Skocz do zawartości

RX 90xx (RDNA 4) - wątek zbiorczy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
59 minut temu, galakty napisał(a):

Jak Ci zależy na DLSS i PT to bierz 5070 Ti, stety niestety ale przy czwartej wersji odjechali w kosmos i nie ma już wstydu odpalać DLSS. 

Już od dawna nie było wstydu. W większości przypadków przy DLSS3 musiałbym chyba mieć dwie gry odpalone obok siebie na dwóch monitorach, żeby faktycznie dopatrzeć się jakiejś różnicy. Włączałem to nawet jak nie musiałem - jak dla mnie to ekwiwalent zjechania z ustawieniami z high na medium tylko bez faktycznego pogorszenia jakości - więcej fps, mniej prądu, mniej hałasu, mniej grzania. 

 

Jeśli FSR4 będzie mniej więcej podobny jakościowo do DLSS3 i będzie dostępny w grach, nawet nieoficjalnie w postaci modów, to się osram ze szczęścia.

Opublikowano

Eh, mam nadzieję że dojdą jakieś modele rx9700, bo znowu producenci olali temat małych kart... Najmniejszy ma 280mm, a ludzie potrafili nawet przekładać chłodzenie od rtx3060ti single fan do rtx3070 i dawało radę z undervoltem... Teraz tylko zrobić chłodzenie 3 slotowe z dużym wentylatorem oraz jednym wtykiem 8 pin, bo 220w i tak nie będzie się przekraczało... Zagarnęliby pewną niszę dla siebie, ale po co, lepiej klepać to samo bez finezji :P 

  • Like 1
Opublikowano

Nacisk jest kładziony raczej na wersję XT, przy tak małej różnicy w cenie chyba nikt nie zakłada że 9070 będzie się jakoś wybitnie sprzedawać, chodziło raczej o to żeby był 1:1 alternatywą cenową dla 5070.

Opublikowano
7 minut temu, bokiel napisał(a):

Wygląda to bardzo zachęcająco :cool: Wiadomo, o której jutro wjadą recenzje i testy na serwisy? 

Bedzie dobrze ale raczej podchodzilbym na chlodno bo o ile postep jest spory to nie w kazdym scenariuszau jest tak dobrze ;) Ale do tego ludzie kupujacy AMD chyba sa juz przyzwyczajeni :D 

Aczkolwiek wukong to bardzo heavy test wiec jest dobrze.

  • Upvote 1
Opublikowano
Teraz, Spychcio napisał(a):

Oby ta premiera im świetnie wyszła...tzn. zapowiadana cena i wydajność bo Nvidia i sklepy totalnie odleciały:Crash:

Ktoś powinien sprowadzić ich do parteru.

O to to, dobrze gada, polać mu :D

Opublikowano

Dobry, obserwuje sobie od jakiegoś czasu ten temat, wcześniej siedziałem na PCLabie ale raczej sporadycznie coś tam pisałem.

 

Z którego sklepu najlepiej zamówić ? Czy to w sumie w wybranych tylko pojawią się nowe karty?

W sumie to moja pierwsza premiera którą bliżej obserwuje i z chęcią zaopatrze sie w 9070xt :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Gra ograna lata temu na PS4  i chyba na PS3 ...   teraz  sięgnąłem ponownie po ten tytuł ale na PS5 w Remasterze . Po tylu latach  gra dalej  zachwyca historią , a i widoczki ładne  też są .   A co najważniejsze  daje  dalej dużo przyjemności z gry       
    • Ja oprócz opon dodałbym jeszcze hamulce i paliwo  
    • Cześć, Posiadam internet stacjonarny od Orange (Neostradę 10 Mb/s) na kablach miedzianych. W listopadzie kończy mi się na niego umowa, której nie mam już możliwości przedłużenia, gdyż firma wygasza ten typ sieci. Po wielu latach wnioskowania i zgłaszania zapotrzebowania na światłowód, na horyzoncie niestety nadal go nie widać i nic nie zapowiada, by miało się to zmienić, dlatego zostaje mi tylko internet mobilny. Chciałbym uzyskać poradę którego operatora wybrać oraz jaki sprzęt byłby najbardziej odpowiedni? Zależy mi przede wszystkim na stabilności łącza, a nie biciu rekordów w downloadzie. Za wszelką pomoc z góry dziękuję. Moja lokalizacja: 50.84897, 17.44208 Wypróbowałem czterech operatorów: Orange, Play, Plus i T-Mobile w SpeedTest i NetMonster. Poniższe testy zostały wykonane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku pomiędzy 19:00 a 19:30 na telefonie Motorola Moto G34.   Orange wewnątrz:     Orange na zewnątrz:     Play wewnątrz:     Play na zewnątrz:     Plus wewnątrz:     Plus na zewnątrz:     T-Mobile wewnątrz:     T-Mobile na zewnątrz:       I na koniec jeszcze test jak wygląda w tym zestawieniu mój obecny internet stacjonarny:  
    • Czarny komputer i biało-srebrna płyta, niby szyba przyciemniona, ale dalej było ją widać.  Teraz kolor się zgadza, a upgrade było bardzo tanie. Można czekać na nowe procesory od AMD, lecz obecnie na wydajność nie narzekam.    Wrzucałem info o spalonym 7800X3D na innej płycie MSI. 
    • Bo jeszcze nie ma takiej sieci butelkomatów? Jeżeli obecnie są kolejki, zapychają się, to jest ich po prostu za mało. Jak postawią więcej i bliżej ludzi, to jest szansa, że zacznie to lepiej działać.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...