Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
24 minuty temu, Ludojad napisał(a):

 

oho, klasyka Danke Tusk w pełnej krasie - zero kontekstu, maksimum manipulacji.

cos mi mowi, ze ten Mario z 4 kontami, to ekspert od geopolityki z piwnicy i zapasow kiszonek, Jeden filmik = cala polityka migracyjna. Danke propaganda. :rotfl2:

Opublikowano
22 godziny temu, Ludojad napisał(a):

A co ma do tego Tusk?, mają święto i czekają przed meczetem który istnieje tam ponad 34 lata!.

Za PIS też tam stali co roku są nawet zdjęcia na Internecie, ale musisz wkleić pisowska propagandę. 

Opublikowano
21 godzin temu, GordonLameman napisał(a):

A czym to się różni od pielgrzymek, procesji i innych?

 

na tym polega wolność, do której jak widać nie wszyscy dorośli. :) 

Na zachodzie mówili tak samo 30 lat temu.

Opublikowano (edytowane)
23 godziny temu, GordonLameman napisał(a):

A czym to się różni od pielgrzymek, procesji i innych?

 

na tym polega wolność, do której jak widać nie wszyscy dorośli. :) 

Porównywanie obrzędów odbywających się raz do roku, do tych pochodów muzułmanów średnio raz w tygodniu... Ehhhh 

Ciekawe jakby chcieli zrobić sobie pielgrzymkę w losowym kraju muzułmańskim, pewnie szansa, że by stracili głowę to 50/50 - w zależności jaki kraj.

 

Polska jest krajem katolickim, a jeśli ktoś tak nie uważa - to chrześcijaństwo stanowi podstawę naszej cywilizacji, dzięki której jesteśmy w tym miejscu w którym jesteśmy. A historia udowodniła, że tam gdzie pojawili się muzułamnie na terenach chrześcijańskich to lała się krew z winy muzułmanów. Cywilizacyjnie (powtarzam cywilizacyjnie) są naszym największym wrogiem, tak samo jak np. żydzi uwazaja za wrogów cywilizacyjnych islam, jak i chrześcijaństwo.

 

Nie chodzi o to, że sobie stali na ulicy - bo nie robili nikomu krzywdy. Tylko mamy namacalne dowody z innych krajów jak to u nich wyglądało na początku i do czego to z czasem doprowadza. Lepiej zdusić problem w zarodku niż ryzykować rozpadem państwa za X lat.

Edytowane przez Fatality
Opublikowano
Godzinę temu, Fatality napisał(a):

Porównywanie obrzędów odbywających się raz do roku, do tych pochodów muzułmanów średnio raz w tygodniu... Ehhhh 

Ciekawe. To były obchody, które odbywają się tylko co roku:

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Dlaczego-muzulmanie-modlili-sie-na-ulicy-w-Gdansku-n201067.html

 

Skąd wziąłeś "średnio raz w tygodniu"? :) 

 

Godzinę temu, Fatality napisał(a):

Ciekawe jakby chcieli zrobić sobie pielgrzymkę w losowym kraju muzułmańskim, pewnie szansa, że by stracili głowę to 50/50 - w zależności jaki kraj.

A my jesteśmy krajem wyznaniowym jak kraje muzułmańskie, czy też w Polsce "każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii", a ponadto "Wolność religii obejmuje wolność wyznawania lub przyjmowania religii według własnego wyboru oraz uzewnętrzniania indywidualnie lub z innymi, publicznie lub prywatnie, swojej religii przez uprawianie kultu, modlitwę, uczestniczenie w obrzędach, praktykowanie i nauczanie. Wolność religii obejmuje także posiadanie świątyń i innych miejsc kultu w zależności od potrzeb ludzi wierzących oraz prawo osób do korzystania z pomocy religijnej tam, gdzie się znajdują."

 

Jak myślisz? ;) 

 

.

Godzinę temu, Fatality napisał(a):

 

Polska jest krajem katolickim, a jeśli ktoś tak nie uważa - to chrześcijaństwo stanowi podstawę naszej cywilizacji, dzięki której jesteśmy w tym miejscu w którym jesteśmy. A historia udowodniła, że tam gdzie pojawili się muzułamnie na terenach chrześcijańskich to lała się krew z winy muzułmanów. Cywilizacyjnie (powtarzam cywilizacyjnie) są naszym największym wrogiem, tak samo jak np. żydzi uwazaja za wrogów cywilizacyjnych islam, jak i chrześcijaństwo.

Nie, Polska nie jest krajem katolickim. Polska jest krajem świeckim o chrześcijańskich (katolickich) korzeniach. 

