Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Powiem szczerze że jestem naprawdę ciekaw jaka będzie się grać w grę. Jestem człowiekiem który zawsze szuka jakiegoś kompromisu tylko czy w Assassin's Creed Shadows znalzał by się jakiś kompromis który by pogodził oby dwie strony konfliktu?

 

Assassin's Creed Shadows jest  naprawdę tak kontrowersyjny że naprawdę zastanawiam się czy kupić grę w dniu premiery.

 

Mam nadzieję że Assassin's Creed Shadows będzie dobrą grą mimo całej tej afery opowie naprawdę ciekawą historie.

 

Lubię serię Assassin's Creed jednak zaczyna robić się naprawdę dziwne. Sami widzicie jak zrobiło się gorąco wokół gry.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Czubatka Boża
Opublikowano (edytowane)

Dzisiaj wróciłem z roboty na spokojnie przemyślałem z chłodną głową że kupię grę po premierze. To jest moja ostateczna decyzja,:thumbup:

 

Dlaczego czekam na grę::hmm:

+akcja gry mam miejsce w feudalnej Japonii

+nadzieje że będą w grze dodane nowe mechaniki

+zmiany w grze pod wpływem krytyki społeczności  które mogą sprawić że gra będzie naprawdę dobra i grywalna

Obawy::o

-błędy techniczne

-afera z czarnym samurajem

-przełożenie premiery po raz trzeci

 

Naprawdę wieże że gra będzie dobra jednak i tak mam duże obawy o to że Assassin Creed: Shadows może pogrążyć markę gry na zawsze.:heu: 

 

Cena gry jest dla mnie najmniejszym zmartwieniem.:kupa:  

 

  

Edytowane przez Czubatka Boża
  • Haha 1
  • Confused 1
Opublikowano (edytowane)
54 minuty temu, Czubatka Boża napisał(a):

+nadzieje że będą w grze dodane nowe mechaniki

xD

 

54 minuty temu, Czubatka Boża napisał(a):

+zmiany w grze pod wpływem krytyki społeczności  które mogą sprawić że gra będzie naprawdę dobra i grywalna

xDDDD

 

comment_1626040698D7HZgdkBTDlK2jzHeNgfWd

Edytowane przez mag_zbc
  • Like 2
  • Upvote 3
Opublikowano
W dniu 30.01.2025 o 16:48, mag_zbc napisał(a):

Bardzo dziwne, że nikt nie czepiał się czarnego głównego bohatera w mieście w którym czarni stanowią znaczący procent mieszkańców, ale czepiają się czarnego w 16-wiecznej Japonii bo Ubi stwierdziło że taki bohater lepiej oddaje ducha samuraja niż Japończyk

Ale o czarną bohaterkę nowej gry twórców TLOU już się czepiają. O to, że Aloy z Horizona jest za gruba - też. No i o to, że ma włoski na ciele :E 

O to, że lara z nowego tomb raidera miała za małe cycki również była burza.

 

Być może za postacią Yasuke stoi zwykła matma.

Biali stanowią jakieś 40-45% populacji świata? Może mniej.

A jednak stanowią prawie 100% bohaterów gier :E 

 

Lista czarnych protagonistów jest dość smutna:

https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Video_games_featuring_black_protagonists

 

A azjatyckich czy hinduskich nawet nie wspominam. To pierwsze się zdarza (Tsushima, Sleeping Dogs, Yakuza) o drugim nigdy nie słyszałem, ani nie widziałem.

Mnie to tam za bardzo nie przeszkadza, że będą postaci o innych kolorach skóry, bo to jest dla mnie "transaprentne". Bardziej mi przeszkadza, że to kolejny assassyn z klockiem w roli głównej, gdy to powinien być ktoś zwinny.

 

Yasuke przynajmniej może się dobrze w cieniu schować :E 

 

 

 

Opublikowano (edytowane)
22 minuty temu, Mar_s napisał(a):

Słyszałem że podobno można dyskutować o grach nie poruszając tematów rasowych, tęczowych i innych (...)

impossible_neverending_story.gif.66f74e0cd77f3918631b6bab91e275db.gif

Edytowane przez Lypton
  • Like 1
Opublikowano
53 minuty temu, GordonLameman napisał(a):

Być może za postacią Yasuke stoi zwykła matma.

