Skocz do zawartości

Film - co warto obejrzeć?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dopisz że wcześniej jest 2h nudy:E

56 minut temu, Pentium D napisał(a):

Mission: Impossible - The Final Reckoning - nie kumam tej całej historii z AI, ale scena w łodzi podwodnej od wyjścia ze śluzy i zobaczenia ruskich na ogonie oraz scena z samolotami :thumbup: Fajnie, że gostek z labu z pierwszego filmu załapał się na dłuższą rolę w tym filmie. Pom w ostatnich ujęciach na placu mmmm, miodzio :lovin:

 

 

 

 

.

  • Upvote 1
Opublikowano
15 minut temu, bourne2008 napisał(a):

Dobrze, że zakończyli już tą serię. Zaczynało to już przypominać Fast&Furious gdzie z filmu o nielegalnych wyścigach zrobił się film SF z lotami w kosmos.

Filmu w kosmosie raczej by nie było bo tam się trudno biega ;D

 

Te dwa ostatnie filmy to już zjazd w dół jeśli chodzi o historie, ale te trzy sceny (pociąg, okręt podwodny i samoloty) to topka. Przyklejają do ekranu.

 

Ciekawe czy będą kolejne filmy, ale z młodymi aktorami a Tom jako szef agencji. 

 

  • Upvote 1
Opublikowano
48 minut temu, bourne2008 napisał(a):

Dobrze, że zakończyli już tą serię. Zaczynało to już przypominać Fast&Furious gdzie z filmu o nielegalnych wyścigach zrobił się film SF z lotami w kosmos.

Na pewno nie zakończyli:E

Opublikowano
5 godzin temu, bourne2008 napisał(a):

Tomek już nie wróci. Tomek teraz będzie kręcił Na skraju jutra 2. 

Oby bo ta seria już się robiła nudna... ileż można klepać ten sam temat, to takie call of duty wśród filmów xD za to wspomniane za skraju jutra było świetne i jak najbardziej druga część to dobry pomysł :thumbup:

  • Upvote 1
Opublikowano
14 godzin temu, Pentium D napisał(a):

Ciekawe czy Oblivion też ma w planach ruszyć. 

Raczej nie. Dużo gorzej w kinach i dużo gorzej w odbiorze przez widzów. No i Tomeczek ostatnio związał się dealem z Warner Bros., a Oblivion to Universal Pictures. I właśnie pierwszym filmem z tego dealu ma być sequel Edge of Tomorrow.

Opublikowano
7 godzin temu, ODIN85 napisał(a):

To weź sobie Megan Fox:lovin:

Megan owszem ale kiedyś przykładowo w pierwszej części transformers wyglądała rewelacyjnie, z biegiem lat niestety poszła tą samą drogą co większość kobiet i zrobiła z siebie sztuczną lalę ;) 

  • Like 1
  • Upvote 2
Opublikowano

Edge od Tomorrow to jeden z lepszych popkorniaków ostatnich lat. Świetnie się to ogląda, chyba już że dwa razy do filmu wracałem. Tyle, że to zamknięta historia i mimo całej sympatii, nie widzę sensu w produkowaniu sequelu. No, ale ciężko też go skreślać już na dzień dobry. Zobaczymy.

 

  • Like 1
  • Upvote 3
Opublikowano
3 godziny temu, Vulc napisał(a):

Edge od Tomorrow to jeden z lepszych popkorniaków ostatnich lat. Świetnie się to ogląda, chyba już że dwa razy do filmu wracałem. Tyle, że to zamknięta historia i mimo całej sympatii, nie widzę sensu w produkowaniu sequelu. No, ale ciężko też go skreślać już na dzień dobry. Zobaczymy.

 

Edge of Tomorrow to przede wszystkim nie był oryginalny pomysł ;)

 

 

 

81Fm43sp3YL._UF10001000_QL80_.thumb.jpg.281956b347fba8dde0759babea389ca0.jpg

 

 

  • Like 1
Opublikowano
W dniu 29.09.2025 o 20:08, j4z napisał(a):

Ona teraz wygląda tragicznie.

Gdzieś czytałem, że ona ma jakąś chorobę (lub po prostu poprzestawiało się w głowie) polegającą na tym, że nie jest zadowolona ze swojego wyglądu. Coś jak anorektyczki, które w lustrze widzą grubaskę.

