Skocz do zawartości

Audyty obywatelskie / Konfitura i inne - "Prowokacje policji"


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)
19 godzin temu, Camis napisał(a):

To jak policja i państwo ma w p*** prawo %-)

 

Nie ma. 

Cytat

 

Radna po użyciu gazu trafiła na szpitalny oddział ratunkowy. Co ciekawe, jak dowiadujemy się od mundurowych - sprawy na policję sama nie zgłosiła.

- Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku sami skontaktowali się z nią po tym, jak informacje o tym zdarzeniu pojawiły się w mediach społecznościowych. Policjanci już zajmują się sprawą - słyszymy od pomorskich policjantów.

Czytaj więcej na: https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Radna-Gdanska-Sylwia-Cison-wulgarnie-obraza-kierowce-taksowki-Nagranie-z-rejestratora-n208090.html

 

 

Edytowane przez Dimazz
Opublikowano (edytowane)

Poczytałem więcej artykułów o tej radnej i to jest po prostu bezczelna suka z wysokim mniemaniem i jest potężną hipokrytką która promuje wartości które popiera ale w rzeczywistości jest w drugą stronę...   Powinna zostać szybko spuszczona z wodą. 

 

 

"Zawieszenie w klubie nie oznacza utraty mandatu radnej - tego musiałaby się zrzec sama. Cisoń nadal jest więc radną i może brać udział w sesjach rady miasta i obradach komisji, do których należy, m.in. Komisji Kultury oraz Komisji Polityki Społecznej, Zdrowia i Praw Człowieka. "

 

Super co nie?

 

Edytowane przez Crew 900
Opublikowano
Godzinę temu, Boldwyn napisał(a):

@Camis taka różnica chyba dlatego, że przepisach jest tylko zakaz jazdy wzdłuż po chodniku (przejechać przez chodnik w poprzek można - wszystkie wjazdy do bram czy na teren prywatny są nadal chodnikiem).

A co innego robia te baranki ze stolicy na jego filmach glownie? Wlasnie jest wjazd w takim miejscu przed brama i po chodniku na trawnik -> patrz filmy z bazarku.

Opublikowano (edytowane)

Nie jestem specem od prawa ruchu drogowego, ale czy za uporczywe, powtarzam słowo: uporczywe popełnianie prostych wykroczeń nie powinno być eskalacji kary? Czy niewłaściwie parkowanie czy jazda po chodniku? Za pierwsze pouczenie. Za 2 drobny mandat aż tak do 10 gdzie 10 to byłaby kara pozbawienia wolności np. na miesiąc? Wtedy może by się odechciało wielu kierowcom i Paniom kierującym pojazd (kierowczyniom? :) ) ciągłe popełnianie wykroczeń? 

 

Tak to mamy państwo z tektury (zresztą nie tylko w aspekcie ruchu drogowego ale też. np. puszczania psów luzem bez kagańca co jest zabronione, niesprzątaniem po psach itp, zaśmiecaniem itp) bo to Panieee Polska właśnie... :)  A taki konfitura wychodzi na oszołoma choć ma 100% racji.

Edytowane przez hubio
Opublikowano (edytowane)

@Camis a co to znaczy dokładnie "jechać po kimś"? Uważasz, że świat jest zero-jedynkowy? Musisz być za lub przeciw?

 

Więc tak:

- Konfitura - zawsze popierałem chłopa, także na labie. Czasami tylko zwracałem uwagę na idiotyczną infrastrukturę, ale on z reguły chodzi tam gdzie parking jest w odległości do 100m

 

- Audytor - tak - tu miałem obiekcje, że może inspirować inne osoby (zwykłe), które sobie nie poradzą z agresją służb i czekają ich traumatyczne przeżycia. Do tego wskazywałem na fakt, że niemal każdy kto ma w PL cokolwiek do służb traktuje audytora jak Boga, co szczególnie widać po komentarzach na YT. Nieważne już czy ma rację czy nie. Czy prowokuje czy nie. Ważne, że "jedzie" po nich. Każda osoba która miała problemy ze służbami czuje się pomszczona;D Ja natomiast wskazywałem na fakt, że są obszary o wiele gorsze niż "znaki zakazu fotografowania" gdzie mógłby wykazać więcej odwagi i z pożytkiem dla społeczeństwa. U audytora mocno propsowałem materiał o naciąganiu ludzi na garnki lub tą aferę na dworcu gdzie dojechali chłopaka. Czyli reasumując - u audytora proposuję wszystko co nie dotyczy znaków.