Biali stanowią jakieś 40-45% populacji świata? Może mniej.

A jednak stanowią prawie 100% bohaterów gier :E 

No pewnie, że tak. Wiadomo, że najwięcej gier sprzedaje się w Kongo i Mozambiku. ☺️

 

A no i nie zapominajmy, że 50% graczy to kobiety. Nie ważne, że jak wykluczysz Candy Crushe to robi się z tego 70-30. To są  prawdziwe graczynie! 😡

33 minuty temu, Mar_s napisał(a):

Słyszałem że podobno można dyskutować o grach nie poruszając tematów rasowych, tęczowych i innych, ale może to tylko legenda.  :) 

Ciężko jeśli jest to najbardziej idiotyczny element gry.

  • Thanks 1
  • Upvote 2
Opublikowano (edytowane)

Powiem szczerze że trudno nie poruszać tematów rasowych i polityki kiedy wciska się nam to na siłę.

 

W lutym postanowiłem że ostatecznie kupuję w luty S T.A.L.K.E.R 2 Serce Czarnobyla. Na spokojnie popatrzyłem sobie na filmach jak wygląda  rozrywka i przeczytałem kilka recenzj.  Podejmuje decyzje na spokojnie z chłodną głową.

 

 

Edytowane przez Czubatka Boża
Opublikowano
1 godzinę temu, Mar_s napisał(a):

Słyszałem że podobno można dyskutować o grach nie poruszając tematów rasowych, tęczowych i innych, ale może to tylko legenda.  :) 

Możesz w sumie przenieść całą ostatnią dyskusję do wątku DEI. Ja już nie chciałem odpisywać na niektóre posty, bo zrobi się znów offtop na 3 strony.

  • Upvote 1
Opublikowano

Tylko jak wy to chcecie rozgraniczać jak to jest kluczowy element psujący immersję?

To nie jest czepialstwo w stylu murzyna w Paryżu lat 80tych. Murzyński samuraj w XV wiecznej Japonii to jest czysty absurd którego nie da się pominąć.

  • Like 5
Opublikowano

Ze względu na to, że to kolejny AC UBI i oni ostatnio nie potrafią w ogóle w gry, to straciłem totalnie zainteresowanie tym tytułem. Wolę swój ciężko zarobiony hajs wydać na inne tytuły, z innego gatunku. A szkoda, bo AC zawsze gdzieś darzyłem sympatią. :P Może jak będzie za max 40 zł...

  • Like 1
Opublikowano
10 godzin temu, Mar_s napisał(a):

Słyszałem że podobno można dyskutować o grach nie poruszając tematów rasowych, tęczowych i innych, ale może to tylko legenda.  :) 

Jest różnica pomiędzy rasizmem w grze a rasizmem w prawdziwym życiu , tu chodzi o zmiany niezgodne z prawdą i faktami historycznymi

 

Polska i społeczeństwo jest bardzo tolerancyjne dla osob innych narodowości u nas nigdy nie było rasizmu 

Przestepstwa_stwierdzone_art257_2022.jpg

  • Haha 2
Opublikowano (edytowane)

I na potwierdzenie swojej wątpliwej tezy podajesz statystykę, według której liczba przestępstw na tle narodowościowym, w ciągu niecałych 20 lat, wzrosła o kilka tysięcy procent. Do tego jeszcze od 2014 nie wliczają w to przestępstw popełnionych przez nieletnich. 

Edytowane przez Lypton
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 2
Opublikowano
10 godzin temu, Stjepan napisał(a):

No właśnie ja nic nie mam do C.J do Franklina, bohaterów GTA San Andreas i GTA V, bo się tam wszystko kleiło.

Tylko że nigga gangster to pasuje, no ale nigga samuraj to jak... choć czekaj nie wiem jaka geneza była prawilnego Afra ale w tym wypadku pasował wuj 🙂