Trzeba umieć starzeć się z godnością. Megan Fox ma 39 lat i wygląda jak starzejąca się  ruska prostytutka. Taka Alba ma 44 i wygląda bardzo dobrze.

 

 

  • Upvote 1
Opublikowano

Na Boss Level trafiłem przypadkiem a to bardzo dobra pozycja, która lepiej wypada niż niejedna sieczka w dużym budżetem. Trochę szkoda, że film nie był promowany a Frank Grillo idealnie nadaje się do takich akcyjniaków.

  • Upvote 1
Opublikowano
W dniu 28.09.2025 o 07:23, Pentium D napisał(a):

Mission: Impossible - The Final Reckoning - nie kumam tej całej historii z AI, ale scena w łodzi podwodnej od wyjścia ze śluzy i zobaczenia ruskich na ogonie oraz scena z samolotami :thumbup: Fajnie, że gostek z labu z pierwszego filmu załapał się na dłuższą rolę w tym filmie. Pom w ostatnich ujęciach na placu mmmm, miodzio :lovin:

 

image.thumb.png.86cddf00d53ee9b0f10dac672af3edd8.png

 

 

Pom Klementieff nie jest taka zła. :E

 

Fantastyczna Czwórka, cóż oglądałem tylko dla Vanessy Kirby, :E  Film taki sobie, ten Galactus taki trochę ciamajda, 6.5/10. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Witam, Na wstępnie zaznaczę, że czytałem większość podobnych wątków na tym i innych forach, pytałem też o opinie w paru miejscach, ale chce w końcu się upewnić, co będzie najlepsze w moim wypadku. Planuje od roku zakup karty graficznej, obecna ma już 6 lat. Budżet jaki sobie zakładam jest elastyczny, bo planuje raty, jednak nie chciałbym przekroczyć kwoty 2500zł. Mój obecny zestaw prezentuje się następująco: Procesor: AMD Ryzen 7 5700X3D, 3-4.1 GHz, 100MB Chłodzenie wodne: SilentiumPC Navis Evo ARGB 240 (SPC240) GPU: PowerColor Radeon RX 5700 XT Red Devil - 8GB GDDR6 RAM: Pamięć RAM Patriot Viper Steel DDR4 2x16GB 3600MHz CL18 Płyta główna: MSI B550-A PRO Dyski SSD: Samsung 250GB M.2 PCIe NVMe 970 EVO Plus + Samsung 1TB 2,5" SATA SSD 860 QVO + Kingston NV2 1TB M.2 2280 (SNV2S/1000G) Obudowa: SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black Zasilacz: Corsair RM850x 2024 850W (CP-9020270-EU) Monitor: AOC 24G2U/BK 23,8" IPS 144Hz FullHD Pivot   No więc po ostatnich researchu już wiem, że zostały dwie opcje: 5060Ti 16Gb lub 5070 12Gb. Nie liczę już na cud promke na 5070Ti. Interesuje mnie raczej gra w FHD (obecny monitor) i QHD (planuje zakup później). Nie planuje używać żadnych zaawansowanych programów graficznych, interesuje mnie gra w najnowsze tytuły i zapoznanie się z technologią Ray Tracingu (całe życie z probl.. tzn. Radeonami).   Potrzebuje silnych opinii, które skierują mnie w 100% na konkretny model (tak, prośba również o podpowiedzi odnośnie producenta i dokładnego modelu), abym mógł podjąć w miarę szybko dobrą decyzję (czyt. jutro lub w poniedziałek). Myślałem również o RX9070XT, nie wykluczam w 100% tej opcji, ale skłaniam się ku rodzinie GeForce.   Z góry sorry za niedopowiedzenia i być może błędne wnioski, moja wiedza opiera się głównie o czytanie opinii innych oraz testów
    • No popatrz a jeszcze kilka postów wstecz gość wmawiał wszystkim, że 5070ti ma dużo gorsze OC od 5080   nastąpiło samozaoranie
    • Remake Dead Space za 40 zł to jest chyba coś godnego uwagi. -80% na Steam.
    • Może, ale jeszcze trochę i chyba miałbym wszystko zaliczone. No nic, przynajmniej mam co robić, zanim przyjdą soczewki do VR.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...