DCT są mega słabe, znaczy sprzęgła padają, grzeją się. Zalecają jeździć w trybie sport w korkach.
Na dobry automat i fajną sztukę to tak 70-80k, a tyle wydawać nie chciałem bo auto musiałem zmienić na już
Czyli prawdopodobnie wjedzie bliźniaczy LEXAR.
No i tutaj jednak już pojawia się myśl, że może warto Was posłuchać w kolejnej kwestii i zakupić już teraz GPU? Tego RADKA zakupiłem w marcu 2023r. za 2179,00zł, więc "starczył" na 3 lata.
Rozumiem, że na tę chwilę trzeba mieć ok. 3000-3500zł na zakup sensownej karty, żeby miała te 16GB i w to trzeba celować?
Nie mam preferencji, czy AMD czy nV, ale 3500zł to już najwyższy pułap, jeżeli chodzi o GPU, więc jaka może być najlepsza propozycja w tym przedziale?
Myślę, że mogę spróbować iść po całości, zrobić to raz, a konkretnie, w oczekiwaniu na lepsze czasy i na tym posiedzieć ze 3 lata, tak jak pisaliście wyżej.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się