PS4 w 2025 roku - czy jest nadal warty uwagi?
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Popularne tematy
-
Najnowsze posty
-
Przez Badalamann · Opublikowano
@kalderon W skuteczny impeachment Trumpa nie wierzę. A o wysyłanie żołnierzy i prowadzenie operacji zbrojnej nie będzie pytał. Tak samo jak nie zrobił tego teraz. W razie czego w ostani dzień czasu, który może działać wojskowo bez zgody kongresu ogłosi zakończenie walk i Wielki Wspaniały Pokój! A kilka dni później zacznie w tym samym obszarze nową operację wojskową Zobacz na to co się działo w ostatnich tygodniach. Skończył mu się czas, więc ogłosił rozejm. W trakcie którego doszło do bombardowań ze strony USA, ale były to "uderzenia obronne" jako odwet za działania sił reżimu irańskiego; a nie operacja wojskowa której już teoretycznie nie mógł prowadzić. P.S. A kwestia reżimu irańskiego nie zniknie sama, niezależnie kto będzie Prezydentem USA. P.S.2 W USA są opinie że obecny rozejm z reżimem w Iranie jest potrzebny by móc na spokojnie przeprowadzić operację na Kubie. Na niej bardzo zależy Marco Rubio, który nawet oficjalnie jest bardzo wpływowy a mniej oficjlanie jeszcze bardziej. Pochodzi z rodziny uchodźców, którzy uciekli przed reżimem kubańskim kilkadziesiąt lat temu. Mówią że dla niego uwolnienie Kuby spod władzy reżimu jest celem wręcz życiowym. -
Przez sideband · Opublikowano
To zależy o ile obniżysz tREFI. Dlatego lekka korekta w dół potrafi zdziałać cuda, a temp są bez większych zmian. By mocno zbić temp to musisz grubo zjechać, co zarazem skończy się zauważalnym spadkiem wydajnośći. Do tego na intelu powyżej 130k już się nie skaluje w zasadzie na DDR5 i tylko destabilizuje pamięci przy wyższych temperaturach. -
Przez Keller · Opublikowano
W ten sposób to my i teraz bronimy Ukrainy "wszelkimi dostępnymi środkami". -
Przez Zachy · Opublikowano
jak dasz nizsze tREFI to i temp bedziesz mial duzo nizsze, bo im wyzsze, tym mocniej ram grzeje. Generalnie powyzej 50 stopni to juz wola o nawiew i trzeba sie postarac zeby w codziennym uzytkowaniu ram tyle osiagal. Ale znam jednego osobnika co nawet do 70-80 mu ram dobija i komp zyje. U mnie, cokolwiek wrzuce - mdie v2, a-die dr to jak mi temp leca powyzej 60 stopni to moge sie spodziewac bledow, teraz nie pamietam ktorych dokladnie w tm5, odpowiedzialnych wlasnie za przegrzewanie kostek ram. -
Przez Badalamann · Opublikowano
@Keller Mamy art 42,7 czyli klauzulę wzajemnej obrony. Dlatego wejscie Ukriany do UE bedzie tak wazne nie tylko z wzgledow gospodarczych ale i bezpieczenstwa.
-
-
Aktywni użytkownicy

Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się