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Wolałbym nowy, 128GB może być. 
    • To skoro wiesz, czym są testy CPU, to powinieneś wiedzieć, że taki test nie powinien być ograniczany przez kartę graficzną Dla Ciebie to, że kilka osób chce sobie porównać proce i swoje konfiguracje w jakimś bęcmarku jest bezużyteczne, dla mnie w sumie też, choć z innych powodów, ale ja nie wyskakuję jak Filip z konopi, pisząc niczym Pan Maruda, że "nie, nie, nie, tak nie wolno testować!"  Oczywiście możesz się z tym nie zgadzać, ale to akurat nie rozdzielczość w tym przypadku decyduje o tym, że te porównania są mało przydatne, ale jak chcą sobie sprawdzić, kto ma dłuższego we wbudowanym bęcmarku Tomb Raidera, to co w tym złego? Przecież nie musisz sugerować się ich wynikami. W wielowątkowych obciążeniach jest to możliwe, w grach nawet taki kasztan łapie wyższe zegary od 9800X3D. Loteria krzemowa była zawsze, nic się na to nie poradzi, można co najwyżej zwrócić CPU do sklepu
    • MG HS2:   Dawid Kulinicz Strespnoodmggmgc3ua8h947lfil3lnf610f2la00amgh2ig06h 36fl122m  · Witajcie, mam ogromny problem z moim Mg HS2. Mianowice radio/prawy wyswietlacz - wlacza sie i wylacza losowo, czasami dziala normalnie caly czas, a czasami w ciagu 10 mibut wlaczy sie kilka razy. Czesto wylaczaniu towarzyszy taki zaciety bardzo nieprzyjemny dzwiek. Aaa i dodam rowniez ze bardzo czesto rowniez - radio wcale nie sie uruchamia. Serwis gezet z zielonej gory twierdzi ze bie ma solucji jeszcze na aktualizacje oprogramowania w momencie w ktorym radio sie nie wlacza. Moim zdaniem to nie kwestia softa a sprzetu. Ktos juz tak mial?   MG HSHS2 Klub Polska Facebook.mp4       Sija Skwierczyńska Nam się robiło coś takiego,,,, priv   Kamila Jarzmicka A może to kwestia modułu?   Sija Skwierczyńska Serwis.... Moduł sterowania elektroniką, taka płytka przy silniku.... Czas oczekiwania na cześć ok. 1,5 tygodnia,,, w moim przypadku auto na serwisie drugi raz... teraz namierzyli usterkę ,,,oddane 19.01 jutro odbieramy 02.02   ***************   Wrócmy do Chery Tiggo 9 PHEV:   Paweł Woliński ptdorosSne34n268i8f1950t3g0mi04l41af7fu22025a uud7l188a7 57r  · Czy Tiggo 9 ma radio FM? …i TAK i NIE - znaczy ma na wyposażeniu wg specyfikacji, ale nie działa w 75%, więc Hmm… Dla osób, które słuchają radia (nie myślić z audio/spotify) to będzie ogromny problem… Zdrowych i Wesołych Świąt — bez siły. Chery Tiggo 9 PHEV - Porady Leasing Pomoc PL Facebook.mp4     Błażej Wasiak Jest to jakiś problem ale do przeżycia   Paweł Woliński Autor Najbardziej zasłużony współautor Błażej Wasiak zgadzam się , jeśli nie słuchasz radia to jest do przeżycia   Błażej Wasiak Paweł Woliński możesz odpalić internetowe z apki. Poza tym w garażu nie słucham   Paweł Woliński Autor Najbardziej zasłużony współautor Błażej Wasiak poza garażem jest nie wiele lepiej   Błażej Wasiak Paweł Woliński wiem że nie jest różowo bo mam J7 ale to najmniejszy problem dla mnie   Adam Tee no i dobrze, i tak nie słucham radia, same głupie reklamy i polityka. lepiej powiedz jak działa apple carplay , czy nie muli lub czy nie rwie połączenia ?   Grzesiu Kravvczyk A czy w Twoim egzemplarzu jest pletwa na dachu?   Paweł Woliński Autor Najbardziej zasłużony współautor Grzesiu Kravvczyk no racja, Chińczycy zapomnieli założyć płetwę - dzwoniłem już do serwisu i płetwa ma przyjść po nowym razem z brakującą roletą     Grzesiu Kravvczyk Paweł Woliński nie wiem czy to tak działa ale w mojej Omodzie 9 jest pletwna i radio działa idealnie (FM i DAB) ale wiem że inne modele samochody z początku produkcji mają z tym problem.   