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)
22 minuty temu, Passt napisał(a):

Ja jestem ciekaw czy gra będzie lepsza niż Metro.

Jak można w ogóle porównywać Metro do Stalkera, to tak jakby porównać tanią łyche do Metaxy

Edytowane przez Frog67
Opublikowano
27 minut temu, Reddzik napisał(a):

Ja zagram, tak jak pisałem, wrócę od lekarza, bo mam na 18.20, więc ok 20 może usiądę do kompa, zależy ile zejdzie czekania u lekarza, czasem się przedłuży o godzinę. Jeszcze klucza nie ma od cdkeys, to też od nich zależy, żebym dostał jutro ten klucz, chyba, że podeślą go nazajutrz tj 21go, cóż zobaczymy:E

No i dolicz jeszcze pobranie 140GB:E jak na PC. Chociaż jak masz dobrego neta to 30min. max:)

Opublikowano
Godzinę temu, Frog67 napisał(a):

Ja gram na 650dpi nie wyobrażam sobie grać na 2k i wyżej to wręcz niewygodne i nieprecyzyjne.

W batku gram teraz z ustawieniem powyżej 4K przy standardowej czułości w grze zmniejszonej o połowę.

Opublikowano
3 minuty temu, Spychcio napisał(a):

No i dolicz jeszcze pobranie 140GB:E jak na PC. Chociaż jak masz dobrego neta to 30min. max:)

Do 40min powinno być, przy necie 600/60. Jak się wyrobię na czas u lekarza to jest szansa, że o 20 to już odpalę gierkę, jeszcze zjem kolację wezmę tabsy. Spokojnie, nie pali się. ;)

Opublikowano (edytowane)
1 godzinę temu, Frog67 napisał(a):

Ja gram na 650dpi nie wyobrażam sobie grać na 2k i wyżej to wręcz niewygodne i nieprecyzyjne.

O, klasyczny fan mozolnego szurania po kilometrowej długości podkładce. Podziwiam, że tacy się jeszcze uchowali.

---------------

https://www.pcguide.com/news/stalker-2-is-almost-here-and-people-are-warming-up-on-the-original-trilogy-according-to-steam-charts/

Edytowane przez caleb59
Opublikowano
4 minuty temu, Passt napisał(a):

Nieśmiało zapytam: gra ktoś w FPSy przy pomocy pada?

Ja tylko i wyłącznie k+m.

Przeszedłem Cyberka 2077, nie jest mi obce granie w FarCry na padzie, testowałem FC6 ale jeszcze go zostawiłem na kupce wstydu i będę grać na padzie, przeszedłem Space Marine 2, RE 2/3/Village, będę ogrywać RE 4 Remake na padzie, tego jest sporo, ale to takie które pamiętam.
Grałem w kampanię Call of Duty na padzie i to na trudnym poziomie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • A do 250 jest coś, co znacznie lepiej się sprawdzi na 9800X3D lub 10800X3D (załóżmy 15-25% więcej pobieranego prądu bo AMD pewnie nie da pełnego proca (cache!) w wersji 8-jajowej  )   W sumie to mam Noctuę D15, ale kurier nią grał w piłkę i przyjechała wygięta. Od tego czasu kilkanaście lat służy na 2500K i niby jest OK, ale nie mam pewności i nie chcę się musieć potem zastanawiać czy trafiłem kijową sztukę 9800x3d czy to może chłodzenie nie dociska jak należy. Później się porówna i sprzedam albo tego Thermlarighta albo Noctuę zależnie od tego, co to będzie.   W sumie to nie chciałem coolera, ale jak wybierałem części koledze pół roku temu to ten Phantom Spirit kosztował 220 (fakt, że z durną choinką (RGB) i pomyślałem sobie, że za 130 czy 150zł to może kupić. Z drugiej strony jakby za np. 200-250zł bywały okazje na coś super-ekstra, to nie warto oszczędzać stówy, bo ten cooler będzie ostatnim coolerem jaki kupuję w życiu (chyba że wygięta Noctua jest OK to ten ostatni cooler kupiłem w 2013tym )
    • Prawo jest niewydolne a my płacimy za to...wujow...o
    • Odkopuje temat.   Mam pytanie co do Cyberpunka 2077 czy ta gra tak ma, że w okolicach 60-70 fps w benchmarku zero stutteru. Z kolei w normalnej rozgrywce nakładka z amd adrenaline potrafi pokazać stutter na poziomie 40% i to czuć. Stutter znika dopiero gdy dobiore takie ustawienia by mieć te 100-120 fps.
    • Dobra, mniejsza z tą kartą, bo nikogo poza mną w tym wątku ta karta nie interesuje   Ważne, że jeśli zostanie w ogóle przeze mnie użyta, to przynajmniej na niskich ustawieniach jakoś się do VRu nada. Najwyżej będę grał w zatyczkach   W idle nie będzie hałasować raczej, a to najważniejsze. Ochraniaczy słuchu jak na lotniskowcach też podczas grania nie będzie raczej wymagać. Najważniejsze, że nie Ventus ani ventusopodobny crap. Najważniejsze, że nie muszę się już stresować, że guzik z tego wyczekiwanego kompa będzie, bo RAM wywaliło w kosmos i ceny kart wywaliło w kosmos. RAM i GPU jest, teraz już się nic nie powinno wydarzyć i można spokojnie czekać na czasy w których będę mógł używać nowego kompa, bo dopiero wtedy będzie kupione pozostałe 70% podzespołów.      No chyba, że widzicie coś w cenie 3700 co zdecydowanie bardziej warto i z pewną gwarancją. Ja kupuję z Januszexa na allegro, ale dlatego, że wyczytałem, że ta akurat firma nie wypina się na graczy w razie jak sklep się zawinie. Ten Zotac był tylko 150zł droższy i fajnie byłoby mieć te +2 lata gwarancji, ale jeśli karty nie użyję, to guzik mi to da, a przy odsprzedaży w 2026/7r. to nie zrobi różnicy, a czy ten Zotac SSF czy Windforce - wątpię żeby były jakoś specjalnie lepsze. Do tego jakieś problemy z terkotaniem wentyli czy innymi awariami, wypływającą pastą na Gigabyte'ach. No ogólnie to myślę, że ten wybór to było na tą sytuacją najmniejsze zło. Jak się mylę to piszcie śmiało. Najwyżej oddam i kupię Zotaca czy coś. No chyba że karta przyjdzie pojutrze a wtedy już nawet ten Zotac będzie po 4000zł to nie będzie sensu. edit: mowa o tym Zotacu SSF, bo jakby AMP! Infinity był za 3999 to bym może wziął.
    • Rezygnując z S-Line nie można wziąć skórzanych foteli Tylko kombinacja skóra/ekocerata bo oczywiście pakiet cały trzeba brać.   S-Line zewnętrzny wywaliłem bo w sumie zbędne to.   BTW ktoś ma head-up? Faktycznie dobre to czy tylko zbędny bajer?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...