Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od Halo TV Series proponowałbym się trzymać z daleka. Chyba, że kogoś nie interesuje oryginał, który został tutaj zdeptany, zmielony i spuszczony w kiblu. A nie, nawet w tej sytuacji to bardzo słaby serial, który nie bez powodu został anulowany.

W dniu 27.02.2026 o 11:21, Sidr napisał(a):

Monarch sprawdze, ale chyba nie moje klimaty. Picard i Sandman trochę znam i tak średnio bym powiedział. :)

Zerknij na wspomniane For All Mankind. Serial ma gorsze i lepsze sezony/epizody, ogólnie trzyma przyzwoity poziom. Prócz tego Fundacja, która z działem Asimova ma często niewiele wspólnego, ale nadal to kilka półek wyżej niż te popłuczyny od Paramountu. Z quasi sf masz znakomite Pluribus i Severance, choć to niekoniecznie może być to czego szukasz. Aczkolwiek i tak polecam sprawdzić, może siądzie. 

  • Thanks 1
Opublikowano (edytowane)

Dojenie Yellowstone. Ja chyba tylko liznąłem trochę 5 sezonu i dalej olałem temat. Z odnóg dobry jest ten 1883. Przy 1923 chyba wysiadłem w trakcie pierwszego odcinka. Z nowości to ma być jeszcze "The Madison" z Michelle Pfeiffer i Kurtem Russellem.

Kelsey Asbille w Yellowstone była w swoim prime time, ale i teraz mając 34 lata cycki są na miejscu

 

image.thumb.png.de08cf5684ab6dbf1c5c14aeeff1c3b8.png

 

Dobry jest też Lawmen: Bass Reeves, trochę historyczny i akcja przed 1883.

Edytowane przez Pentium D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...