Grzesiu Kravvczyk Paweł Woliński     Paweł Woliński Autor Najbardziej zasłużony współautor Grzesiu Kravvczyk zobaczysz że będziemy dokupować te płetwy na AliExpress do samodzielnego montażu wesołych świąt życzę   Grzegorz Dobry Paweł Woliński nowy podłokietnik tylnej kanapy też ma przyjść, elektryczna regulacja kierownicy także, do samodzielnego montażu;);)   Michał Świderek Ja mam aplikacje w telefonie. I to działa bezbłędnie   Paweł Woliński Autor Najbardziej zasłużony współautor Michał Świderek rozumiem, a ja mam też fiata Doblo z 2015 roku i tam radio działa normalnie PS - 2 rozwiązania problemu widzę : 1. Płetwa (antena) do samodzielnego montażu 2. Darmowa aplikacja RADIO w sklepie online chery   Michał Świderek Paweł Woliński oooo. O darmowej aplikacji nie wiedziałem   Paweł Woliński Autor Najbardziej zasłużony współautor Michał Świderek ja też nie - bo nie istnieje 😂😂😂   Michał Kopeć Ktoś jeszcze słucha radia? Nawet jeśli to w aplikacjach jak TuneIn radio działa lepiej   Paweł Woliński Autor Najbardziej zasłużony współautor Michał Kopeć no tak, pewnie właśnie dlatego dali radio niedziałające , bo i tak nikt nie słucha   Czarek Cezary Jak dla mnie to żadna strata od lat nie słucham tego badziewia.Chodzi mi o te Komercyjne z Fm   Rafał Kaz Co to znaczy "zapomnieli dodać płetwy i radio nie działa"   Paweł Woliński Autor Najbardziej zasłużony współautor Rafał Kaz taki żart , po prostu dali radio które nie działa (w sensie tuner) identycznie jak w omoda na początku, ale pomimo to powielili ta samą usterkę… czemu nie   Rafał Kaz Paweł Woliński całe szczęście bo ja radia słucham z telefonu   Michał Szymczak Paweł Woliński udało Ci się jakoś ogarnąć radio? Ojciec (jest wiekowy i niefejsbukowy) właśnie odebrał swojego Tiggo 9 i też już zauważył problemy z radiem, a on w przeciwieństwie do mnie słucha przede wszystkim radia a nie tidala. Tak sobie myślę, że chyba będzie się do serwisu zgłosić z usterką radia - słaby zasięg i kiepska jakość. Jestem ciekaw czy już może to zgłaszałeś? Sama aplikacja "radia" jest bardzo zbliżona wizualnie (i tak samo ułomna) do tego co mam w moim Leapmotor B10, ale mam wrażenie, że u mnie jednak więcej tych stacji łapie.   Paweł Woliński Autor Najbardziej zasłużony współautor Michał Szymczak nie ogarnąłem , do serwisu nie zgłaszałem… boję się że jak zgłoszę to mi wymontują całe radio na ekspertyzę   Michał Szymczak Paweł Woliński funkcjonalność to chery aktualizacją może ogarnąć, natomiast za kiepski zasięg odpowiada zapewne brak anteny lub jej rozmiar czy umieszczenie, a tutaj to już serwis mógłby coś z tym zrobić, aczkolwiek jeżeli to występuje we wszystkich egzemplarzach to może (tak jak z wieloma punktami z Twojej listy - dzięki wielkie za nią) uderzyć do chery polska żeby jakąś akcję serwisową w tej kwestii zrobili. ************* Chery Tiggo 9 PHEV - Porady Leasing Pomoc PL Facebook.mp4
    • Z tego co widzę co teraz się wyprawia na rynku z cenami kart to był jednak interes życia zakup nowego Palita Game Rock rtx 4090 za 8k.
    • Aa czyli 128GB na UFS 3.1  nie Xiaomi Telefonów tez bym jednak nie chciał czy ja wiem czy Oneplus taka cegła zamówiłem pod koniec 2024 Oneplusa 12 chcialem zobaczyc jak sie prezentuje byłem w szoku jak lepszy aparat przedni miał od mojego S24U reszta  wydawała się na + ale ci powiem Ojciec ma S25U i jak on chodzi to czuć róznice nie jakąs przepasc ogromną ale czuć tą róznice bo Rdzenie nie ma juz na Cortex tylko Orion jak Qualcomm robi w  Laptopach na Windowsie i taktowanie rdzeni tez pewnie swoje robią😉
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...