Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
8 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Ej, dobra, wszystko wszystkim, ale jak mam tu dyskutować z SebastianFM, skoro w reakcjach na posty nie ma CONFUSED?! @tomcug To jest do ogarnięcia? 😂😂😂

 

Forum wymaga drobnych poprawek ale na początek migracja społeczności jest najważniejsza bo mało czasu zostało. Moderacja też by się jakaś przydała o ile jeszcze jej tutaj nie ma. Emotikony też ubogie ale to są już detale.

Opublikowano
Przed chwilą, azgan napisał:

 

Forum wymaga drobnych poprawek ale na początek migracja społeczności jest najważniejsza bo mało czasu zostało. Moderacja też by się jakaś przydała o ile jeszcze jej tutaj nie ma. Emotikony też ubogie ale to są już detale.

No właśnie nie ma moich emotek:-(

Opublikowano
3 minuty temu, azgan napisał:

Może na stronie głównej ithardware.pl pojawi się jakiś news o zamknięciu forum PCLab i wzmianka o tym że społeczność wybrała ithardware.pl na nowy dom.

Czy wybrała, to się jeszcze okaże, bo propozycji padło kilka. Więc część może przyjść tu, część pójdzie na inne fora, a jeszcze inni będą spamowali na kilku na raz ;)

Opublikowano
3 minuty temu, narmiak napisał:

Czy wybrała, to się jeszcze okaże, bo propozycji padło kilka. Więc część może przyjść tu, część pójdzie na inne fora, a jeszcze inni będą spamowali na kilku na raz ;)

Generalnie to wielkiego wyboru nie ma, na Pjur nigdy nie byłem, ale Benchmark to głównie chatem żyje gdzie jakaś grupka wzajemnej adoracji non stop spamuje. A tak to dyskusja raczej leży i kwiczy, kilku dosłownie użytkowników aktywnych.

Opublikowano

Zakładajcie sobie odpowiednie tematy od razu na wzór z PCL, to będzie łatwiej.

 

@tomcug przydałby się podgląd aktywnych użytkowników na forum/w danym temacie oraz aby opcję edycji swojego postu wyciągnąć na wierzch, żeby nie trzeba było rozwijać tego menu "3 kropki".

  • Like 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Aktualnie power limit PL1 PL2 mam na default 181W, jeżeli chodzi o cooler na pewno dobrze wszystko zamontowane, mam Peerless Assassin 120 SE, 2 wiatrakowy, wiadomo teraz gdy robię test Cinebench r23 ( multi core ) to procek praktycznie żadnego UV nie miał bo ten offset -0.010 się nie zaimplementował i nie działa.
    • Najważniejsze że działa i znalazłeś przyczynę  po prostu jakoś tak podejrzanie to wyglądało że więcej niż jedna osoba mniej więcej w tym samym czasie miała tego typu problem  
    • Ktoś tak twierdził? Także po co tak nadinterpretacja. U mnie był problem z kablem tyle w temacie. Poza tym nigdy u mnie w grach nie było BS nawet po kilku godzinach nawet przy wykorzystaniu szerszego pasma z HDR, a nagle zaczęło walić BS logika panie logika  Dlatego informacyjnie dodałem, że problemem był kabel nie stery  To nie znaczy, że wszyscy nagle mają wymieniać kable 
    • Jak kupiłeś 9800X3D za te 1700 ziko no to spoko opcja.   Pod 1440p nie warto dokładać do 5080 bo 5070 Ti radzi sobie tam bardzo dobrze. Pod 4K już bardziej, bo tam się bije o każde ~ 10 klatek, a tyle mniej wiecej wynosi różnica w tych najbardziej wymagajacych grach  Około 15% wydajniej.   Co do gwarancji i water blocka, to szczerze mówiąc nie wiem. Możesz podpytać support Gigabyte, ASrocka czy Asusa. MSI chyba z góry odpada bo tam jest na bank plomba na śrubce od chłodzenia.   Modele do rozważenia (nie patrzac na kwestie gwarancji):   9070 XT:   https://www.ceneo.pl/181537757 https://www.ceneo.pl/181537757 https://www.ceneo.pl/181670804 https://www.ceneo.pl/181461988 https://www.ceneo.pl/181517097 https://www.ceneo.pl/181516996 https://www.ceneo.pl/182098189 https://www.ceneo.pl/181517389   5070 Ti:   https://www.ceneo.pl/183156250 https://www.ceneo.pl/181517101 https://www.ceneo.pl/186686530 https://www.ceneo.pl/181847056 https://www.ceneo.pl/181019477 https://www.ceneo.pl/181537752 https://www.ceneo.pl/183582145 https://www.ceneo.pl/182059955 https://www.ceneo.pl/186253857   5080:   https://www.ceneo.pl/182059955 https://www.ceneo.pl/182098188 https://www.ceneo.pl/182419776 https://www.ceneo.pl/181008713 https://www.ceneo.pl/182345258 https://www.ceneo.pl/184744266 https://www.ceneo.pl/179994601 https://www.ceneo.pl/179994603   Wydajnosc 4K 5080 vs 5070 Ti:          
    • kilkanaście sekund i 96-99 stopni cpu.    To bardzo wysoka temp po kilkunastu sekundach, doraźnie ustaw sobie power limit PL1 = 125 i PL2 = 130 (spadek boost będzie i tak tu mały) lub niżej, jeśli temp nadal będą wysokie.    A przede wszystkim sprawdź zamontowanie coolera na CPU, czy nie wygięty cpu, płyta od spodu, a cooler równomiernie dokręcony.  bo za szybko coś Ci ta temperatura wzrasta zdecydowanie, jakby cooler nie przyjmował ciepła dobrze. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...