Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)
9 godzin temu, Arczevski napisał(a):

Jechało jechało i przestało, wesoło w tym Astonie :E 

Fazy zabrakło ? :E

9 godzin temu, Gret napisał(a):

Fajna ta nowa F1 5s do 100 :E

Sami się zaorają !!! Jak tak ma wyglądać królowa motorsportu, to ja podziękuję :( 

 

 

 Co do testów, to oczym pisałem na poprzedniej stronie:

 

 

 

Edytowane przez maras2574
Opublikowano (edytowane)

Coraz mniej czystej jazdy, a więcej grzebania w zarządzaniu prądem i elektroniką :( Bolidy stają się coraz bardziej skomplikowane, i mówią o tym sami kierowcy. F1 powoli się kończy, taka prawda. Jak to powiedział Verstappen, "Formuła E na sterydach" !!! Mi się to nie podoba !!! 

Do tego ten dźwięk !!! Co to ma być ?!?! Do dzisiaj mam w uszach V8 i Kubicę na Torze Poznań, ciary ...

 

 

Edytowane przez maras2574
Opublikowano

Wsiadamy do hypetrainu Ferrari? 

 

Mam mieszane uczucia co do tego sezonu. Z jednej strony te 2 czy 3 sekundy na okrążeniu są raczej nie do wychwycenia podczas oglądania w TV. Z drugiej idiotyzmy typu: ładowanie w zakrętach, odpuszczanie w połowie prostych totalnie kłócą się z ideą F1 jako królowej motorsportu. Chcę zobaczyć jak będzie wyglądać ściganie. Imo cała ta elektryfikacja i limity odzyskiwania, to kolejne pole do nadużyć i sterowania mistrzostwami. 

Opublikowano

Może Isaac to jakoś dźwignie i Max nie będzie musiał sam ciągnąć tego pi%$%lnika :E Zaraz się okaże, że lepsze ściganie będzie w GT3, bo tam ciśniesz ile wlezie. 

 

Trochę żałuję, że przespałem erę prototypów w DTM.

Opublikowano
5 godzin temu, dannykay napisał(a):

Wsiadamy do hypetrainu Ferrari? 

obraz.thumb.png.6972e7ce9a255c2aa6f8af3ddeef0ff6.png

 

 

:E

 

Ale tak całkiem poważnie to czekam i jestem zdania że to może być całkiem spoko sezon pod kątem ilości akcji na torze (no i awarii, jak to każda nowa specyfikacja na starcie :D ). 

  • Haha 1
Opublikowano (edytowane)

Chłopy z Astona jadą do Australii jak za karę :) Przyjmuję zakłady na pierwszy wybuch silnika i mój głos na:

 

 

AUDI 

 

 

 

W Astonie nie wybuchnie silnik, tylko będą okropnie wolni, a potem skrzynia biegów się rozpadnie :E 

Edytowane przez dannykay
Opublikowano (edytowane)

Ciekawe czy przejadą cały dystans czy tylko minimum, do pitu i można się pakować.

 

Edit: W sumie jaki pełny dystans, ta honda to jebnie prędzej czy później :E 

Edytowane przez Arczevski
Opublikowano
W dniu 2.03.2026 o 13:26, Gret napisał(a):

Aston podobno jedzie sobie zrobić kółko instalacyjne i do garażu. 

Czy przypadkiem nie ma jakiegoś minimalnego dystansu, który muszą przejechać? Przecież nikt nie uwierzy, że na pierwszym kółku dwa auta padły

Opublikowano
1 minutę temu, KaniaPC napisał(a):

Czy przypadkiem nie ma jakiegoś minimalnego dystansu, który muszą przejechać? Przecież nikt nie uwierzy, że na pierwszym kółku dwa auta padły

Ale ze w regulaminie i kara? Raczej nie ma. 

Opublikowano
Godzinę temu, Gret napisał(a):

Ale ze w regulaminie i kara? Raczej nie ma. 

O ile mi wiadomo, to muszą pojawić się na polach startowych i raczej bez powodu tak po prostu nie mogą sobie zjechać. Pamiętasz jak była akcja z dżordżem i wycofaniem Robercika? Musieli ściemniać że miał awarię i dlatego wycofali auto POLAKA.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • 4K 120fps z RT, nice, to musi być rewolucja i prawdziwy next-gen
    • Wiem     Dlatego poczekam chyba aż się pojawi i zobaczę czy Palladyn którego już ograłem, czy Warlock. 
    • Z całym żeby mieć wszystkie bonusy.Nie wiem czy wiesz ale możesz powtarzać walki z bossami żeby zdobyć cały set.
    • Siemanko. Od niedawna korzystam z 7800x3D - czy te procki są takie no kurcze... słabe no.   Przesiadłem się z 5800x3D, myślałem, że będzie efekt WOW a tu... szczerze? no rozczarowany jestem, no doopa. W CS2 zyski są rzędu 10-15% - ustawienia na LOW (cienie wszystkie ale low) z grafą 7700x3D (gram na 1920x1080)   No dobra, grafika może nieco hamuje, wsadzałem na testy RX 9070 XT - zysk tylko w górnej granicy FPS a 1% low... Max ~270 FPS w Benchmarku, gdzie 5800x3D robi z 1080 Ti +-240 FPS.   Do tego benchmark oszukuje mocno, bo podczas grania Faceita FPSy czy to na 9070xt czy 7700 bardzo nie odbiegały. Faceit AC standardowo obcina ~10% wydajności.   Ja tutaj widzę wyłącznie zysk wynikający z różnicy w zegarach 4.5GHz vs 5 Ghz - bez szału.   Procek w teście CPU-Z trzyma zegary 5050, 80-84W - czyli "mocowo" idzie pełną parą. RAMy 6000@36-44-44-80 - ja wiem, że może niższe CL by tu coś poprawiło jeszcze, ale takie czasy mamy jakie mamy. https://www.3dmark.com/spy/62479778 FCLK = 2000 UCLK=MEMCLK (nie /2) System widzi 8 rdzeni i 16 wątków - bo początkowo po aktualizacji BIOS było 8C8T.   Technicznie chyba wszystko ok? Nie mam RAMów z EXPO ani XMP więc wszystko na mojej głowie. Płyta Gigabyte B850 Gaming X wifi - nie był to najszczęśliwszy traf jeżeli chodzi o boot (mem.cont.rest enabled, fast boot on itd), sterowniki i soft GB Oddzielny temat do dyskusji PBO - CO mam na -30, czy -40 czy -45 to już nie zmienia żadnych wyników testów. System jest nawet na -45 stabilny czy to w CSie, czy 3dmarku, Cinebench też przechodzi - wiem, nie są to hardkorowe testy stabilności, wiem, że w niektórych aplikacjach to może się wykrzaczyć  akceptuję to i jestem tego świadom.   Jest tu coś do poprawy?
    • Mieszałeś części czy nosiłeś full set? Aktualnie biegam z Fallen Lordem i nic lepszego nie znalazłem.  Kombinuję jak tu mieć Agility A. Ułaa, skoro Ty tak mówisz, to naprawdę musi być hardcore. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...