 

Najbardziej z winy muzułmanów lała się krew podczas krucjat :E 

 

Godzinę temu, Fatality napisał(a):

 

Nie chodzi o to, że sobie stali na ulicy - bo nie robili nikomu krzywdy. Tylko mamy namacalne dowody z innych krajów jak to u nich wyglądało na początku i do czego to z czasem doprowadza. Lepiej zdusić problem w zarodku niż ryzykować rozpadem państwa za X lat.

Za ile lat? Wiesz od ilu lat to święto się tam tak obchodzi? ;) 

 

Opublikowano
W dniu 31.03.2025 o 10:23, Camis napisał(a):

mają święto i czekają przed meczetem który istnieje tam ponad 34 lata!.

he he, maja swieto xD

 

a jak Polacy maja swieto to plujesz jadem, jak chrzescijanie maja swieto to plujesz jadem

 

jak muzulmanie ...to bronisz tuska XD

 

wlasnie przez takie gnidy ten kraj czeka dokladnie to samo co zachod, nie ma innej mozliwosci, musimy miec rekordy gwaltow i 50% murzynow w atakach nozem, musimy tego bronic bo inaczej sie nie da XD

 

żałosne

 

 


 

Cytat

Czerwony Bór: Migranci spacerują po wsiach. Radny pyta wojewodę

Radny Powiatu Zambrowskiego zwrócił się do wojewody z interpelacją w sprawie migrantów z ośrodka w Czerwonym Borze, oddalonym o około 33 km od Wysokiego Mazowieckiego. Jak przekazuje, mieszkańcy okolicznych wsi zgłaszają obawy o bezpieczeństwo, a lokalne władze nie zostały poinformowane o decyzji.

https://ewysmaz.pl/artykul/czerwony-bor-migranci-n1520573


 

Cytat

Masakra w Zielonej Górze, Ukrainiec zadał znajomemu kilkanaście ciosów nożem

Do zdarzenia doszło w piątek, 28 marca, wieczorem w mieszkaniu bloku przy ulicy Żołnierzy 2 Armii. Ranny mężczyzna został przewieziony na OIOM

https://poscigi.pl/zielona-gora-masakra-w-mieszkaniu-ukrainiec-zadal-znajomemu-kilkanascie-ciosow-nozem/

 


 

Cytat

 

Po burzy w internecie muzułmanie z zakazem w Mysłowicach

Media społecznościowe obiegły nagrania przedstawiające tłumy obcokrajowców kierujących się do hali w Mysłowicach.

 

https://dziennikzachodni.pl/po-burzy-w-internecie-muzulmanie-z-zakazem-w-myslowicach-wygrala-ksenofobia-czy-zdrowy-rozsadek/ar/c1p2-27420473

 

 

Opublikowano
Cytat

 

Zabił Polaka w Szwecji. Nie spodobał mu się wyrok

 

Osiemnastoletni Mohammed Khalid M., który śmiertelnie postrzelił Polaka Mikaela (Michała) w Szwecji odwołał się od wyroku sądu pierwszej instancji. Na początku marca mężczyzna usłyszał wyrok 14 lat pozbawienia wolności. Apelacje składają również skazani za jego ukrywanie.

 

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2025-04-02/zabil-polaka-w-szwecji-sklada-odwolanie-bledny-werdykt/


 

Cytat

 

"I'm Irish Now" Syryjski imigrant otrzymuje 500 euro tygodniowo od Irlandii

 

Krótki wywiad z Jordańczykiem lub Syryjczykiem. Przybysz identyfikuje się jako Irlandczyk - modelowa integracja. Wraz z nim przyjechalo 9 znajomych rodzin, a później kolejne znajome 30 rodzin. Zaprosił go pracownik ONZ - tak twierdzi.

 

 


 

Cytat

 

 

W Polsce ma miejsce coraz więcej napadów i rozbojów. Ofiarami padają nie tylko bogaci przedsiębiorcy czy właściciele kantorów, ale także przypadkowe osoby na ulicy. Statystyki pokazują, że wiele z tych przestępstw, w szczególności brutalnych, popełniają obcokrajowcy. Materiał wideo w powiązanych.

 

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2025-03-30/gangi-obcokrajowcow-terroryzuja-polske-jak-dzialaja-przestepcy/

 

 

o to wlasnie walcze te trolle, zalosne

Opublikowano (edytowane)
21 minut temu, Kris194 napisał(a):

"Brawa" dla wszystkich, którzy mieli w tym swój udział. Mam nadzieję, że po wyborach nasi rządzący się poważnie wezmą za temat szczucia na migrantów i uchodźców.

Ośrodek z kim w środku? Prawdziwymi uchodźcami z Ukrainy? Czy z socjalnymi muslimami?