Edytowane przez hubio

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Bardzo dziwne jest to co autor pisze nie powiem  żeby dedykowany kabel 12V-2x6 był winny 
    • Nie rozumiem takiego podejścia. Jak nie masz ochoty oglądać takich filmików to nie oglądaj. Jeżeli ci się gdzieś wyświetlają, pokazują to znaczy że je kiedyś oglądałeś. Algorytmy działają w ten sposób że jak raz coś obejrzysz to potem to ci się wyświetla tu i ówdzie. Nawet jak wyczyścisz historą oglądania YT czy innych stron to ciężko się potem tego pozbyć bo zawsze się gdzieś potem choć raz przewinie.   20 lat temu też tak było. Jedynie co się zmieniło że jest tego więcej.   To akurat nie uważam za problem. Co z tego że ktoś sobie w ten sposób może zarobić. Nie którzy mają widzę z tym tematem duży problem. Tutaj dodam jeszcze że jest sporo osób które dzięki temu poprawiła się sytuacja życiowa. 
    • GPU TWEAK III v2.0.8.5   https://www.asus.com/campaign/GPU-Tweak-III/us/index.php
    • Mi niby pisze że 12 naruszeń... ostatnie z lutego 2025... nie wiem jak zakładka spam działa na gmailu, ale od końca zeszłego roku mam całe 14 wiadomości, główne wiadomości to same newstelery itp nic innego. Szczerze tą stronką jakoś się w ogóle nie przejmuje, pewnie wpisując emaila dochodzi kolejne włamanie  
    • Tak - moja pomyłka. Sieci handlowe nie są już zwolnione z podatków. Kiedyś były...   Natomiast unikanie opodatkowania przez zagraniczne korpo i płacenie za to ogromnych pieniędzy specjalistom to chleb powszedni:   https://www.forbes.pl/opodatkuj-mnie-jak-mnie-zlapiesz-miedzynarodowe-korporacje-od-lat-unikaja-podatkow-w/r8s3hqd   https://www.money.pl/gospodarka/podatki-gigantow-w-polsce-fiskus-przechodzi-do-ofensywy-7190944462035552a.html     A tu jest clue tego co miałem na myśli pisząc o tym żeby pomagać mikro przedsiębiorcom i że państwo służy korporacjom:   Co łączy DHL, Facebooka, Googla i Amazona? Traktują Polskę, jak bananową republikę, gdzie nie trzeba płacić podatków. Od dekad działają tu, zarabiają miliardy, a państwo polskie widzi z tego grosze. Zamiast uczciwie dzielić się zyskami – uciekają z pieniędzmi do Holandii, Luksemburga czy Irlandii. A polski rząd? Udaje, że nie widzi, bo „nie chce straszyć inwestorów”. W tym samym czasie mały przedsiębiorca z Białegostoku dostaje kontrolę skarbówki za jedną fakturę.   https://strefabiznesu.pl/to-nie-rynek-to-uklad-polskie-panstwo-na-kolanach-przed-wielkim-kapitalem/ar/c3p2-27800737   Facebook Poland, który zanotował w ubiegłym roku ponad 1,8 miliarda złotych przychodów, zapłacił jedynie 9,6 miliona złotych CIT.   To nawet mniej procentowo niż ja płacę na tym swoim ryczałcie....      Wszystkie te firmy powinny być poddane silnej, społecznej presji, a wszystkie marki które tak robią powinny być napiętnowane i społecznie ujawnione w kampaniach informacyjnych żeby każdy wiedział gdzie pracuje i od kogo kupuje. Bo zostaliśmy sprowadzeni do roli niewolników, a do tego jeszcze nawet budżet państwa nic z tego nie ma. Więc nie dość, że harujemy na panów z wysp to jeszcze ci panowie nie są nawet Polakami  A jak ja piszę o pomocy dla polskich mikro przedsiębiorców to osoba, której mam już nie wywoływać uważa, że nie mam prawa narzekać. No tak - bo lepiej być niewolnikiem dla obcego kapitału za miskę ryżu niż budować własne życie i szczęście dla siebie...
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...