 

Zwyczajny protest społeczny.

Przecież mogliby spalić jak Tesle w Stanach i to dalej zwykła forma sprzeciwu, prawda? 🤗 

 

 

Jak rządzący się za to wezmą to wy*******ą ze stołków szybciej niż zdążysz przeliterować słowo "murzyn".

I wtedy będziesz miał kolejny kraj do zadumy nad sukcesem prawicy. I bredzenia pod nosem o ruskich wpływach. 👍🏿

 

Screenshot-2025-04-06-22-24-18-679-com-t

 

Jak to nie jest parodia to zawyłem. :rotfl:

Edytowane przez crush

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Bardzo dziwne jest to co autor pisze nie powiem  żeby dedykowany kabel 12V-2x6 był winny 
    • Nie rozumiem takiego podejścia. Jak nie masz ochoty oglądać takich filmików to nie oglądaj. Jeżeli ci się gdzieś wyświetlają, pokazują to znaczy że je kiedyś oglądałeś. Algorytmy działają w ten sposób że jak raz coś obejrzysz to potem to ci się wyświetla tu i ówdzie. Nawet jak wyczyścisz historą oglądania YT czy innych stron to ciężko się potem tego pozbyć bo zawsze się gdzieś potem choć raz przewinie.   20 lat temu też tak było. Jedynie co się zmieniło że jest tego więcej.   To akurat nie uważam za problem. Co z tego że ktoś sobie w ten sposób może zarobić. Nie którzy mają widzę z tym tematem duży problem. Tutaj dodam jeszcze że jest sporo osób które dzięki temu poprawiła się sytuacja życiowa. 
    • GPU TWEAK III v2.0.8.5   https://www.asus.com/campaign/GPU-Tweak-III/us/index.php
    • Mi niby pisze że 12 naruszeń... ostatnie z lutego 2025... nie wiem jak zakładka spam działa na gmailu, ale od końca zeszłego roku mam całe 14 wiadomości, główne wiadomości to same newstelery itp nic innego. Szczerze tą stronką jakoś się w ogóle nie przejmuje, pewnie wpisując emaila dochodzi kolejne włamanie  
    • Tak - moja pomyłka. Sieci handlowe nie są już zwolnione z podatków. Kiedyś były...   Natomiast unikanie opodatkowania przez zagraniczne korpo i płacenie za to ogromnych pieniędzy specjalistom to chleb powszedni:   https://www.forbes.pl/opodatkuj-mnie-jak-mnie-zlapiesz-miedzynarodowe-korporacje-od-lat-unikaja-podatkow-w/r8s3hqd   https://www.money.pl/gospodarka/podatki-gigantow-w-polsce-fiskus-przechodzi-do-ofensywy-7190944462035552a.html     A tu jest clue tego co miałem na myśli pisząc o tym żeby pomagać mikro przedsiębiorcom i że państwo służy korporacjom:   Co łączy DHL, Facebooka, Googla i Amazona? Traktują Polskę, jak bananową republikę, gdzie nie trzeba płacić podatków. Od dekad działają tu, zarabiają miliardy, a państwo polskie widzi z tego grosze. Zamiast uczciwie dzielić się zyskami – uciekają z pieniędzmi do Holandii, Luksemburga czy Irlandii. A polski rząd? Udaje, że nie widzi, bo „nie chce straszyć inwestorów”. W tym samym czasie mały przedsiębiorca z Białegostoku dostaje kontrolę skarbówki za jedną fakturę.   https://strefabiznesu.pl/to-nie-rynek-to-uklad-polskie-panstwo-na-kolanach-przed-wielkim-kapitalem/ar/c3p2-27800737   Facebook Poland, który zanotował w ubiegłym roku ponad 1,8 miliarda złotych przychodów, zapłacił jedynie 9,6 miliona złotych CIT.   To nawet mniej procentowo niż ja płacę na tym swoim ryczałcie....      Wszystkie te firmy powinny być poddane silnej, społecznej presji, a wszystkie marki które tak robią powinny być napiętnowane i społecznie ujawnione w kampaniach informacyjnych żeby każdy wiedział gdzie pracuje i od kogo kupuje. Bo zostaliśmy sprowadzeni do roli niewolników, a do tego jeszcze nawet budżet państwa nic z tego nie ma. Więc nie dość, że harujemy na panów z wysp to jeszcze ci panowie nie są nawet Polakami  A jak ja piszę o pomocy dla polskich mikro przedsiębiorców to osoba, której mam już nie wywoływać uważa, że nie mam prawa narzekać. No tak - bo lepiej być niewolnikiem dla obcego kapitału za miskę ryżu niż budować własne życie i szczęście dla siebie...
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...